Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Getek Zależy il3 masz do wyjęcia
0
Opłacało się tego Neymara na kapitana dać
0
@Striker A może to drugie dno hmm..
0
@Rewolucja123 Dlatego mobilnie lepiej ^^
0
@Rewolucja123 Ale sama napisałaś tzn napisałeś "sama" :P
0
@Rewolucja123 Wiedziałem że jesteś kobitką
0
@Pawlak1992 Zakładam że tak
0
@SeeleyBooth Tak ciężko wcisnąć "otwórz w nowej karcie" :P
3
@szwejkp Chłopak ma "świetlaną" Przyszłość
11
@Socjopata Tylko nie siedź za dużo w tej kawiarni, odwiedzaj nasz czasem
9
@Rastafarnianin To nie wina Ernesta tylko twoja, ja tam czekam od dwóch tygodni i się doczekać nie mogę
1
@Oskar00 Już jesteś łysy spryciarzu
0
@koksik2700 Pff, oczywiście że Valdek
0
@Baaarca95 Niestety starałem się ale Chylińska nie pozwoliła :/
1
@Baaarca95 3 razy na nie, przechodzi pan dalej
0
@Rogalson Co to za orgia lol
2
@BigShaq Naciesz się póki możesz muahahaha
0
@ArdoFCB Szkoda ze magiem nie będzie można grać :/ Ale i tak czekam jak głupi, bardzo się do tego przyłożyli. Niewtajemniczonym polecam na YouTube zajrzeć jak idą pracę na modem.
2
@derlysy1979 No właśnie, również jestem realistą i wiem że z roku na rok drużyny są coraz bardziej wyrównane, po za tym nie gramy już jak kiedyś, dlatego cieszy mnie każdy mecz i wygrana, nawet z beniaminkiem ;)
5
@derlysy1979 Prawdziwy kibic ma tak przed każdym meczem, zwłaszcza po przerwie reprezentacyjnej, nie jesteś godzien oddawaj koszulkę
1
@Yoshi94 Jak byłem mały bawiłem się w odczynianie pecha w taki piątek, wiesz goniłem czarnego kota z kijem albo szukałem czterolistnych koniczyn, to były czasy ^^
3
@staske Podobna wizja gry, ale Mou ma twardszy charakter, mogłoby to wpłynąć dobrze jak i źle na morale zespołu. Mourinho chciałbym zobaczyć jak sobie radzi z naszą kadrą polskich orłów
0
@SeeleyBooth Chyba dłuższe ale zależy jak na to patrzeć :P
1
@SeeleyBooth Oczywiście że tak Messi młodszy nie będzie pogra kilka lat jeszcze na swoim poziomie, coraz częstsze urazy, a Mbappian może go w miarę godnie zastąpić, plus Neymar w pakiecie to już wogóle
0
@Grzesior667 Chyba że tak, nie sledzę jego wywiadów, chyba ani jego nie oglądałem, też nie lubię jak ktoś robi z siebie gwiazdę więc zwracam honor ^^
0
@Grzesior667 Raz że kasa, dwa gościu cały czas wierzy w to co robi, mimo że nie do końca to jego żywioł, tylko nie wiem po co się śmiać z niego :D
1
@Grzesior667 Nie wiem co wy tak ciśniecie z niego wszyscy
0
@staske Raczej Salaha, chociaż Aguero też może nastrzelać, ale Live gra u siebie więc bardziej mnie to przekonuje ^^
0
@feiticeira No tego to nie wiedziałem, chociaż pewnie zaliczył pomyłkę, kolega ojca też kiedyś tak wpadł po pijaku, jak zobaczył że laska ma knage to uciekał jak poparzony xD
5
@Veb1233 Real Hospitalet CF