1

@Janiama Aż tak długo kurde rzeczywiście ale ten czas leci

6

@Mula Fajny był by taki puchar farmera, drużyny z topu grałyby z farmerami i kto więcej strzeli ten wygrywa.

0

@Janiama Do kiedy głosowanie bo nie pamiętam już ile trwały ostatnie dobę czy dwie :D

2

@Sznejk Myślę że Griezz poradzi sobie spokojnie na 9, nie widzieliśmy go jeszcze w akcji z Messim

0

@kiper09 Spokojnie mają kupę czasu żeby kogoś sprowadzić ;)

0

@Vhaeraun Nikt nie każe Ci zwykłej pijać oczywiście,ja parzę smakowe i jestem zadowolony, a jeśli chodzi o kopa to nie działa tak jak sobie to niektórzy wyobrażają. To nie jest kawa, yerba ma pobudzać ale stopniowo i w dłuższej perspektywie czasu ^^

3

@FutbolowyJanusz Otóż to

1

@Mathew86 Pewnie na żebrach zarabia się tam sporo hajsu i dlatego dali takie coś xDD

2

@Mathew86 Facet to nie jest pokazywanie że można się wydostać z patologii, to jest robienie na niej pieniędzy i tyle nie bądź naiwny :D Jak zarobią pierwsze poważne pieniądze oczywiste jest że wydostaną się z patologii, ale nie zdajesz sobie sprawy ile "gimbusów" ogląda takich "celebrytów" na insta, snapie czy youtube i biorą z nich przykład, a promowanie tego pogarsza sprawę :/ Jeśli po takim czymś każdy "patol" przejdzie metamorfozę i nie będzie zgarszał młodych to zwracam honor

1

@Mathew86 Bo gwiazdami wieczoru, które później się promuje i słychać coraz więcej są patole ^^ Nie mam nic do tej imprezy bo sam ją oglądam żeby się pośmiać, ale trochę patologii w tym jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Ja poszedłem na całość i mam w składzie Salaha, Kane'a, Aguero i Aubameyanga xD Wiem ze ryzykuję bo reszta składu to cieńkie bolki ale nie aż tak bardzo

0

@kuba4352r375 Podwójne to pikuś, ale poczwórny Valverde wcześniej wleciał

4

@Zimny Cieńko, i w ataku i obronie, ale ma czas żeby się rozkręcić :)

0

@Avada Kedavra Też bym chciał uwierz

0

@tbas Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, niestety niektórzy biorą to powiedzenie za bardzo do siebie, ja uważam że Dembe jeszcze będzie grał przyzwoicie i co najważniejsze regularnie

26

Griezmann już się zaadoptował, pora żebyś ty to zrobił ponownie :P

0

@Ibra9PSP Tak wierzę w to ;)

5

@klopx Myślę że po sezonie Busi dobrowolnie odejdzie, chyba że wystrzeli z formą i będzie wiedział że może dać jeszcze cos od siebie, ale to raczej mało prawdopodobne.

2

Dzisiaj każdy w sumie zagrał na całkiem dobrym poziomie może poza paroma zawodnikami, Dembele na LS i wcale nie trzeba nam Neymara, w środku pola mamy bardzo duzo wariantów, jestem pozytywnie nastawiony na ten sezon

0

Zdecydowanie bardziej widzi mi się Dembele na lewym skrzydle

0

@eosz YouTube, masz co najmniej kilka

1

@Grzesior667 Na boisku też jest Sandstorm :P

0

@l0Messini Taa z pewnością ty tam wiesz co on może mieć w głowie panie trenerze ;)

0

@NGTRX Jak na kogoś kto dopiero wchodzi do 1 drużyny to bardzo przyzwoicie gra, widać potencjał u niego

0

@Szymix654 Wiadomo :D

0

@Kamilos84 Myślę że jednak zrobi karierę u nas, tak nawet z Valverde ;)

2

Najbardziej mi się podoba póki co gra Puiga, leci do przodu, po stracie piłki odrazu pressing. Będą z niego ludzie

0

Firpo póki co gra padake i w obronie i w ataku, nie fajny debiut, oby było coraz lepiej z każdym meczem

0

Busi odkupił winy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?