0

@Getek Zależy il3 masz do wyjęcia

0

Opłacało się tego Neymara na kapitana dać

0

@Striker A może to drugie dno hmm..

0

@Rewolucja123 Dlatego mobilnie lepiej ^^

0

@Rewolucja123 Ale sama napisałaś tzn napisałeś "sama" :P

0

@Rewolucja123 Wiedziałem że jesteś kobitką

0

@Pawlak1992 Zakładam że tak

0

@SeeleyBooth Tak ciężko wcisnąć "otwórz w nowej karcie" :P

3

@szwejkp Chłopak ma "świetlaną" Przyszłość

11

@Socjopata Tylko nie siedź za dużo w tej kawiarni, odwiedzaj nasz czasem

9

@Rastafarnianin To nie wina Ernesta tylko twoja, ja tam czekam od dwóch tygodni i się doczekać nie mogę

1

@Oskar00 Już jesteś łysy spryciarzu

0

@koksik2700 Pff, oczywiście że Valdek

0

@Baaarca95 Niestety starałem się ale Chylińska nie pozwoliła :/

1

@Baaarca95 3 razy na nie, przechodzi pan dalej

0

@Rogalson Co to za orgia lol

2

@BigShaq Naciesz się póki możesz muahahaha

0

@ArdoFCB Szkoda ze magiem nie będzie można grać :/ Ale i tak czekam jak głupi, bardzo się do tego przyłożyli. Niewtajemniczonym polecam na YouTube zajrzeć jak idą pracę na modem.

2

@derlysy1979 No właśnie, również jestem realistą i wiem że z roku na rok drużyny są coraz bardziej wyrównane, po za tym nie gramy już jak kiedyś, dlatego cieszy mnie każdy mecz i wygrana, nawet z beniaminkiem ;)

5

@derlysy1979 Prawdziwy kibic ma tak przed każdym meczem, zwłaszcza po przerwie reprezentacyjnej, nie jesteś godzien oddawaj koszulkę

1

@Yoshi94 Jak byłem mały bawiłem się w odczynianie pecha w taki piątek, wiesz goniłem czarnego kota z kijem albo szukałem czterolistnych koniczyn, to były czasy ^^

3

@staske Podobna wizja gry, ale Mou ma twardszy charakter, mogłoby to wpłynąć dobrze jak i źle na morale zespołu. Mourinho chciałbym zobaczyć jak sobie radzi z naszą kadrą polskich orłów

0

@SeeleyBooth Chyba dłuższe ale zależy jak na to patrzeć :P

1

@SeeleyBooth Oczywiście że tak Messi młodszy nie będzie pogra kilka lat jeszcze na swoim poziomie, coraz częstsze urazy, a Mbappian może go w miarę godnie zastąpić, plus Neymar w pakiecie to już wogóle

0

@Grzesior667 Chyba że tak, nie sledzę jego wywiadów, chyba ani jego nie oglądałem, też nie lubię jak ktoś robi z siebie gwiazdę więc zwracam honor ^^

0

@Grzesior667 Raz że kasa, dwa gościu cały czas wierzy w to co robi, mimo że nie do końca to jego żywioł, tylko nie wiem po co się śmiać z niego :D

1

@Grzesior667 Nie wiem co wy tak ciśniecie z niego wszyscy

0

@staske Raczej Salaha, chociaż Aguero też może nastrzelać, ale Live gra u siebie więc bardziej mnie to przekonuje ^^

0

@feiticeira No tego to nie wiedziałem, chociaż pewnie zaliczył pomyłkę, kolega ojca też kiedyś tak wpadł po pijaku, jak zobaczył że laska ma knage to uciekał jak poparzony xD

5

@Veb1233 Real Hospitalet CF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?