Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barpol11 Mi się podobało to że nareszcie zaczął grać w pressingu zaraz po stracie, widać że mu bardzo zależy
2
@Rewolucja123 druga połowa drugiej połowy na plus
3
Dajcie Messiemu buta zawiązać
0
@Hosh I nie tylko w tym meczu, trzeba przyznać że zmiany ma przemyślane
0
@kondi21 Dzieci? Przez dłuższy czas tak to wyglądało niestety
1
@SinMistico Mógł być Coutinho
0
Trzeba przyznać że Ernest umie w zmiany
0
Co strzał to wyżej, zaraz kopnie do Stegena
1
@IronSanHybrid To się nigdy nie znudzi xD
0
Ale petardę komar umie walnąć
1
I semedo wrócił
0
@Buksza Jestem za
0
Kurde widać że Messi pod formą :/
0
Panowie dopiero wróciłem z pracy, na jakim kanale polecacie obejrzeć mecz, tzn chodzi o komentarz
1
@Kompletny Miałeś rację zdecydowanie, chociaż pierwsza połowa zapowiadała się inaczej :D
3
Nie miałbym nic przeciwko gdyby Bayern wygrał LM z Lewym na czele
0
To było konkretne
0
Ale Bayern ma moc, wogóle dobry mecz cholera 10 minut mnie nie było i 3 gole przegapiłem xD
0
@Kompletny Jak dla mnie są faworytami ^^
0
@Kompletny Wiadomo ale poziom jest wyrównany tak jak obstawiałem, stąd zdziwił mnie tak duży kurs na totki
0
Hah mówiłem że kurs 3.3 na Totki to okazja ^^
0
@Jakchcesz Tak, z tym że zamiast córki zabili mu styl ukochanej drużyny
1
@Tiisso Tottenham - Bayern, kurs na Totki 3.3, na Totki lub remis 1.75
0
@TheNekro94 Czekam :P @BigShaq Wydaje mi się że wiem
0
@TheNekro94 Ćwiartki to dzisiaj będą hehe
36
W dniu swoich urodzin chciałbym podzielić się życzeniami i dlatego dla całej Rambli szczęścia, przyjemności z oglądania naszej drużyny niezależnie od tego kto siedzi na ławce, braku kontuzji, trafionych kuponów, smacznej yerby i dużo dużo zebranych grzybów :D
0
W sumie to całkiem fajny meczyk
0
@Skaramuczi Pomoc na którą nie zasługujemy
0
@rybi Widziałeś go pod prysznicem? Wyślij fotki
0
@SeeleyBooth Ja również :P