6

@Krystek9318 Jedno z najbardziej wiarygodnych

4

@Xenoxi Bo próbujesz się zapisać do draftu ;) Musisz najpierw stworzyć skład, a później będziesz miał opcje dołączenia do ligi

2

@Barwindg Ja pierwszy sezon i już się nakręcam że to wygram xD Czeka mnie pewnie bolesna weryfikacja

1

@cinek090 No to pytanie mogłeś w google już wbić, nie róbmy z Rambli Yerbalambli

0

@matirix20 W zasadzie tylko wodę, reszta to tylko nie niezbędne dodatki ^^

1

@barcanawieki Piękne uczucie przyznam, za pierwszym oczywiście lepsze, ale nie zawsze wychodzi ^^

0

@MesQueUnClub_87 *Powiedziawszy po 2 latach ciągłego siedzenia na Rambli*

8

@klopx Nareszcie Griezz będzie mógł pić yerbe przy jednym stole z Messim huehue

0

@dzagos Ze wzoru fantasy :D

0

Komentarz usunięty

0

@Gap12 Czyli mówisz że lipa.. Aa i tak kupię może mi podejdzie ^^

0

@Avada Kedavra Chodzą słuchy że Neymar się buntuje

0

@XaXaXa No nie wiem jak inni ja głosowałem na najlepszych których widziałem w akcji czyli Puyol i Pique, pewnie jakbym oglądał więcej meczów realu mógł by być Ramos ^^

0

@messi564 ?? No właśnie, wlewasz tyle ile potrzebujesz, a są specjalne termosy z sitkiem polecam obczaić ^^

1

@Alanooo Właśnie nie koniecznie, zależy ile kto kibicuje.. Nie będę przecież głosował na Maldiniego jak go nigdy w akcji nie widziałem, za to Puyola już tak ;)

0

@TheNekro94 To już lepiej będzie zrobić yerbe w termosie :)

0

@Barca1922 W sensie Hazard by musiał wtedy grać z przodu w duecie z Benzem/Joviciem, innego wyjścia nie widzę jeśli oboje by mieli grać w podstawie

51

@Grubson06 To niech Nike sypnie hajsem, oddamy im kiedyś

0

@Barca1922 Niekoniecznie, mogą zawsze grać 4 4 2

0

@Grubson06 Tylko który poniedziałek wtorek :D

1

@mistrzu1704 Miałem takiego ziomka z dokładnie takimi samymi cechami jak to opisujesz, i też sposób było go nie lubić więc coś w tym jest :D Jak mimo swojego chamstwa jesteś "wporządku" gość to ludzie zawsze będą z Tobą ;)

0

@Janiama Coś niespotykanego

0

@Janiama Co zrobił!?!?

0

@kkbarca Nawet jeśli go sprowadzą to jak to będzie wyglądać, bo jedynie widzę 4 4 2 z Neymarem na skrzydle a Hazard z Benzem/Joviciem na szpicy

1

@Janiama Liczę że Puyol wygra, a Pique chociaż wyprzedzi bandytę ^^

0

@Witekk10 Właśnie gram pierwszy raz i nie wiem za co jeszcze oprócz goli i asyst lecą te punkty, liczyłem że odbiory też mają jakiś wpływ :D Mogę jeszcze zmienić ale 4 dzików z przodu zostawiam i liczę na nich reszta mnie mniej interesuje, ale dawaj jakieś wskazówki jak masz pomysł :D

0

@Wilczeq Mocno ofensywny ^^
https://ibb.co/Dkmz0gQ

1

@Janiama Aż tak długo kurde rzeczywiście ale ten czas leci

6

@Mula Fajny był by taki puchar farmera, drużyny z topu grałyby z farmerami i kto więcej strzeli ten wygrywa.

0

@Janiama Do kiedy głosowanie bo nie pamiętam już ile trwały ostatnie dobę czy dwie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?