1

@SeeleyBooth Wszystko zależy od tego jak Ousmane radzi sobie z presją, a czas pokazał że póki co jest różnie. Mimo wszystko mam nadzieję że wyjdzie zmotywowany jak nigdy

1

Zobaczyłbym dzisiaj chętnie od pierwszej Dembe, Griezza i Pereza, a w drugiej połowie gryzonia za któregoś z nich. Znając życie od pierwszej będzie Griezz, Suarez, Dembe/Perez. Zależy dużo od tego jak się Dembuś czuje

1

@Barca17griezz10 Bardziej że chce mi się spać, a nie mogę

57

@TheNekro94 Ah te simsy.. Grało się kiedyś

0

@fistaszjo Nie tyle prymitywne co obiektywne ^^

0

@TheNekro94 Dam znać jak będę miał ^^

0

Ale bym se zrezygnował z takich 43 milionów..

0

@Barca17griezz10 Raczej nikt nie robi dramy, po prostu szkoda wszystkim kibicom że tak się stało

0

@Gappeq Jakiego kitu skąd taka rozkmina xD Stwierdziłem tylko jak to działa, nigdzie nie napisałem że ma wpierdzielać tego ile wlezie bo inaczej nie urośnie, zakładam że facet ma rozum i wpadł już na to że taka odżywka jest ewentualnym dodatkiem do diety, a nie jej podstawą.. Tymbardziej że kolega wyżej wyjaśnił mu że dieta powinna być na pierwszym miejscu, zluzuj poślady kolego nie wciskam nikomu kitu ;)

2

@czosnekfcb Najekonomiczniej wychodzi taki w sprayu, polecam owocowe z biedry, psikasz co jakiś czas w autku i jest git

0

@FCBeSeM Efekt każdej odżywki białkowej czy białkowo-węglowodanowej jest taki sam, czyli dostarczenie kalorii i makro składników do organizmu. Osobiście polecam Ci Gainerator od sfd, smak waniliowy :)

0

@SeeleyBooth A co tu w odżywkach oceniać oprócz smaku jak to są odżywki xD Składniki odżywcze te same co w każdych, to tak jakbyś w restauracji powiedział kelnerowi zamiast "było pyszne, trochę za ostre ale ujdzie" to "ale mi kopa dał ten makaron, a ta herbatka dobrze mnie przeczyściła"

1

@Kapitan hawk Rafał Drzyzga

0

@escarabajo de Espresso?

1

@Socjopata Na to bym nie wpadł, spróbuję dzięki @SeeleyBooth Szukam prawdziwej włoskiej kawy, ot co

2

@barteq Byliśmy faworytem do złotego medalu więc nic dziwnego że był hype, stało się trudno, walczymy o brąz..

0

Czym jest prawdziwa włoska kawa?

0

@Ghandi Kurde czyli usuną nam Ramblę

0

@Zbyszard Podobno Valdek z nimi imprezował i ustalili że zwalniają Bartka

0

@SHIBA Czyli raperzy(anorektycy), naga kobieta i ptaszki, próbowałem na siłę znaleźć coś jeszcze :D

13

@SHIBA O kurła z psiochy nagle wyskoczyło trzech raperów

0

@Socjopata I tak i nie ^^

0

@Chwytliwy Ja właśnie zastanawiam się skąd wziąć pożyczkę żeby spłacić pożyczkę także ten..

0

@Socjopata Ale jakby Ci do wyra wskoczyła to byś nie pogardził, oczywiście żywa

0

0

@SnieguPlock Zgodzę się jak najbardziej ^^

1

@adambądkowski93 O panie na takim levelu to już można autobusami za darmo jeździć i priorytet w kolejce do lekarza jest :D

5

@Chrupas Nie, ale dawno nie jadłem i stąd ten orgazm podniebieniowy ^^

0

@Grzesior667 Dlatego chłopaka przyprowadził

64

Kinder Bueno white.. Boże jakie to jest pyszne.. Żeby nie było że jestem rasistą to zwykłe też jest spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?