Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@olejtm Dieta piwkowa? Dorzuć pan witaminki jakieś :D
1
@damiano996 Kontuzje głównie spowodowane faulami, zachowanie hmm.. Neymar jest coraz starszy myślę, że wyrośnie z pajacowania. Jedyny minus tego transferu to kosmiczne koszta związane z tą operacją, mam nadzieję jednak że to się zwróci w postaci triumfu/ów w LM.
0
@Esteban_ To jest przecież tak pewne jak był transfer Hazarda do Realu :D Mimo tego człowiek wolałby już dostać ta oficjalkę.
0
@Esteban_ Ale każdy już wie że to pewniak :)
0
@MrShakira Myślę że kara by była na tyle dotkliwa żeby się nam to nie opłacało, ale sprytne :D
1
@MaTt_BarcaFan @DanielVeB Zgodzą? Taki Suarez wie że przez pół sezonu potrafi grać piach, konkurencja w ataku dobrze mu zrobi, a w najgorszym wypadku będzie grał połowę meczy albo będzie wchodził w drugiej połowie. Myślę że będzie musiał się powoli pogodzić że ktoś go zastąpi, a jak nie to żegnamy, młodszy nie będzie i wiecznie nie będzie grał. Oczywiście że to nie FIFA, ale w przypadku sprzedania Coutinho jesteśmy w stanie pozwolić sobie na transfer obydwóch.
1
@DanielVeB No niekoniecznie, zawsze można między nimi rotować, nikt nie powiedział że 75% meczu mamy grać Once de gala, chyba że Valverde tak powiedział to okej. Ja widzę to np tak:
Jeden mecz Ney - Suarez - Messi, w następnym meczu zamiast Suareza Griezmann, jeszcze w innym Messi schodzi do pomocy a na skrzydło Dembele. Jest parę możliwości, grając takim systemem unikniemy przemęczenia na wiosnę. Tak czy inaczej w przypadku przyjścia i Neymara i Francuza, myślę że odejście Cou to pewnik
0
@Veb1233 To się nazywa wiara
0
@4drian0 Chodzi mu o de Ligta pewnie
0
@ViscaBarca123 Ciekawe kto lepiej się sprawdzi, Riki u nas czy Kubo u białych
0
@kewin wyświetlenia muszą się zgadzać
0
@MatiFCB2000 Wyjaśnione xD
2
@juliacicha Może starają się przekazać info o de Ligcie szyfrem
0
@Asturyjczyk Kiedy uczeń przerasta mistrza
1
@Janek10FCB Dobrej nocy życzę ;)
3
@Veb1233 El Confidento?
0
@juliacicha Ale w międzyczasie było mnóstwo info o tym że może zagrać w Juve, wymyślając coś na szybko ryzykują swoją wiarygodnością.. Zobaczymy
0
@jacobFCB Stąd skąd większość sportowych dziennikarzy, mają swoje wtyki.
0
@MrShakira Jutro wolne, a ja zamiast balować to robię to samo
3
@D10SLEO Nawet śmiechłem, łap lajka za chęci ^^
0
@DC7 Ale jak to
0
@Elosek Tyskie ponad wszystkie. No i Żywiec i parę innych też by się znalazło, ale tatry to nigdy nie mogłem zdzierżyć. Chociaż mogło się zmienić dawno nie piłem.
0
@creative7 Polecam Ci Itake i jak wyprawa do Grecji to Rodos. Byłem 2 tygodnie temu nic dodać nic ująć. Organizują też dodatkowo płatne wycieczki typu rejs od Zatoki do Zatoki albo na wyspę Symi. Ogólnie jeśli chodzi o kwestie zwiedzania wyspy to polecam wypożyczyć samochodzik na parę dni i na własną rękę zwiedzać.
0
@Sznejk Kłamiesz, po prostu masz na niego haka.
0
@DonAndresFCB Oczywiście że 2 pod warunkiem że Valverde postawi na Cou w pomocy, na przykładzie Brazylii widać że Neymar umie grać z Cou w jednym teamie.
0
@lukas10 Jedyne co może przekonać de Ligta do gry u nas to gra u boku żywej Legendy i gra ze swoim ziomalem z Ajaxu. W Juve projekt sportowy jest równie dobry co u nas i dostanie więcej szmalu, nie wspominając już o pewniejszym pierwszym składzie. To samo w PSG. Stawiam że wybierze Juve.
0
@cules100pro Nie no wiem, ale chciałem zobrazować że w cenie Neymara oni mają Hazarda plus paru grajków. Mniej niż 200 za niego nie damy nie ma się co łudzić, nawet jeśli to będzie Coutinho plus dopłata.
0
@LioMessi10 Odgrzybianie wypada co jakiś czas zrobić
7
@cules100pro Taa ale wciąż wydali te 300 na AŻ Hazarda i paru niewiadomych a my możemy wydać 300 na samego Neymara
0
@ricardo0705 Czemu odrazu najważniejszy hajs? Nie tylko Barca ma dobry projekt sportowy, po za tym duże znaczenie dla młodego ma ilość minut na boisku. U nas żeby mieć to pewne musiałby poczekac az Pique odejdzie i liczyć na to że Umtiti dalej będzie kulał.