Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Myślę że gra z kontry też mu będzie służyć
5
@czosnekfcb Było już dzisiaj z 10 razy :D
1
@4drian0 Też byłem wampirem kiedyś, ale mi się znudziło ^^
3
@MarioVeB! Tak jak jest teraz mogłoby być cały czas, oczywiście trochę jaśniej ^^
2
@Tom0VeB Jakbym miał tyle lasek co komarów to bym harem otworzył panie
3
@Tom0VeB Ciesz się że chociaż komary na Ciebie lecą, cieszmy się z małych rzeczy
0
@Skaramuczi Nie mówię że nie :)
0
@Chwytliwy Boję się co w sierpniu będzie
153
Musi być naprawdę gorąco skoro nawet Neymar wraca do cienia Messiego
0
@ranger3120 Nie potrzebna Ci siłownia żeby się ruszać :D Ćwiczenia kalisteniczne czyli pompki, podciągnięcia, przysiady, zdziwiłbyś się jaka sylwetkę można na tym zrobić, dodaj do tego yoge i jakieś elementy cardio typu bieganie. A najlepiej to poznaj jakąś dziewuche i do łóżka :D
6
@MESSIah16 Coutinho to nie szrot i może przekonać szejków, nawet nie tyle grą u nas co w reprezentacji
0
@kamilo0066 Tak to sobie tłumacz :) Czasami trzeba przestać się obrażać jak mała dzieeczynka o byle co tylko spojrzeć z innej perspektywy. Neymar i Griezmann dadzą nam dużo jakości o ile przyjdą, jak chcesz czuj się dalej urażony bo wyrządzili Ci taką krzywdę przecież :)
0
@Rini_Cule Jeśli przyjdzie Neymar a Coutinho odejdzie to naszą główną pomoc widzę tak, oczywiście w systemie 4.3.3 Arthur, de Jong, Rakitic, na ławce Busi i młodzi
3
@Fawrf A on kazał kibicom wierzyć ślepo że przyjdzie? Facet nic nie obiecał, wykorzystał zainteresowanie żeby ugrać kontrakt. Mnóstwo osób tak robi, serio polecam spojrzeć bardziej obiektywnie :)
16
@Fawrf Napluł xD Podziwiam że dalej się użalanacie bez powodu. Po pierwsze to nie był filmik o odejściu, tylko filmik o ogłoszeniu decyzji. Widzisz to co chcesz widzieć. Facet nigdzie wprost nie powiedział że idzie do Barcy, wykorzystał naiwność takich kibiców jak Ty żeby ugrać lepszy kontrakt.. Nie licz że będzie Cię teraz przepraszał ;)
2
@olejtm Nie zastanawiaj się ja prawie codziennie grilla robię, jeszcze się nie przejadł haha
1
@Fawrf Za co. To media robiły szopkę rok temu nie on, facet milczał bo grał o lepszy kontrakt, proste, nigdy nie mówił wprost że będzie u nas grał, jak dla mnie nie ma za co orzepraszac
0
@olejtm Dieta piwkowa? Dorzuć pan witaminki jakieś :D
1
@damiano996 Kontuzje głównie spowodowane faulami, zachowanie hmm.. Neymar jest coraz starszy myślę, że wyrośnie z pajacowania. Jedyny minus tego transferu to kosmiczne koszta związane z tą operacją, mam nadzieję jednak że to się zwróci w postaci triumfu/ów w LM.
0
@Esteban_ To jest przecież tak pewne jak był transfer Hazarda do Realu :D Mimo tego człowiek wolałby już dostać ta oficjalkę.
0
@Esteban_ Ale każdy już wie że to pewniak :)
0
@MrShakira Myślę że kara by była na tyle dotkliwa żeby się nam to nie opłacało, ale sprytne :D
1
@MaTt_BarcaFan @DanielVeB Zgodzą? Taki Suarez wie że przez pół sezonu potrafi grać piach, konkurencja w ataku dobrze mu zrobi, a w najgorszym wypadku będzie grał połowę meczy albo będzie wchodził w drugiej połowie. Myślę że będzie musiał się powoli pogodzić że ktoś go zastąpi, a jak nie to żegnamy, młodszy nie będzie i wiecznie nie będzie grał. Oczywiście że to nie FIFA, ale w przypadku sprzedania Coutinho jesteśmy w stanie pozwolić sobie na transfer obydwóch.
1
@DanielVeB No niekoniecznie, zawsze można między nimi rotować, nikt nie powiedział że 75% meczu mamy grać Once de gala, chyba że Valverde tak powiedział to okej. Ja widzę to np tak:
Jeden mecz Ney - Suarez - Messi, w następnym meczu zamiast Suareza Griezmann, jeszcze w innym Messi schodzi do pomocy a na skrzydło Dembele. Jest parę możliwości, grając takim systemem unikniemy przemęczenia na wiosnę. Tak czy inaczej w przypadku przyjścia i Neymara i Francuza, myślę że odejście Cou to pewnik
0
@Veb1233 To się nazywa wiara
0
@4drian0 Chodzi mu o de Ligta pewnie
0
@ViscaBarca123 Ciekawe kto lepiej się sprawdzi, Riki u nas czy Kubo u białych
0
@kewin wyświetlenia muszą się zgadzać
0
@MatiFCB2000 Wyjaśnione xD
2
@juliacicha Może starają się przekazać info o de Ligcie szyfrem