Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Evrile W życiu.. Tylko wolność
1
@SeeleyBooth Nareszcie będzie robota somsiad, szykuj gumowe rękawice i kijeczki ^^
50
O fajnie otwieracie nam sklep na stronie, dzięki moderacja ^^
0
@chudym Zostało nas niewielu, możesz dołączyć do mojego obozu, mam jeszcze jakieś zapasy żywności.. No i whisky oczywiście
0
@Borneo Ja jestem za, ale nie będzie łatwo go ściągnąć w obliczu innych zainteresowanych, projekt sportowy mamy, pieniążki też, miejmy nadzieje że Real nie jest jego wymarzonym klubem od dzieciaka
19
@Tom0VeB Jesteś tu na polskich zasadach więc je respektuj, pozdro elo
16
@Borneo Wszystko pięknie brzmi, ale dodaj do tego fakt że Real też myśli w podobny sposób i niewiadomo czy sam Kylian nie wolałby dla nich grać
0
@DonAndresFCB Niefajnie się śpi na takim zimnie, nawet jak nagrzejesz wcześniej auto to po paru godzinach się oziębi
1
@rafal314 Miałem ciekawą akcje właśnie zimą kiedyś. Po 16 godzinach roboty wracałem do domu zmęczony jak nigdy, godzina 12 w nocy i po drodze zajechałem na taką miejscówkę zapalić fajkę jeszcze. Fotel rozłożony, silnik na chodzie, grzanie włączone,23 stopnie w autku, pełen relaks no i.. przysnęło mi się xD Gdyby nie policjant który mnie obudził 3 godziny później pukając w szybę pewnie spałbym do rana. To była najdziwniejsza pobudka w życiu, facet myślał że coś piłem oczywiście, jakże wielkie było jego zdziwienie gdy na alkomacie wyszło 0.0, a ja się tłumaczyłem zmęczeniem :D. Myślę że o ile nie szkoda Ci paliwa i masz sprawną wentylację to śmiało możesz taką nocke sobie zrobić ;)
0
@Katalonbar Jak dla mnie przez 2 miechy mogłaby trwać
4
@głardiola Zdaję sobie z tego sprawe, mimo wszystko liczę że wejdą do sejmu. Jeśli każdy chcący oddać na nich głos, pomyśli w ten sam sposób jak Ty to rzeczywiście nic z tego nie będzie :)
2
@Sabrina_spellman A jeśli Konstytucyjny to ja również
1
@Rewolucja123 Player przynajmniej jakoś wygląda, a ten tak szaro nijako jak na stypie
2
@tombard W jakimś stopniu tak, gdybym nie wierzył to bym w niedzielę został w domu :) Po za tym co mi szkoda, Ci jeszcze nie mieli swojej szansy.
18
Dobra przekonałem sie do tej Konfederacji, mimo że światopoglądowo jestem za Lewicą to przy PiSie u władzy i tak nic się nie zmieni jeśli chodzi o podejście do kościoła i pewnych spraw, natomiast Konfederacja ma ciekawe pomysły gospodarcze i przedsiębiorcze, które mogą przejść, a na tym również mi zależy.
0
@gumaz Rząd zatrudnił moderację do pilnowania ciszy na Rambli
1
@Kapitan hawk A miało być tak pięknie, teraz będę głodował :(
0
@Kapitan hawk Czy ja wiem czy taka dominacja, przez pierwszą część połowy rzeczywiście, ale Anglicy się wzięli w garść i działają coś. Anglia wygra doświadczeniem moim zdaniem
0
@Chwytliwy Żeby każdy wiedział że Dembele jest świadomy swoich błędów
3
@Chwytliwy Cześć, czekam z zegarkiem w ręku na ciszę wyborczą, toż to wspaniałe wydarzenie
0
@Colon Teraz to na pewno na PSL zagłosują
2
@monsterrize Nie licz na to że inna partia niż PiS wygra, dla mnie najważniejsze żeby mieli under 307 mandatów.
3
@zodiak_10 Hah bo z Łotwą graliśmy, a łotwo czyli łatwo kumacie? xDD
1
@Jackazz Rosołek od babusi
0
@kamiVeB No cóż trochę farcik ^^
1
@kamiVeB Ja dałem over, liczyłem że się rozstrzelają no ale cóż, niech wygra lepszy ^^ @jedrek7000 Mi narazie z kuponu wszedł tylko Lewy, a zostało 5 meczów, może wejdzie tasiemiec :D
0
Ogląda ktoś Holandię? Jest szansa na over 2.5?
0
@Cvzx No niestety nie zawsze jest
0
@Cvzx Flashscore
0
@Bykunn @TheNekro94 Pewnie Meteo imc. Polecam, świetnie się sprawdza ;)