Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Czyli jednak zasnąć nie możesz :D Może de Jong z Arturem pociągną pomoc, ale Valdek będzie musiał pokazać że ma jaja posadzić busiego i rakietę
0
@barcelonistaKRK Jedyne co uratuje jego rzetelność to przyznanie się do popijawy i obietnica że już pić nie będzie
0
@Spoko_Hala_Fan Myślę że niezdecydowanie zarządu i podzielność zdań zrobiły swoje
1
@szkutnik91 Taa teraz to każdy zaśnie spokojnie xD
0
@Cvzx Bo chudy jak komar
0
@shinthps No dobra ale to chyba oczywiste ze jak rzetelni do tej pory dziennikarze podają jakieś info to zapala się jakaś tam lampka nadziei i człowiek wierzy że ta oficjalka zaraz się pojawi. Tak czy inaczej mnie już nic nie zdziwi
2
Ale z nas pelikany masakra i jeszcze im płacą za bawienie się nami xD
0
No to Romero twój status może jedynie Neymar uratować huehue
0
@Agmarex Ale zrozum facet że to Hazard decyduje gdzie chce iść a nie Czelsi, a w swoich wypowiedziach niejednokrotnie dawał do zrozumienia że Real to jego wymarzony dom, do tego że chciałby grać pod okiem Zidane'a
0
@PeteR10 Taa wiosenna wyprzedaż :D
0
@MrShakira Wszystko fajnie wygląda, ale Hazard wielokrotnie puszczał oczko do Realu i vice versa. Zobaczycie że po finale LE Hazard wyląduje w Realu ;)
6
@kulek22 To jeszcze poproszę numery lotka
0
@Barcelismo No tak wygrał tylko ligę to ma bana na wakację
0
@Socjopata Czyli jednak, no to cyk do schowka xD
1
@Socjopata Ten uczuć gdy nie wiesz czy to pasta czy spontan xD
0
@Michaelo20000 No to rzeczywiście żeś się sfrajerzył trochę :D Jest masa osób co używają jeszcze ps3 albo x360 w tym ja i kupuję stare giery po 20 zł. Nawet najgorsze badziewia byś minimum za dychę puścił. Ale chyba pieniążki były potrzebne na już :D
1
@Commando Właśnie coś za cicho
3
@Trepol17Veb Ładniejszą szatę graficzną, brak reklam i nieograniczoną ilość znaków w poście lub komentarzach.
1
@NaFazieHitman Wszyscy dostali Premium na próbę. Ciesz się póki możesz bo od 1 lipca subskrypcja płatna 20 ziko
1
@Commando Ale takich do roweru naprzykład nie?
0
@Memek96 Skoro tak ładnie prosisz to myślę że odejdzie róbcie screeny
5
@skakun95 Bądźmy realistami. Hehe REAListami łapiecie hehe
0
@Rewolucja123 Dobrze ze wtedy zdecydowali się na Lucho, ale z drugiej strony zobaczyłbym jak Valverde ogarnąłby zespół z MSN
0
@Zip Było już 5 razy :)
2
@Kamiloza91 Uważaj bo chcesz właśnie podpisać cyrograf
1
@jeyx77x Na Kloppa też by się coś znalazło. Np. że spuścił z wodą nasze marzenia o LM xD
2
@sebasek99 Ta jedynka z przodu jest zbędna, no chyba że jakiś trener się zdecyduje bez bramkarza grać.
0
@Kamiloza91 Jak dla mnie głównie kwestia psychiki, facet za bardzo się w presję wciągnął. Musi się z tego wyrwać i nabrać pewności jak w pierwszym sezonie bo inaczej będzie kiepsko.
0
@chudym Dokładnie tak to trzeba wchodzić po kilka razy żeby się dowiedzieć że nic nowego nie ma. Mała rzecz a przyda się :)
0
@Kamiloza91 Arthur, Alena, de Jong, Vidal, wprowadzać powoli Puiga i Coutinho przesunąć też do pomocy i ewentualnie rotowac z Dembele na LS. Dlatego bym widział tego Griezmanna bo Cou mógłby spokojnie grać w pomocy wtedy, a wydaje mi się że tam się bardziej przyda.