Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweuwarrior I co z tego że umowę mają z Konami :D Przecież Barcelona też będzie w Fifie więc nie widzę problemu :D Nie wiem czy aż taka spina o to będzie
0
@Chwytliwy Jak nie masz umiejętności żadnych zrób prawko i zostań kierowcą polecam ^^
0
@SeeleyBooth Myślę że za wcześnie na ocenę, po fazie grupowej będzie można typować
7
@cules100pro Biologicznym owszem. Na tytuł Ojca też trzeba sobie zasłużyć.
0
@JurnyGerwazy A za rok przegramy w finale po prowadzeniu 3 0 do przerwy xD
0
@Kamilos84 połowa lipca
1
@Barca_Big_Moment Wiesz.. Pewne projekty buduje się pare lat. Nie sądzę żeby z sezonu na sezon było coraz gorzej wręcz przeciwnie.
0
@Encore No raczej nie
0
@Encore Wątpię.. Myślę że grają o lepszy kontrakt
7
@FafitFCB W przyszłym sezonie Barca Valverde będzie grała najlepszy football w dekadzie, potrójna korona, a Valdek odejdzie w chwale. Wstawaj Mario zesrałeś się.. Ale pomarzyć można..
0
@student97r @masq Ale po co to rozstrząsac wogole każdy kibicuje na swój sposób :D Jak ktoś uparł się że trener to największe zło wcielone i jest szansa że po przegranej odejdzie, niech se kibicuje drużynie przeciwnej. W końcu kibicuje w słusznej dla niego sprawie związanej z przyszłością Klubu. Życzę nam wszystkim kibicom zajebistego meczu i liczę na zmiażdżenie Valneci ;)
2
@Colon Brakuje Bale'a w golfa xD
1
@Coutinho007 Myślę że to będzie nasz taki drugi Pique :D
3
@SeeleyBooth To jakiś rytuał zmartwychwstania
0
@LuisSalvano w pół godziny wszystko się może stać ;)
0
@zombie Fanatyk xD Rocznik -96 a problemy z rozumieniem widzę ;). Jakby Ci się chciało czytać to co pisałem a nie scrollować to może byś wyciągnął że fanatykiem nie jestem, a rocznik nie ma nic DoRzeczy po prostu gówno wiem na temat polityki w porównaniu do innych jak widać ^^ @tbas Naprawdę jak ktoś chce się pofatygować to sobie sam te statystyki znajdzie nie muszę nic tu udowadniać nikomu nie mam takiej potrzeby ;) @G9 To oczywiste, ale nie napisałem nigdzie że to ilość ma największe znaczenie ;) nie zaprzeczysz chyba że bogate państwo to duże zarobki przy odpowiedniej polityce.. PiS jak widzisz wchodzi w tyłek Ameryce obecnie, choć przepraszam jak kogoś uraziłem, może powinienem użyć słowa współpracuje ;) Może są plusy takiej współpracy ale dlaczego na przykład nie mogli się w sprawie gazu dogadać z Putinem? Dlaczego gaz musimy ściągać aż z Ameryki to jest normalne? Wiz do tej pory nie dostaliśmy, podobno do końca roku mają zostać zniesione, to samo było mówione rok temu, pani ambasador twierdzi że jej wstyd że do tej pory musimy się z wizami użerać. Rozumiem że do zniesienia wiz dla każdego kraju były wytyczne ale czy my Amerykanom założyliśmy wizy? a podobno jesteśmy dobrym sprzymierzeńcem. Co myślicie panowie o potencjalnej współpracy z Rosją i czy opłacała by się nam na dłuższą metę
2
@krzychu1526 Ban za wywołanie gównoburzy xD Maliny i borówki.
0
@cules100pro To uprzedzam możesz się nie doczekać dzisiaj :D
0
@pax No tu masz rację następnym razem postaram się mieć dowody na poparcie swoich tez, póki co mogę jedynie mieć przypuszczenia, może zbyt radykalnie do tego podeszłem. A z tymi dotacjami to dałem się wkręcić w propagandę. Propaganda goni propagandę ciężko się w tym czasem odnaleźć tym bardziej, że nie jestem ekspertem, ale chciałem się podzielić czymś co może komuś otworzyć oczy na pewne sprawy. Dużo ludzi bardziej ogarniętych w polityce przyzna mi może rację w pewnych sprawach ale będą mieli na to lepsze argumenty czy też może dowody, a ja mogę jedynie znać część prawdy, tak samo jak i Ty.
0
@pax Być może podałem pare błędnych informacji przyznaję, nie zweryfikowałem, ale większość z tego co napisałem jest weryfikowania przez ludzi którym ufam. Nie mówię tu o tych dotacjach bo to akurat gdzieś zasłyszałem i nawet tego nie sprawdziłem. Nie jestem ekspertem politycznym i nie uważam się za takiego, polegam na bardziej obiektywnych środkach przekazu co nie oznacza ze nie jestem narażony na propagandę. Polecam natomiast poczytać trochę o związkach Tuska z Zachodem, być może zechcesz spojrzeć na to z innej strony i też zweryfikować we własnym zakresie. Dzięki za dyskusję.
0
@pax Serio nie rozumiesz szkoda :/ Jestem za stary na celowe gównoburze. Założyłem otwartą dyskusję żeby się powymieniać poglądami, zobaczyć w jaki sposób inni myślą, gównoburza tworzy się z braku zrozumienia i różnicy poglądów. Szkoda czasu na głupie przekomarzanie się kto ma rację a kto nie.
0
@Kamiloza91 Nie chodzi o piłkarzy a bardziej o myśl szkoleniową. Mógł to być też przypadek oczywiście że tak daleko zaszli i w tym roku będą grać kiche. U siebie w Afryce ogrywają każdego ale tu już mogą mieć ciężko. Nie skreślał bym też odrazu tak naszych Kolumbia to mocny team. Zobaczymy co pokażą następne mecze.
0
@pax Facet wyluzuj xD Jakie plucie jadem jakie hejtowanie i jakie kłamstwa. Trochę inny światopogląd chyba mamy. Napisałem tylko że jesteś ograniczony według mnie to nie jest żaden hejt, po za tym to ty mnie zaatakowales :) Nigdzie nie napisałem że coś jest niepodważalnym faktem, od początku zaznaczam że to są jedynie przypuszczenia. To tylko dyskusja na temat poglądów, a nie jakaś bitwa na fakty, postaraj się mnie zrozumieć :) Ps. Każdy w jakimś stopniu daje się wciągnąć w propagandę, powielam tylko informacje które zasłyszałem z różnych źródeł i w mniejszym stopniu starałem się weryfikować. Nie interesuje się na tyle tym żeby każdą informacje z osobna sprawdzać po 100 razy. Dlatego zakładam że to są przypuszczenia, nikomu nie mówię że to musi być prawda. Po to są dyskusje i debaty żeby się dzielić informacjami, nie wszystkie są popierane tabelkami i wykresami. Podałem tylko sugestie żebyś mógł je zweryfikować we własnym zakresie, może dzięki temu otworzą Ci się oczy na pewne sprawy. Ty też mi dajesz powód żebym starał się bardziej weryfikować informacje, ale nigdzie nie ma mowy o pluciu jadem ^^ Mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi :)
0
@Kamiloza91 w 2015 Senegal doszedł do półfinału więc doświadczenie i jakość raczej mają. Jak dobrze pójdzie to z trzeciego wyjdziemy.
0
@LeoMessi1994 No tak to niestety zazwyczaj bywa ale dzień się nie skończył więc jest jeszcze nadzieja :D
0
@Rewolucja123 Nie no nic nowego raczej nie powie, ale sam fakt Messi na konferencji to rzadkość
2
@LeoMessi1994 Twoja pierwsza saga transferowa? Jak tak to zazdroszczę emocji hehe :D
0
@Momalsino Tak zabrakło szczęścia :)
0
@Tasde Podpisuję sie nawet nogami pod tym ;)
0
@pax Jesteś trochę ograniczony jeśli uważasz ze w Polityce wszystko można zweryfikować. Jakbyś nie zauważył większość dyskusji opiera się jedynie na przypuszczeniach, jak sam zauważyłeś wystarczy samodzielnie myśleć. I drugi powod dla którego twierdzę że jesteś ograniczony.. Twierdzisz że informacje czerpię z TVP i prawdopodobnie jestem za PiSem tylko dlatego że wytykam brudy Platformy ;) Wieczny podział na lewicę i prawicę.. Każdy poważniejszy człowiek interesujący się polityką i czerpiący wiedzę z różnych źródeł, a nie z TVNu czy TVP da sobie ręke uciąć że chociażby Platforma ma układy z Niemcami czy Francją i swoje mają za uszami. Gdybym mial na to dowody to bym się nawet nie odważył ich wstawić na publiczne forum. Jeszcze raz powtarzam to są przypuszczenia, staram się być obiektywny, a wiedzę czerpie od ludzi którzy siedzą w tym głębiej i dłużej niż typowy Kowalski, a jak Cię interesują dane czy wyliczenia to sobie poszukaj jest tego pełno w internecie chociażby na różnych grupach na Facebooku. Nie mówię że muszę mieć rację i nie chce jej na siłę udowadniać, ale jestem przekonany że większość z tego co piszę to prawda. PiS tak samo ma za uszami co Platforma, obie partie są warte siebie nawzajem. Stare układy, posłowie niejednokrotnie przechodzili od jednych do drugich. Zauważ że od prawie 30 lat rządzą Ci sami ludzie a my się dajemy nabrać na jakieś wojny pomiędzy nimi.