Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@18wojtek99 Pamiętam jak pierwszy raz od brata kiedyś skuter pożyczyłem, jechałem po drodze żwirkowej i użyłem przedniego hamulca dość mocno, na ręce do dziś ślady :D
0
@18wojtek99 Dawca, samobójca, jak tak można wogóle prawo jazdy na motor powinno być od 30 w górę
0
@Grubson06 Opłacało się do pośredniaka pójść
5
In Legia we trust
0
Dawać Piastusie tylko jedna brameczka!!!
3
@Kamilos84 I dzień Neymara jeszcze
1
@Socjopata Mówiłem dopóki piłka w grze :P
0
@Socjopata Dopóki piłka w grze..
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP Nie narzucajmy innym poglądów, jedni uważają to za głupotę inni za bohaterski czyn, jeszcze innych wogóle to nie obchodzi i nie mają o tym pojęcia, opuszczali historie w szkole.
2
@Ghandi Nie chodzi o to co dała, ale co miała dać w swoim zamiarze, głównie chodzi o poświęcenie się tych ludzi dla idei.
0
@krzychu1526 To moje najlepsze lata
6
@Commando Przeciwko Zidane'owi
0
@jedrek7000 Spadek Realu z La liga przy kursie 2500, jak dla mnie promocja
2
@prodigy W tamtym roku Karim miałby złotą piłkę, wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski Modrić
0
@Kompletny Nie no ja się tam cieszę, ale z drugiej strony wolałbym wygrywać z najsilniejszym realem
2
@IronSanHybrid Ty no coś w tym jest nie widziałem nigdy niebojowo nastawionego krasnoluda
1
@FC1899Barca Dobranoc
0
@Kompletny Oczywiście że tak, ale widać że stosunki między nimi są bardzo słabe i napięte, Zidane wolałby żeby było już po wszystkim, a tymczasem dostaje Bale'a z powrotem
1
@Kompletny Myślę że w tym przypadku mu wszystko jedno
0
@tadzik447 Już to wiem
0
@dzikiWtrasie Grubson.. Wychowywałem się na gościu, teraz już go tak nie słucham ale świetne wspomnienia za czasów gimbazy
7
Wygraliśmy bitwę, ale wojna wciąż trwa
1
@deyna2018 Malutkie organizmy przez lata ewoluowały w większe formy życia i tak powstał człowiek, dzik, byk, ku*wa, łoś itd itp
1
@VamosRakieta Fakt, łap jednego
0
@Rewolucja123 Też uważam że to dobra oferta, ale PSG musiałoby chcieć Filipka i Rakiticia, a cienko to widzę. Raczej będą czekać aż się wyłoży hajsy i będą mogli sprowadzić kogoś w zamian.
1
@Rewolucja123 Wzór Bartomeu?
0
@seprion1910 Pewnie że się opłaca tylko musisz się liczyć z tym że w sezonie jest drożej i są tłumy na szlakach jak i na drodze. Szczerze polecam przyjeżdżać na wiosnę i jesień ;)
0
@4drian0 Raz poprosiłem o ketchupy dodatkowe to do dzisiaj w lodówce leżą
0
@Bamek94 Nie miałem okazji nigdy pograć, zawsze tylko FIFA, ale może się przekonam kupić kiedyś PESa, pod względem trybu kariery jak to wygląda w porównaniu do fify? Zawsze tylko karierę grałem no i czasem z kumplami jakieś pvp :D