1

@barpol11 Mi się podobało to że nareszcie zaczął grać w pressingu zaraz po stracie, widać że mu bardzo zależy

2

@Rewolucja123 druga połowa drugiej połowy na plus

3

Dajcie Messiemu buta zawiązać

0

@Hosh I nie tylko w tym meczu, trzeba przyznać że zmiany ma przemyślane

0

@kondi21 Dzieci? Przez dłuższy czas tak to wyglądało niestety

1

@SinMistico Mógł być Coutinho

0

Trzeba przyznać że Ernest umie w zmiany

0

Co strzał to wyżej, zaraz kopnie do Stegena

1

@IronSanHybrid To się nigdy nie znudzi xD

0

Ale petardę komar umie walnąć

1

I semedo wrócił

0

@Buksza Jestem za

0

Kurde widać że Messi pod formą :/

0

Panowie dopiero wróciłem z pracy, na jakim kanale polecacie obejrzeć mecz, tzn chodzi o komentarz

1

@Kompletny Miałeś rację zdecydowanie, chociaż pierwsza połowa zapowiadała się inaczej :D

3

Nie miałbym nic przeciwko gdyby Bayern wygrał LM z Lewym na czele

0

To było konkretne

0

Ale Bayern ma moc, wogóle dobry mecz cholera 10 minut mnie nie było i 3 gole przegapiłem xD

0

@Kompletny Jak dla mnie są faworytami ^^

0

@Kompletny Wiadomo ale poziom jest wyrównany tak jak obstawiałem, stąd zdziwił mnie tak duży kurs na totki

0

Hah mówiłem że kurs 3.3 na Totki to okazja ^^

0

@Jakchcesz Tak, z tym że zamiast córki zabili mu styl ukochanej drużyny

1

@Tiisso Tottenham - Bayern, kurs na Totki 3.3, na Totki lub remis 1.75

0

@TheNekro94 Czekam :P @BigShaq Wydaje mi się że wiem

0

@TheNekro94 Ćwiartki to dzisiaj będą hehe

36

W dniu swoich urodzin chciałbym podzielić się życzeniami i dlatego dla całej Rambli szczęścia, przyjemności z oglądania naszej drużyny niezależnie od tego kto siedzi na ławce, braku kontuzji, trafionych kuponów, smacznej yerby i dużo dużo zebranych grzybów :D

0

W sumie to całkiem fajny meczyk

0

@Skaramuczi Pomoc na którą nie zasługujemy

0

@rybi Widziałeś go pod prysznicem? Wyślij fotki

0

@SeeleyBooth Ja również :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?