0

@Pressinho Ktoś tu na trenera nadawał że wystawia 16 latka przeciwko PSG ^^

0

@student97r Też się zdziwiłem ale przypatrz się następnym razem :P

0

@tz1706 Porównamy może po następnych 17 meczach ;)

0

@Vxb93 Powiedzonko "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" wciąż popularne ^^

0

@Dzemix111 Rzeczywiście sorki myślałem że po prostu drugą żółtą dostał tak jak później Lodi

4

@student97r A po drugie jakby się tak skupił jeden z drugim to by zauważyli że Ernest też krzyczy i macha łapami do zawodników, jednym słowem potrafi być żywy, a kucać niech se kuca jak go nogi bolą jego sprawa, zaraz się ktoś przy*ebie do niego bo jest siwy xD

0

@bartoszekkk I tak dał żółtą, możliwe że nie celowo to zrobił, zdarzyło mi się czasem tak nadepnąć kumpli przypadkiem w biegu

0

@Zodiac Serio tak Cię śmieszą komentarze 12 latków? No panie reprezentuj pan poziom jakiś :D

0

No co jak co ale zasłużył

0

@LuisSalvano Nie sugeruj się za bardzo czyjąś subiektywną opinią, może właśnie Tobie się spodoba ;) Ktoś mi polecał ostatnio

0

@Ghandi Prędzej na lewo skrzydłowego

0

@Gosciuu Mimo wszystko ten styl nie jest taki zły jak go wszyscy piszą, tylko często zawodnicy nie umieją go wykorzystać. Wciągnięcie przeciwnika na swoją połowę, wyjście z pod pressingu i szybki kontratak, w wielu meczach fajnie to funkcjonowało. Problem tylko że często nie potrafimy wyjść z pod tego pressingu, a podania do przodu kończą się stratą. Styl Valdka wcale nie jest nudny, po prostu on nie funkcjonuje tak jakby się chciało. I nie mówię że jest to czyjaś wina, po prostu nie wychodzi ^^

25

@Thierry_Henry Oj tam co to za życie na Rambli bez śmietankowych, ten to prawie jak swój już

2

@AmigoBlancos Patrz jaki świat może być piękny kiedy jest się na szczycie tabeli :D

0

@Gregsky10 Trzymam za słowo, dobrej nocy ;)

0

@PanRol No właśnie dobry przykład ;)

0

@Gregsky10 No nie rozpędzaj się już tak tylko czytaj ze zrozumieniem kolego ;) Nigdzie nie napisałem że potrzebuje 3 lat żeby ocenić pracę trenera, zamierzam ocenić jego pracę w TYM sezonie dopiero po jakimś czasie, a nie po jednej kolejce. Skoro jesteś tak bardzo pewny że gra się już nie zmieni to proszę bardzo możesz narzekać dalej, najwyżej będziesz mile zaskoczony, tylko fajnie by było żebyś się później przyznał do błędu, a nie chował głowy w norę jak większość ma to w swoim zwyczaju ;)

0

@Skaramuczi To było bardziej do ogółu i do tych którzy przeżywają za bardzo niż do Ciebie ^^

0

@marcin62 @SuperPatsonFCB @koksik2700 Myślicie że gość który został trenerem takiego klubu nie potrafi analizować i wyciągać wniosków? :D Na pewno nie zmieni całego systemu, ale może go poprawić, ulepszyć. Zobaczymy, ja jestem pozytywnie nastawiony, najwyżej wyjdzie jak wyjdzie, szkoda się denerwować na zapas panowie ;)

1

@Skaramuczi Weź pod uwagę że graliśmy linią pomocy, która była dość eksperymentalna, jak deJong pogra jakiś czas z Arthurem i Rakietą w środku pola to myślę że dużo lepiej to będzie wyglądało. Podobna rzecz ma się w ataku, nawet nie wiemy jak Messi będzie współpracował z Griezmannem, mimo wszystko nie popadałbym w depresję po pierwszej kolejce :)

6

A może tak po prostu ocenimy pracę trenera za jakiś czas, a nie z meczu na mecz będziemy zmieniać drastycznie opinię.. Presezon był całkiem niezły w naszym wykonaniu, wszyscy byli nastawieni optymistycznie, zaś biali mieli problemy, nikt się nie spodziewał że ugrają coś z Celtą,mimo to pierwsza kolejka wyszła jak wyszła, czar nagle prysnął i znowu zaczynają się hejty na "betonowego trenera". Nauczmy się wkońcu trochę cierpliwości.. I nie mówcie tylko że już 3 rok czekamy na piękną grę, w tym sezonie mamy paru nowych, obiecujących zawodników, którzy muszą się zgrać, teraz zagraliśmy na wyjeździe z przeciwnikiem, który zawsze nam sprawiał problemy, dodatkowo nie mieliśmy w składzie Arthura czy Messiego. Poważnie wstrzymał bym się z ocenami przynajmniej na parę kolejek. Może i jestem naiwny wierząc w ten projekt, ale jeśli znowu się nie sprawdzi trudno zwrócę honor wszystkim którzy się pastwili nad Valverde.

0

@ptrx No dużej różnicy nie ma w tym co napisałem, może przekoloryzowalem tylko to "bez Messiego jak z kosmosu", ale wciąż uważasz ze gra będzie ładniejsza dla oka, nie wiemy tego, choć bardzo bym chciał :)

0

@ptrx Jeśli myślisz że przyjdzie Xavi i nagle zaczniemy grać bez Messiego jak z kosmosu to jesteś trochę naiwny, to nie jest takie proste :)

1

@AmigoBlancos Jaki wniosek? Nie oceniać pochopnie :)

1

@Transu96 U mnie kapitan Auba i Aguero na Vice, przeczucie ^^

4

@Janiama Sam chciałem napisać taki głos rozsądku, ale weź pod uwagę że na stronie jest dużo małolatów którzy nie potrafią obiektywnie myśleć i przesadne hejty po kiepskich meczach będą zawsze, nie zmienisz tego ;) Żeby ich zadowolić musi być gra i wyniki jak za czasów Guardioli, z tym że coraz ciężej o to bo nie jesteśmy już taką potęgą jak kiedyś i rywale też potrafią dobrze grać w piłkę. Mimo wszystko zachęcam każdego do trochę większej pokory i szacunku dla trenera, który również jest częścią drużyny i stara się jak może ;)

0

@Sabrina_spellman No tak przecież to taaakie proste i szybkie do zrobienia :)

2

Nie denerwujmy się rzeczami na które nie mamy wpływu, szkoda nerwów ;)

1

@Ghandi Ale piecze ^^

1

@wikitor321 Zdecydowanie najwięcej walczył z całej drużyny, zaraz po nim de Jong. Ogólnie widać w naszej drużynie jeszcze brak zgrania, dzisiaj bez pomysłu na przejście obrony Athleticu.. Miejmy tylko nadzieję że z meczu na mecz będzie to coraz lepiej wyglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?