0

@mekston To inaczej, póki jest Messi to zawsze wychodzi ^^

0

Niektórzy tu pisali przed meczem ze bukmacher dał prezent w postaci wysokiego kursu na Katar.. Pany Argentyna zawsze z grupy wychodzi nauczcie się tego :D

0

@Fifty Powiedziałbym że większość kibiców właśnie go chce :) Z tym, że ta operacja może być naprawdę droga, wolałbym te pieniążki zainwestować w odmłodzenie kadry.

0

@marcin62 Nie zysk, ale przychody które w większości i tak idą na pensję. Oczywiście że było by nas stać, ale osobiście nie widzę tego żeby sprowadzić obydwu graczy

0

@damianex10 Czy ja wiem wydaje mi się że Messi będzie flaki dzisiaj wypruwał żeby uratować wyjście z grupy, a Katar to nie Liverpool :D

0

@Madridista_PL Taa tak samo jak byłeś pewny że Hazard zostanie w Chelsea, mało się o dom nie zakładałeś, trochę pokory bym radził ;) Żeby sprowadzić Neymara,zarząd musiałby naprawdę wyłożyć bardzo duzo pieniążków na stół

0

@Rewolucja123 Kolego młodziej wyglądasz coś.. Byłeś u fryzjera? xD

1

@Socjopata @DonAndresFCB "Rosnąć" Czyli budować masę mięśniową w slangu, wiadomo ze na wzrost nie mamy za bardzo wpływu. Powiem Ci tak, podział na ekto/endomorfików to bzdura :), wiadomo służy to jedynie żeby określić z grubsza obecna sylwetkę, ale nie ma to za bardzo wpływu na budowę masy mięśniowej. Mi też wszyscy mówili że ektomorfik itd.a w pierwszym roku budowania masy mięśniowej potrafiłem zrobić ok 10 kg mięśni. Dobra dieta i trening to podstawa, może masz wolniejszą tendencję do budowania masy, ale wszystko da się poprawić

0

@DonAndresFCB Dlatego są sterydy ^^ A tak naprawdę to o co chodzi kolego, nie rośniesz już czy za wolno?

1

@DwayNee Najlepsza drużyna z 2 miejsc wchodzi. Mamy pewne 2 miejsce, ale z takim bilansem bramkowym to może być ciężko w klasyfikacji z drugiego

0

@Socjopata Hiszpania też :/

0

@DonMatteo901 Odpowiedziałem że tak, ale dodałem jeszcze od siebie fakt ^^

0

@DonMatteo901 No tak musimy mieć remis bo inaczej ciężko będzie wyjść z klasyfikacji z drugiego miejsca.

4

@german_17 Dużo ludzi też myśli w ten sposób, że po co mu więcej milionów i tak już jest ustawiony do końca życia.. A no właśnie może i jest, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, milionerzy mają inne priorytety, inne marzenia do zrealizowania.

0

@SelloutCrowd To do Neymara pasuje :D

0

@Kajtek77 Ja wolę cebulkę na pieczarkach

0

@MSN30 Pewnie :) willaanda.com

2

@Danny Gaucho @Transu96 Najlepszy nie był wiadomo, ale to nie dziwne że ludzie obracający się w Premier League głosowali na niego, gość wszedł w ligę jakby grał tam przynajmniej pare sezonów ( nie liczę tego epizodu w Chelsea bo prawie tam nie grał) i miał całkiem realne szanse na złotego buta.

1

@MSN30 zol.pl, booking.com

0

@Michauuu Oj idzie idzie :) Zwłaszcza w Zako. Od lat starsi mają willę, na której zarabiają ładne sumki, teraz budujemy domki na wynajem. W sierpniu będą gotowe jak by ktoś chciał wpaść to priv ^^

4

@Transu96 Czy ja wiem czy takie zabawne? Gość miał zajebisty debiutancki sezon.

0

@MarcinVeB4 Hmm przytrzymaj palec w pustym miejscu na pulpicie i pojawi Ci się min. Możliwość zmiany przejść między pulpitami. Ja bym tam szukał.

2

Co wy macie z tymi życzeniami, brat ma urodziny ale skąd o tym wiecie

0

@grizzy10 No i hajsik też zrobił swoje napewno

0

@Rewolucja123 Mówiłem że nie znam zasad xD Myślałem że każdy leci jak chce, dobra młody dajesz @AdrianGajewski2005

0

@Rewolucja123 Nie brałem udziału w pierwszym sezonie więc nie znam dokładnych zasad dlatego wstawiłem i w komentarzu i tutaj xD No dobra jedziemy:
Trochę dziś pospałem i o 12 wstaję,
Wchodzę na La Ramblę, liczę na podsumowanie,
Podsumowanie newsów z całego poranka,
Trochę dziś drażliwy bo nie jadłem śniadanka,
Lecz do rzeczy pany z tymi ploteczkami,
Przestańcie się podniecać niepewnymi transferami,
Scenariusz się wydawać może przezabawny,
Bo do Barcy może wrócić synek marnotrawny,
Pewnie bym się cieszył, trio z przodu znowu zgrane,
A jak by sobie radzili jeszcze z Griezmannem?
No i jeszcze jedno, co o de Ligcie sądzę?
Nie zdziwię się jak młody wybierze pieniądze,
Trener jest jaki jest, nie ma co się czerwienić,
Nie mamy wyjścia jego sposób też trzeba docenić,
I niech żaden z nas już w nim winy nie szuka,
Nie udało się no trudno do trzech razy sztuka ;)

1

@Rewolucja123
Trochę dziś pospałem i o 12 wstaję,
Wchodzę na La Ramblę, liczę na podsumowanie,
Podsumowanie newsów z całego poranka,
Trochę dziś drażliwy bo nie jadłem śniadanka,
Lecz do rzeczy pany z tymi ploteczkami,
Przestańcie się podniecać niepewnymi transferami,
Scenariusz się wydawać może przezabawny,
Bo do Barcy może wrócić synek marnotrawny,
Pewnie bym się cieszył, trio z przodu znowu zgrane,
A jak by sobie radzili jeszcze z Griezmannem?
No i jeszcze jedno, co o de Ligcie sądzę?
Nie zdziwię się jak młody wybierze pieniądze,
Trener jest jaki jest, nie ma co się czerwienić,
Nie mamy wyjścia jego sposób też trzeba docenić,
I niech żaden z nas już w nim winy nie szuka,
Nie udało się no trudno do trzech razy sztuka ;)

0

@Ermitano W porę napisane :D

1

@Coutinho007 No niestety powrót do formy po kontuzji kolana chwile zajmuje :/

0

@Witekk10 Ej już nie taki gruby xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?