0

@KamQiX Pardon w takim razie :) Messi musi nosić dźwigać ogromne brzemię jakim są pozaziemskie wymagania co do niego, trochę niesprawiedliwe ale tak już jest z niektórymi kibicami. Najbardziej mu się dostało w Ojczyźnie ,przykre. Ale u nas jest to samo, pretensje do Lewego że u Niemców strzela, a w reprezentacji impotent, niedzieli kibice nie rozumieją pewnych rzeczy.

0

@Visca el Barca !! Aa ołkej

0

@KamQiX xDD

0

@Barca25 Ciężko było przejść ten autobus, nawet Messiemu drybling nie wychodził

1

@IAmBackCules Nie no myślę że takie coś jest do wprowadzenia, trochę niepotrzebne jak dla mnie ale napisz może na Priv do skryptera

4

@IAmBackCules Na przykład na twój?

0

@Skaramuczi Chyba jedyny sposób bo dopóki nie będzie zmiany trenera albo jakiegoś wielkiego transferu to będzie tu płacz 24 na dobę

0

@LeoMessi1994 Od tego mają specjalistów, ale niektórzy są po prostu genetycznie bardziej podatni na kontuzje niestety. Większe mięśnie na siłowni nie przełożą się na uniknięcie kontuzji, przykład Bale. Trzeba będzie nim po prostu umiejętnie rotować

0

@IronSanHybrid Serio Klopp tak mówił? Szkoda bo u nas miałby naprawdę wszystko. No mam nadzieję że spróbujemy szczęścia z tym Setienem.

1

@IronSanHybrid Messi zasłużył na trenera pokroju Kloppa, tylko czy zarząd będzie w stanie na ten moment kogoś takiego załatwić. Ten Setien ma duży potencjał i puszczał oczko w naszą stronę. Koeman wydaje się że jak skończy przygodę z reprezentacją też nie miałby nic przeciwko, ale w tym przypadku to musimy jeszcze poczekać. O ile przed finałem PK było raczej pewne że Ernesto zostanie tak teraz wydaje mi się że sam trener jak i zarząd mogą nie znieść krytyki ze strony kibiców i będą zmuszeni postąpić radykalnie. Jeśli jednak zostanie, będzie to zapewne dla niego ostatnia szansa żeby coś zwojować w Europie z Barcą.

1

@Visca el Barca !! No tak liga to wielkie nic, co roku ja wygrywamy więc w sumie to już nie trofeum.

4

Valverde bym widział w Juventusie

0

@Gaucho No taa ale nie uważasz to za nudne i bezcelowe? :D Valverde nie czyta La rambli niestety.  :(

0

@D10SLEO I tak co godzinę będziecie pisać? Obudźcie się Valverde zostaje na następny sezon

1

@brashh Trochę mu współczuję że nie może wykorzystać w pełni swojego potencjału. Za czasów Guardioli miał i konkretną kadrę w klubie i  w reprezentacji, teraz to trochę gorzej wygląda

0

@betonito Nie chodzi o jednego Suareza czy Messiego a o całą drużynę. Przed własną publicznością zawsze mają większego powera i tyle, przewaga psychologiczna. Nie zdajesz sobie nawet sprawy jak kluczowe jest nastawienie w sporcie. Dlaczego taki Coutinho, który wielokrotnie pokazał że jest pewnym siebie graczem chociażby w pierwszym sezonie gry u nas nagle gaśnie i boi się często zaryzykować grą do przodu? A no właśnie dlatego ze po kilku nieudanych występach, wielu stratach piłki, gwizdach kibiców utarł sobie w podświadomości strach przed podejmowaniem większego ryzyka, zaczął grać pod większą presją. Kto grał kiedyś w piłkę ten wie o co chodzi. W pierwszej kolejnosci piłkarz musi mieć poukładane w głowie, dlatego tak ważny jest trener który jest świetnym motywatorem. W ten sam sposób zadziałała magia na Anfield, Liverpool nas zniszczył bez dwóch kluczowych graczy,z czego jeden ( nowa o Salahu) w poprzednim meczu był głównym motorem napędowym. Tak samo Roma rok temu. To nie jest powiedziane że my gramy słabo na wyjeździe, trzeba docenić że przeciwnik potrafi być mocny u siebie.

0

@betonito Kwestia motywacji, dopingu kibiców tak było zawsze. Nie bez powodu w przypadku remisu bramki na wyjeździe mają większą wagę. Magia Camp Nou działa i często pozwalała nam robić remontady

0

@Wilczeq No to pośpisz sobie jeszcze cały rok kolego

1

@Kubix93 Myślę że osoby kibicujące Valencii nie skończyły jeszcze świętować albo leczą kaca i nie mają siły się już cieszyć

1

Moim zdaniem najbardziej zawiódł fakt ze nie mamy wystarczająco kreatywnej pomocy która tworzyła by fajne sytuację Messiemu, co sprowadza się do tego że sam musiał rozgrywać, a w ataku zabrakło Suareza czy Dembele. Graliśmy wysokim posiadaniem piłki, Valencia postawiła autobus i to było oczywiste ze jak nie wykorzystamy naszych okazji to narazimy się na kontrę. Coutinho pokazał wczoraj że potrafi grać odważniej, nie boi się ruszyć z piłką do przodu, pod koniec meczu trochę zgasł, ale on tak ma że całego meczu nie zagra na równym poziomie. Jak dla mnie Coutinho ma papiery żeby zostać królem środka pola, ale potrzeba kogoś kto mu w tym pomoże.. Przedewszystkim musi odzyskać pewność siebie, którą nieraz już nam pokazał.

0

@MajorPolski Jak będziesz Niemcami wracał to weź mnie autograf od Lewego

13

@Orłoś  Prosta sprawa.  Wystarczy przegrać w pierwszym meczu 4 0 to zamiast Romy i Live w głowach będą mieli PSG xD

0

@Barcelismo Gdzie tak napisałem :D Mam tyle samo i jestem podobnego zdania, ale to nie zmienia faktu że pełno tu bachorów co powtarzają tylko puste typu Valverde out, Rakitić out, cała drużyna out i najlepiej niech Guardiola wróci".. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie, może młoda krew w pomocy wpłynie na grę. Też marzyl by mi się nowy trener ale nie siedzimy w zarządzie.

0

@Rewolucja123 Dziwisz się większość tutaj to dzieciaki po 15 lat olać takie komentarze :D

1

@Szmulek No fakt moze przesądzić o jego przyszłości. Trzymam za niego kciuki

1

@masq Romero twierdził że transfer de Jonga do PSG jest nieunikniony. To nie jest wyrocznia ;)

0

@messi564 Spokojnie mecz się jeszcze nie zaczął, może go wpuści z ławki na dłużej niż 10 minut. Zależy od gry oczywiście

0

@BarcaInfo Redakcja go nienawidzi.. Znalazł sposób na wyprzedzenie informacji..

0

@Criss18Barca Dobra ale weź pod uwagę że on ma 19 lat, dopiero zaczyna karierę a Pique pogra jeszcze ze 2 sezony i out. Jeszcze się chłopak nagra u nas i porządzi w defensywie.

1

@dge21 @Skaramuczi Można było spacje trzymać ale było to wkurzające trochę :D  Najlepsza opcja to oznaczanie osób :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?