2

@patrykzmc2000 I jeszcze Coutinho, ale to może być nierealne :/

1

@Socjopata Co tu się odje..

0

@Barcelismo No widzisz to tak Ci się wydaje, a są kibice Realu którzy zakładają tu konta żeby porozmawiać z kibicami Barcy :) Tak samo ja mam konto na notatniku i wymieniam się poglądami z Madridistas. Nie trzeba odrazu jakiejś wojny sobie wymyślać :D

2

@VenoM To samo właśnie stwierdziłem :D Myślę że P20 normalny robi swoje jak należy

0

@SelloutCrowd Zależy jakie, ja miałem P10 i to był najlepszy telefon jaki dotąd miałem, obecnie mam P20Lite i powoli zastanawiam się nad wyrzuceniem przez okno :/

0

@Barcelismo A to strona tylko dla kibiców Barcy? Nie każdy kibic pluje na rywala i może chce podebatować jak normalny człowiek..

11

@Wilczeq Taa ale najłatwiej się gada i wytyka błędy, coś jak nasza opozycja, a przychodzi co do czego to zaczyna się problem :)

1

@Coutinho007 Rzeczywiście haha

0

@Chwytliwy On mi przypomina wyglądem młodego Rakiticia. Oby wygryzł swojego sobowtóra ze składu.

0

@student97r No ryzyko jest zawsze, zobaczymy co wyjdzie :)

6

@student97r W praktyce wszystkie kluby tak robią, sęk w tym żeby nikt na to dowodów nie miał ;)

8

@nicola134 Nie ma. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju

0

@daniel32778 No myślę że Gigiemu też zależy na tym LM napewno do kolekcji:)

0

@derlysy1979 Zbyt piękne

0

@daniel32778 No tak zgadzam się z tym też bym tak wolał zrobić na jego miejscu

0

@AboveYou Debilne xD Skończ się spinać gościu, co z tego że nigdzie nie przechodził ale powiedział że kończy i nie będzie wracał, a jak było później wszyscy wiemy, ludzie po prostu zmieniają decyzje z czasem, nigdy nie zrobiłeś nic glupiego, a później tego nie żałowałaś? Podobna sytuacja ma się obecnie z Neymarem.

0

@AboveYou Nie dziwie się Madridistą że wolą przebywać na LA Rambli, panie ten notatnik to jakaś kpina xD

0

@AboveYou Najwidoczniej nie planował tego w momencie gdy się żegnał, ludzie są zmienni co zrobisz. Messi zrobił podobnie odchodząc z reprezentacji.. Gigi by się zbłaźnił jakby walczył o grę w pierwszym składzie, tymczasem przychodzi z rolą rezerwowego.

1

@AboveYou No zrzekł się owszem, ale wydaje mi się że Wojtek dobrowolnie to zrobi z szacunku do Gigiego ;)

1

@Forza_Juve Myślę że Wojtek mu odda numer

2

@Veb1233 Sevilla - Valencia, czuję że będzie finał ligowy o wejście do LM :D

0

@kamilos1214 Najgorsze co może być to monotonia, chociaż zawsze można seriale pooglądać ^^

0

@Chwytliwy Wy macie noc? :O

0

@DC7 Zaraz po konferencji kogo?

0

@matirix20 A kto umarł ten nie żyje.

0

@karci0 Podobno jest ogólna awaria facebooka

1

@Litman No właśnie de Jong, Arthur i Coutinho i już mamy dobrą pomoc tylko trzeba to zgrywać, a Rakieta, Busi i Vidal jako zmiennicy. Jest jeszcze Puig i Alenia których warto by było ogrywać. Z tym że przy ewentualnym zakontraktowaniu Neymara prawdopodobnie pozbędziemy się Coutinho. Ja to tak widzę i chciałbym żeby nasz trener na to postawił, a jak będzie.. Zobaczymy

2

@El dominatore Z tym że nasi pomocnicy to nie jest kupa :) Starych trzeba tylko zesłać na ławkę

0

@BigShaq oooj taaak

2

@4drian0 Mi teeż meeega śliczny chłopak nie mogę się go doczekać looofffciam ^^ ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?