Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@patrykzmc2000 I jeszcze Coutinho, ale to może być nierealne :/
1
@Socjopata Co tu się odje..
0
@Barcelismo No widzisz to tak Ci się wydaje, a są kibice Realu którzy zakładają tu konta żeby porozmawiać z kibicami Barcy :) Tak samo ja mam konto na notatniku i wymieniam się poglądami z Madridistas. Nie trzeba odrazu jakiejś wojny sobie wymyślać :D
2
@VenoM To samo właśnie stwierdziłem :D Myślę że P20 normalny robi swoje jak należy
0
@SelloutCrowd Zależy jakie, ja miałem P10 i to był najlepszy telefon jaki dotąd miałem, obecnie mam P20Lite i powoli zastanawiam się nad wyrzuceniem przez okno :/
0
@Barcelismo A to strona tylko dla kibiców Barcy? Nie każdy kibic pluje na rywala i może chce podebatować jak normalny człowiek..
11
@Wilczeq Taa ale najłatwiej się gada i wytyka błędy, coś jak nasza opozycja, a przychodzi co do czego to zaczyna się problem :)
1
@Coutinho007 Rzeczywiście haha
0
@Chwytliwy On mi przypomina wyglądem młodego Rakiticia. Oby wygryzł swojego sobowtóra ze składu.
0
@student97r No ryzyko jest zawsze, zobaczymy co wyjdzie :)
6
@student97r W praktyce wszystkie kluby tak robią, sęk w tym żeby nikt na to dowodów nie miał ;)
8
@nicola134 Nie ma. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju
0
@daniel32778 No myślę że Gigiemu też zależy na tym LM napewno do kolekcji:)
0
@derlysy1979 Zbyt piękne
0
@daniel32778 No tak zgadzam się z tym też bym tak wolał zrobić na jego miejscu
0
@AboveYou Debilne xD Skończ się spinać gościu, co z tego że nigdzie nie przechodził ale powiedział że kończy i nie będzie wracał, a jak było później wszyscy wiemy, ludzie po prostu zmieniają decyzje z czasem, nigdy nie zrobiłeś nic glupiego, a później tego nie żałowałaś? Podobna sytuacja ma się obecnie z Neymarem.
0
@AboveYou Nie dziwie się Madridistą że wolą przebywać na LA Rambli, panie ten notatnik to jakaś kpina xD
0
@AboveYou Najwidoczniej nie planował tego w momencie gdy się żegnał, ludzie są zmienni co zrobisz. Messi zrobił podobnie odchodząc z reprezentacji.. Gigi by się zbłaźnił jakby walczył o grę w pierwszym składzie, tymczasem przychodzi z rolą rezerwowego.
1
@AboveYou No zrzekł się owszem, ale wydaje mi się że Wojtek dobrowolnie to zrobi z szacunku do Gigiego ;)
1
@Forza_Juve Myślę że Wojtek mu odda numer
2
@Veb1233 Sevilla - Valencia, czuję że będzie finał ligowy o wejście do LM :D
0
@kamilos1214 Najgorsze co może być to monotonia, chociaż zawsze można seriale pooglądać ^^
0
@Chwytliwy Wy macie noc? :O
0
@DC7 Zaraz po konferencji kogo?
0
@matirix20 A kto umarł ten nie żyje.
0
@karci0 Podobno jest ogólna awaria facebooka
1
@Litman No właśnie de Jong, Arthur i Coutinho i już mamy dobrą pomoc tylko trzeba to zgrywać, a Rakieta, Busi i Vidal jako zmiennicy. Jest jeszcze Puig i Alenia których warto by było ogrywać. Z tym że przy ewentualnym zakontraktowaniu Neymara prawdopodobnie pozbędziemy się Coutinho. Ja to tak widzę i chciałbym żeby nasz trener na to postawił, a jak będzie.. Zobaczymy
2
@El dominatore Z tym że nasi pomocnicy to nie jest kupa :) Starych trzeba tylko zesłać na ławkę
0
@BigShaq oooj taaak
2
@4drian0 Mi teeż meeega śliczny chłopak nie mogę się go doczekać looofffciam ^^ ^^