Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Krystek9318 Jedno z najbardziej wiarygodnych
4
@Xenoxi Bo próbujesz się zapisać do draftu ;) Musisz najpierw stworzyć skład, a później będziesz miał opcje dołączenia do ligi
2
@Barwindg Ja pierwszy sezon i już się nakręcam że to wygram xD Czeka mnie pewnie bolesna weryfikacja
1
@cinek090 No to pytanie mogłeś w google już wbić, nie róbmy z Rambli Yerbalambli
0
@matirix20 W zasadzie tylko wodę, reszta to tylko nie niezbędne dodatki ^^
1
@barcanawieki Piękne uczucie przyznam, za pierwszym oczywiście lepsze, ale nie zawsze wychodzi ^^
0
@MesQueUnClub_87 *Powiedziawszy po 2 latach ciągłego siedzenia na Rambli*
8
@klopx Nareszcie Griezz będzie mógł pić yerbe przy jednym stole z Messim huehue
0
@dzagos Ze wzoru fantasy :D
0
Komentarz usunięty
0
@Gap12 Czyli mówisz że lipa.. Aa i tak kupię może mi podejdzie ^^
0
@Avada Kedavra Chodzą słuchy że Neymar się buntuje
0
@XaXaXa No nie wiem jak inni ja głosowałem na najlepszych których widziałem w akcji czyli Puyol i Pique, pewnie jakbym oglądał więcej meczów realu mógł by być Ramos ^^
0
@messi564 ?? No właśnie, wlewasz tyle ile potrzebujesz, a są specjalne termosy z sitkiem polecam obczaić ^^
1
@Alanooo Właśnie nie koniecznie, zależy ile kto kibicuje.. Nie będę przecież głosował na Maldiniego jak go nigdy w akcji nie widziałem, za to Puyola już tak ;)
0
@TheNekro94 To już lepiej będzie zrobić yerbe w termosie :)
0
@Barca1922 W sensie Hazard by musiał wtedy grać z przodu w duecie z Benzem/Joviciem, innego wyjścia nie widzę jeśli oboje by mieli grać w podstawie
51
@Grubson06 To niech Nike sypnie hajsem, oddamy im kiedyś
0
@Barca1922 Niekoniecznie, mogą zawsze grać 4 4 2
0
@Grubson06 Tylko który poniedziałek wtorek :D
1
@mistrzu1704 Miałem takiego ziomka z dokładnie takimi samymi cechami jak to opisujesz, i też sposób było go nie lubić więc coś w tym jest :D Jak mimo swojego chamstwa jesteś "wporządku" gość to ludzie zawsze będą z Tobą ;)
0
@Janiama Coś niespotykanego
0
@Janiama Co zrobił!?!?
0
@kkbarca Nawet jeśli go sprowadzą to jak to będzie wyglądać, bo jedynie widzę 4 4 2 z Neymarem na skrzydle a Hazard z Benzem/Joviciem na szpicy
1
@Janiama Liczę że Puyol wygra, a Pique chociaż wyprzedzi bandytę ^^
0
@Witekk10 Właśnie gram pierwszy raz i nie wiem za co jeszcze oprócz goli i asyst lecą te punkty, liczyłem że odbiory też mają jakiś wpływ :D Mogę jeszcze zmienić ale 4 dzików z przodu zostawiam i liczę na nich reszta mnie mniej interesuje, ale dawaj jakieś wskazówki jak masz pomysł :D
0
@Wilczeq Mocno ofensywny ^^
https://ibb.co/Dkmz0gQ
1
@Janiama Aż tak długo kurde rzeczywiście ale ten czas leci
6
@Mula Fajny był by taki puchar farmera, drużyny z topu grałyby z farmerami i kto więcej strzeli ten wygrywa.
0
@Janiama Do kiedy głosowanie bo nie pamiętam już ile trwały ostatnie dobę czy dwie :D