Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aro1 #ValverdeIn #InBilbaoNextSeason
1
@TheMugShot Hehe potrzymaj piwo :P Nie no nie będzie łatwo ale do końca sezonu sporo czasu ^^
0
@Kettger Jak ktoś ogląda tylko Barce to rzeczywiście kicha póki co, ale było pisane tysiące razy że predzej czy później Eleven będzie puszczać nasze mecze, muszą się trafić po prostu te ciekawsze w okresie gdy Eleven będzie miało pierwszeństwo wyboru.
0
@TheMugShot To mój pierwszy sezon FPLa więc chyba mam troche szczęścia, ale dużo też analizowalem jaki zawodnik ile punktów zdobywał w poprzednich sezonach i ile minut łącznie gra itp itd. Np wiele ludzi odradzało mi Otamendiego, a okazuje się ze jest w dream teamie tego gameweeka i nabił mi 15 pkt w tej kolejce, a kosztował naprawdę grosze :) Myślę że mogę skończyc ogólnie na dobrym miejscu. W naszej lidze oczywiście licze na top 1 ^^
11
Komentarz usunięty
4
@Barca_Big_Moment Pep ma drugą żonę, nazywa się piłka nożna
0
@barpol11 Aż się wzruszyłem
0
@kibicsportu Sory zalało mi się z Villarealem który ma 12:8 z naszym 12:9, pora spać chyba bo oczy nie nadążają ^^
0
@kibicsportu W takim razie Flashscore znów zawiódł, Pardon
2
@kibicsportu Nie mówię że nie :)
0
@antylegionista Liczymy na remisik
0
@damiano996 My mamy 8
0
@matirix20 Griezmann bo na 9 gra jak trzeba i jeszcze się rozkręci, a na skrzydło mamy Fatiego i Dembele
1
Tysiąc wrzutek to jednak sztosik taktyka
0
@DonMatteo901 Mowisz masz
2
@msmsms Areola pewnie w pucharze będzie grać
0
@Explode Zazdrosny że kolega z Juve więcej zarabia
0
@AmigoBlancos Albo te gdzie my laliśmy Granade na wyjeździe, kiedys to było :/
3
@Socjopata Czyli można wyłączać
0
@Rewolucja123 Chciałem ale niech się cieszy :P
0
@koksik2700 W skali od 1 do 10 to takie 4,4
0
@Mathew86 A mamy ich za to nienawidzić? Zrobili swoje i złoili nam dupy, to nie powód żeby się na nich obrażać i życzyć porażki na każdym kroku, co innego jak ktoś nie trawi tego zespołu od zawsze, ale dużo osób ma tutaj po prostu ból dupy o to 4 0, tak mi się wydaje przynajmniej :)
3
Mam wrażenie że większość ludu tutaj nienawidzi wręcz Liverpoolu z powodu bólu dupska po tym coo się stało rok temu :D. Ja tam im kibicuję żeby wygrali w tym roku PL, należy im się po tylu latach.
5
@MesQueUnClub96 Ja za Live tylko nie bijcie mnie
3
@Chwytliwy Czyli że coś mu przeskoczyło
4
@Ermitano Idę po słoik korniszonów żeby to uczcić
3
@kaziks Kolego to nie twoja własność przecież, rozumiem gdybyście byli w związku, ale bez przesady, poleciała na twojego kuzyna podczas kiedy Cię nie było, nie widzę w tym nic złego. Nikt Cię nie zdradził, jesteś najzwyczajniej w świecie zazdrosny, współczuję trochę bo wiem jak to jest, ale ogarnij się i zapomnij o sprawie.
0
@fistaszjo Sam oszczędź wstydu xD W pierwszym sezonie 2 trofea, tylko jedna przegrana w lidze, najwięcej strzelonych i prawie najmniej staconych bramek.. Drugi sezon już nie był tak kolorowy ale mimo wszystko wygraliśmy ligę, doszliśmy do finału PK i p półfinału LM. Jeśli to były słabe wyniki według Ciebie to rozpuszczony z Ciebie kibic ^^
1
@Kubox Jeden z najlepszych na boisku obok Messiego i de Jonga. Serio można śmiało powiedzieć że jak tylko kontuzje będą omijać to może nam wyrosnąć drugi Neymar. Najważniejsze jest to że nie boi się presji i widać to po jego pewności i luzie w grze. Jaram się nim jak pochodnia, ale nie bez powodu, młody naprawdę może u nas namieszać
0
@Maker0 A moim zdaniem miotła nie wypali, musiałby przyjść ktoś z charyzmą budzący autorytet i potrafiący dać piłkarzom spora dawkę motywacji. Nawet miotła o nazwie Zidane nie zadziałała u białych, a wiadomo jaki autorytet budzi wśród graczy. Niech Ernest dogra ten sezon, do trzech razy sztuka, jeśli się to nie uda zarząd nie będzie miał już wyjścia. @fistaszjo No właśnie.. Za całokształt, czyli również wyniki które przez 2 sezony go broniły. Teraz nie ma i stylu i wyników :/ Obecnie jedyne co mnie pociesza to naprawdę dobra gra u siebie i potencjał u młodych graczy, jak się to wykorzysta zoobaczymy..