Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rybi Widziałeś go pod prysznicem? Wyślij fotki
0
@SeeleyBooth Ja również :P
0
@Agent47 I czego oczekujesz nie pisząc absolutnie nic więcej?
0
@MarioVeB! ale że aż tak w stosunku do Bayernu? Muszę im się bardziej przyjrzeć
0
Kurs 3.3 na Totki? U siebie? Oświeć mnie ktoś
1
@Criss18Barca Zmiana trenera nie sprawi że nagle zaczniemy wygrywać wszystko jak leci grając super stylem. Mimo wszystko dałbym Valdkowi dograć sezon.
5
@Janiama Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, myślę że CR zasłużenie wygra. Może i Ronnie był lepszym magikiem, ale zdecydowanie za krótko.
20
@Colon Trochę nawet kącik ust podniósł mi się do góry o pare milimetrów
0
@Gitarkafcb I to i to.. Dużo osób lubić chodzić na grzyby, ale ostatnio temat stał się modny więc dużo się o tym dyskutuje :)
0
@Lamora Dziwne ja zupełnie na odwrót, z tym że jeżdżę jako kierowca dopiero 5 lat ^^ Ale za małolata choroba lokomocyjna dawała w kość
0
@TheNekro94 Brazylijska od "Verde Mate", świetne smaki polecam :)
0
@Witekk10 Nie wiem właśnie czy jest gotowy, ale zamieniłem go z obawy na odnowienie się kontuzji i boje sie że dymy będzie robił wymuszając transfer do białych. Taka przezorność :D
1
@sztrupcak Najważniejsze żebyśmy wygrali dzisiaj, co by się nie stało w Madrycie to kogoś wtedy podgonimy
2
@sztrupcak Liczę na remis w Madrycie
0
@SeeleyBooth Oby karnego przestrzelił
0
Dobra wymieniłem Pogbę na Eriksena, mam nadzieję że się nie zawiodę
1
@Maniek9444 Jeśli to bait to haha umieram ze śmiechu, jeśli nie to masz bana
0
Jak panowie myślicie kogo dziś na kapitana Aguero, Salah, Pukki a może Kane
3
@Kapitan hawk Gdybym miał powiedzieć co cenię w naszej drużynie najbardziej to powiedziałbym że Fatiego
5
@SuperPatsonFCB Panowie czemu meczów Barcy nie ma na Eleven, za co ja płaciłem
1
@SeeleyBooth Wszystko zależy od tego jak Ousmane radzi sobie z presją, a czas pokazał że póki co jest różnie. Mimo wszystko mam nadzieję że wyjdzie zmotywowany jak nigdy
1
Zobaczyłbym dzisiaj chętnie od pierwszej Dembe, Griezza i Pereza, a w drugiej połowie gryzonia za któregoś z nich. Znając życie od pierwszej będzie Griezz, Suarez, Dembe/Perez. Zależy dużo od tego jak się Dembuś czuje
1
@Barca17griezz10 Bardziej że chce mi się spać, a nie mogę
57
@TheNekro94 Ah te simsy.. Grało się kiedyś
0
@fistaszjo Nie tyle prymitywne co obiektywne ^^
0
@TheNekro94 Dam znać jak będę miał ^^
0
Ale bym se zrezygnował z takich 43 milionów..
0
@Barca17griezz10 Raczej nikt nie robi dramy, po prostu szkoda wszystkim kibicom że tak się stało
0
@Gappeq Jakiego kitu skąd taka rozkmina xD Stwierdziłem tylko jak to działa, nigdzie nie napisałem że ma wpierdzielać tego ile wlezie bo inaczej nie urośnie, zakładam że facet ma rozum i wpadł już na to że taka odżywka jest ewentualnym dodatkiem do diety, a nie jej podstawą.. Tymbardziej że kolega wyżej wyjaśnił mu że dieta powinna być na pierwszym miejscu, zluzuj poślady kolego nie wciskam nikomu kitu ;)
2
@czosnekfcb Najekonomiczniej wychodzi taki w sprayu, polecam owocowe z biedry, psikasz co jakiś czas w autku i jest git