Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Aż tak długo kurde rzeczywiście ale ten czas leci
6
@Mula Fajny był by taki puchar farmera, drużyny z topu grałyby z farmerami i kto więcej strzeli ten wygrywa.
0
@Janiama Do kiedy głosowanie bo nie pamiętam już ile trwały ostatnie dobę czy dwie :D
2
@Sznejk Myślę że Griezz poradzi sobie spokojnie na 9, nie widzieliśmy go jeszcze w akcji z Messim
0
@kiper09 Spokojnie mają kupę czasu żeby kogoś sprowadzić ;)
0
@Vhaeraun Nikt nie każe Ci zwykłej pijać oczywiście,ja parzę smakowe i jestem zadowolony, a jeśli chodzi o kopa to nie działa tak jak sobie to niektórzy wyobrażają. To nie jest kawa, yerba ma pobudzać ale stopniowo i w dłuższej perspektywie czasu ^^
3
@FutbolowyJanusz Otóż to
1
@Mathew86 Pewnie na żebrach zarabia się tam sporo hajsu i dlatego dali takie coś xDD
2
@Mathew86 Facet to nie jest pokazywanie że można się wydostać z patologii, to jest robienie na niej pieniędzy i tyle nie bądź naiwny :D Jak zarobią pierwsze poważne pieniądze oczywiste jest że wydostaną się z patologii, ale nie zdajesz sobie sprawy ile "gimbusów" ogląda takich "celebrytów" na insta, snapie czy youtube i biorą z nich przykład, a promowanie tego pogarsza sprawę :/ Jeśli po takim czymś każdy "patol" przejdzie metamorfozę i nie będzie zgarszał młodych to zwracam honor
1
@Mathew86 Bo gwiazdami wieczoru, które później się promuje i słychać coraz więcej są patole ^^ Nie mam nic do tej imprezy bo sam ją oglądam żeby się pośmiać, ale trochę patologii w tym jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Ja poszedłem na całość i mam w składzie Salaha, Kane'a, Aguero i Aubameyanga xD Wiem ze ryzykuję bo reszta składu to cieńkie bolki ale nie aż tak bardzo
0
@kuba4352r375 Podwójne to pikuś, ale poczwórny Valverde wcześniej wleciał
4
@Zimny Cieńko, i w ataku i obronie, ale ma czas żeby się rozkręcić :)
0
@Avada Kedavra Też bym chciał uwierz
0
@tbas Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, niestety niektórzy biorą to powiedzenie za bardzo do siebie, ja uważam że Dembe jeszcze będzie grał przyzwoicie i co najważniejsze regularnie
26
Griezmann już się zaadoptował, pora żebyś ty to zrobił ponownie :P
0
@Ibra9PSP Tak wierzę w to ;)
5
@klopx Myślę że po sezonie Busi dobrowolnie odejdzie, chyba że wystrzeli z formą i będzie wiedział że może dać jeszcze cos od siebie, ale to raczej mało prawdopodobne.
2
Dzisiaj każdy w sumie zagrał na całkiem dobrym poziomie może poza paroma zawodnikami, Dembele na LS i wcale nie trzeba nam Neymara, w środku pola mamy bardzo duzo wariantów, jestem pozytywnie nastawiony na ten sezon
0
Zdecydowanie bardziej widzi mi się Dembele na lewym skrzydle
0
@eosz YouTube, masz co najmniej kilka
1
@Grzesior667 Na boisku też jest Sandstorm :P
0
@l0Messini Taa z pewnością ty tam wiesz co on może mieć w głowie panie trenerze ;)
0
@NGTRX Jak na kogoś kto dopiero wchodzi do 1 drużyny to bardzo przyzwoicie gra, widać potencjał u niego
0
@Szymix654 Wiadomo :D
0
@Kamilos84 Myślę że jednak zrobi karierę u nas, tak nawet z Valverde ;)
2
Najbardziej mi się podoba póki co gra Puiga, leci do przodu, po stracie piłki odrazu pressing. Będą z niego ludzie
0
Firpo póki co gra padake i w obronie i w ataku, nie fajny debiut, oby było coraz lepiej z każdym meczem
0
Busi odkupił winy