Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianGajewski2005 Oo widzę że mimo wieku coś tam łapiesz ;) W Unii największe wpływy mają Francja i Niemcy dlatego swoich błędów nie widzą. Ale to wymaga wszystko szerszego spojrzenia. Nie ma co zaś tematu polityki ruszać tutaj już dość chyba było, zaraz ktoś Cię za słówka złapie, drugi stwierdzi że jesteś za PiSem, następny Ci pociśnie że jesteś gówniakiem uwierz mi jak chcesz z kimś podyskutować to lepiej na Priv. Pod publikę ludzie zazwyczaj są agresywni w tych sprawach ;)
0
@sidzej @Chwytliwy Droczenie droczeniem ale widziałem wczoraj w kilku dyskusjach pare nie fajnych komentarzy jak argumentowali jego wypowiedzi tym że jest gówniarzem i uja się zna na polityce i nie powinien się wypowiadać. To trochę nie fer, można grzeczniej przecież. Po to jest forum żeby wymieniać poglądy a nie żeby cisnąć po sobie.
0
@Chwytliwy Zejdź z niego facet.. Jakiego hipokryte to chyba logiczne ze trochę go to trapi że ciśniecie mu po wieku, nie trzeba być kurła Sherlockiem żeby to zauważyć. Po co się o to dowalać wogóle. Kolega z nikim się nie kłóci elegancko rozmawia a jeździcie po nim jak po młodszym koledze od znęcania się.
0
@AdrianGajewski2005 Mi się udało dzisiaj przeprowadzić w miarę na poziomie dyskusję. Wiesz, polityka to dość ciężki temat, ludzie są bardzo podzieleni, trochę pogubieni i manipulowani z wielu stron. Dlatego każdy ma inne zdanie, swoją rację i zazwyczaj będzie Ci się starał na siłę ją wcisnąć. Często jest tak zauważyłem że jak ktoś nie ma żadnych argumentów to nawet na siłę ich szuka, chociażby dowalanie się do twojego wieku ;)
0
@G9 Gdybyśmy nie wyprzedali tyle spółek tylko pozwolili im się rozwijać nie potrzebowalibyśmy żadnych dotacji. Aż tak. Nie chce mi się szukać teraz danych, widziałem już wiele takich wykresów trochę się tym interesowalem, czy były prawdziwe czy nie zostawiam Tobie możesz poszukać jeśli Cię to zainteresuje. :) To jest oczywiście gdybanie, ale całkiem realne. Jestem za Unią, ale pisałem już na jakich zasadach :)
3
@masq Pique czasem mówi szybciej niż myśli tak mi się wydaje
0
Dobra nie czepiajmy się już tak tego Valverde i tak zostanie na kolejny sezon i tak. Nawet Pique wspominał że Valverde ma zamysł podobny do Guardioli,( to że tego nie widać to już inna bajka xD) a futbol się zmienia, przeciwnicy tez. Mimo wszystko jako kibic dałbym Valverde jeszcze jedna szansę, umowmy się nie spieprzył tych dwóch sezonów. Zabrakło szczęścia w LM, tak szczęścia bo od wielu lat dostajemy w tyłek na wyjazdach i jakkolwiek by nie ułożył tej drużyny na rewanż to w głównej mierze awans zależał od odrobiny szczęścia przy skuteczności. Przyczepić się można do stylu,ale kurde w wielu meczach drużyna grała dość szybko łącząc fajnie atak z obroną. Były momenty tiki taki, posiadanie piłki, pressing, gra z kontry, wszystko po trochu. Pewne projekty buduje się pare lat zanim zaczną funkcjonować. U nas się wymaga odrazu i mówi do widzenia po 2 sezonach które każdy inny klub brałby w ciemno. Teraz jeszcze dojdzie paru nowych graczy, może coś się ożywi. Jak to się mówi do trzech razy sztuka, zatem prosiłbym o mniej narzekania na trenera i więcej tematów o czymkolwiek innym xD
1
@pax Widzę że wierzysz w każdy wykres jaki Ci zaserwują, poczytaj trochę o Tusku i jego związkach z Unią Europejską tu nie trzeba żadnych danych przybliżać wystarczy poszukać i pomyśleć. Danych odnośnie wartości firm i instytucji sprzed reprywatyzacji i po też jest pełno, ale tak jak wspomniałem często są przekłamane. Słusznie zauważyłeś że potrzebowaliśmy kapitału na odbudowę gospodarki, ale Polska do teraz jest wyprzedawana na zachód :D Czy to Niemcom i Francji za czasów PO czy Żydom z Ameryki obecnie. Ile jeszcze tego kapitału będziemy potrzebować. Gdyby Rządy myślały przyszłościowo o kraju, a nie o napychaniu własnych kieszeni ze sprzedaży spółek, które są rozwijane obcenie przez obcy kapitał może bylibyśmy bardziej niezależnym krajem. Kolega wyżej dobrze to opisał, jesteśmy kolonią. Ale powiesz co do tego ma Unia Europejska jak i bez tego Niemcy czy Francja by nas grabiły.. No właśnie to tylko ułatwia ten proces, a mydlą nam oczy dotacjami, dobrobytem.. Tak jak Tusk mawiał będziemy mieli druga Irlandię.. Gdzie jest pan Tusk teraz? Siedzi na cieplutkim stanowisku w Uni i wykonuje tylko rozkazy pani Merkel. To pewnie też jest dla Ciebie bzdurą no bo jak Szef Rady Europejskiej może kogoś słuchać, a no na tej samej zasadzie co nasz prezydent. Dla sprostowania Unia Europejska ma wiele zalet i nie chciałbym żebyśmy z niej wychodzili, ale także nie chciałbym żeby Unia była przepustką do robienia z naszego kraju Kolonii. TVN, RMF, Radio Zet i tak dalej.. Wszystkie popularne w Polsce media są o kapitale zagranicznym. Głównie Niemcy i Francja. I naprawdę wierzysz ze powiedzą Ci w TVNie złe słowo na Unię która jest głównie sterowana przez te kraje? Aha i jeszcze wspomniałeś o łamaniu konstytucji, owszem łamią, ale czemu to wychodzi na cala Europę jak to są sprawy wewnętrzne.. Dlaczego sie nie rozmawia o tym co się dzieje we Francji, że ludzie się boją na ulice wychodzić. O uchodźcach bandytach wstrzynających rozróby. O tym że jeszcze rok temu był tam stan wyjątkowy. Typowy widz TVNu nawet nie wie o czym mowa i zaraz wpisze w Google xD Wystarczy że PIS zrobi najmniejszą rzecz źle i już leci skarga na własny kraj do Uni. Kolejna zagrywka Platformy i zachodu żeby tylko obalić rząd. Ale nikt już nie pamięta ile razy oni łamali konstytucję, afery między innymi AmberGold, OFE itd itp. I tak będzie w kółko PiS zły rząd PO dobra opozycja,PO zły rząd PiS dobre opozycja, szkoda ze ta zabawa trwa prawie 30 lat a Polacy wybierają między mniejszym a większym złem.
6
@Avada Kedavra Dembele nie pasuje lol xD Futbol to nie tylko gra kombinacyjna, po za tym on ma 22 lata, Suarez w wieku 27 nauczył się gry kombinacyjnej.
1
@olejtm Co żeście się tych mistrzostw w Katarze tak uczepili :D Neymar ma być ambasadorem tych mistrzostw ale to nie ma nic wspólnego z grą w PSG. Umowa ambasadorska to odrębny temat, Neymar nie musi grać w PSg żeby być ikoną mistrzostw :D Myślę że Kylian jeszcze zostanie jakiś czas w PSG a za pare sezonów wzmocni Real. Z Neymarem to różnie może być, ale czy Perez naprawdę wyłoży tyle pieniędzy za jednego grajka? Za cenę Neymara mają Hazarda i Jovicia. Do tego kogoś na środek pola kupią i mogą rozpoczynać nowy sezon.
3
@wyrek Może warto zaufać Konfederacji..
0
@wyrek No i to jest przykre że Kukiz ma plan, ma chęci do zmiany ale nie ogarnia polityki :/ Jakby był mądrzejszy wziąłby te subwencje które dostają inne partie i już miałby pieniążki na reklamę. Niestety głosy się zbiera marketingiem.
0
@wojopancer Uchodźcy to argument sam w sobie.. Polacy nie zgadzają się na coś takiego a mimo tego dostają przymus pod groźbą sankcji. Unia ma być sojuszem a nie zwierzchnikiem. Ale to tylko moje zdanie
1
@wyrek Z takim nastawieniem każdy ruch będzie negowany tylko dlatego ze stara się nawiązać sojusz z jakąś partią. Kukiz trzyma się swojego programu. Jak coś mu nie pasuje w PiSie to o tym mówi.
1
@tbas Hipokryzja? W którym momencie zaznaczyłem że TVP to rzetelna i nie reżimowa stacja? Ludzie myślą że jak ktoś wytyka błędy jednej stronie to od razu musi być za drugą.. Zwrot TVNopodobny użyłem żeby przytoczyć media finansowane z zachodu.. Nie gorsza manipulacja niż w telewizji państwowej.
1
@tbas Nie jestem przeciwnikiem Uni tylko obecnego jej systemu.
0
@socha Wiem korzystam z notatnika między innymi w tym celu :D Tak z ciekawości pytam
0
Co się stało z porannymi przeglądami? :D
3
@bolo93 Zauważyłem właśnie, jak możesz to też go zgłoś może się nauczy rozmawiać :D
0
@kamyk_23 Ty za to pewnie wierzysz we wszystko co Ci powiedzą w telewizji, jakbyś jeszcze zargumentował jakoś mój kretynizm to bym z Tobą podyskutował, ale dalej sobie żyj z klapkami na oczach i wyzywaj każdego kto ma inny pogląd niż Ty ;)
10
@michal26 No i o to mi właśnie chodzi, dzięki za poparcie ;) Większość widzi tylko, że dostajemy do finansowania, ale w mediach TVNopodobnych nie powiedzą już o drugiej stronie medalu.. Szkoda ze jesteśmy tak podzielonym i manipulowanym narodem, bo jakby tak każdemu otworzyć oczy może by coś z tego było.
5
@MaziFCB To przeczytaj do końca albo wnieś coś ciekawszego ;)
13
A co takiego nadzwyczajnego dostaliśmy od Uni? Bo z tego co mi wiadomo to dajemy więcej dotacji niż jest nam zwracane. Nie wspominając już o wyprzedaniu połowy Polski zachodowi przez pana Tuska. Nie jestem przeciwnikiem Uni, ale uważam, że powinien to być sojusz wspierający wzajemnie wszystkie kraje członkowskie, a nie oddzielne państwo Francji i Niemców, którzy obecnie mają tam największe wpływy i mówiące innym krają co mają robić, strasząc sankcjami. Przymusowe przyjęcie uchodźców.. Co to ma być wogóle, zaprosiłaś sobie pani Merkel nierobów i rozbójników to teraz sobie z nimi radź. Uprzedzając nie jestem za PISem broń boże, nie ma obecnie w Polsce partii, która była skłonna zrobić rewolucję. Głosować można na ruchy obywatelskie, które w swoim zamyśle chcą dać większą część władzy obywatelom. System JOW Kukiza na przykład bardzo mi się podoba, niewtajemniczonym polecam się zapoznać. Ale do tego też potrzeba głosów, bo z 10% poparcia efektów nie będzie. Są ludzie którzy twierdzą że jest marionetką PISu albo ma układy z Platformą, ale to wymaga szerszego spojrzenia. Jak dla mnie jeden z niewielu mówiących od serca jak jest i chcący wnieść coś nowego. Z tym że też nie do końca umie sobie poradzić w tym bajzlu czego następstwem jest odchodzenie od niego konkretnych ludzi. No i właśnie "Konfederacja".. Nie chcę się wypowiadać bo to świeży temat, ale bardzo lubiłem Marka Jakubiaka jak jeszcze w Kukizie był. Nie wiem być może się mylę i za mało wiem, ale staram się nie interesować polityką bardziej niż mi to potrzebne do życia. Zapraszam do dyskusji bez hejtu, pamiętajcie że nie siedzimy tam na górze i nie wiemy jak to wygląda możemy się tylko domyślać.
5
@nieprzysiadalnosc Taa tak samo mam z hymnem Realu, mimo że to największy rywal, ale hymn mają dużo przyjemniejszy od naszego :D
0
@dontripe Polać mu sprawdzone ;)
1
@Draks[FCB] Jak regularnie zasypiasz o 4 to to nie jest bezsenność tylko musisz się przestawić. Przybliż jak to dokładnie wygląda, o której chodzisz spać zazwyczaj i o której wstajesz
0
@ArterkHD A na co zastrzyki? Na rozrzedzenie krwi? Brałem przez miesiąc wcale takie nie straszne :D Postępujesz wedle instrukcji i jest ok.
1
@Coutinho007 Tak jest :)
0
@Coutinho007 No tak ale City i PSG zrezygnowali oficjalnie. Więc wydaje mi się że teraz będzie grał o kontrakt dobry u nas
0
@DonAndrzejos Niekoniecznie 1 lipca, Atletico już i tak się pogodzili z odejściem Griezza więc po co go mają trzymać do 1 lipca, mogą go sprzedać po cenie nowej klauzuli. Tak mnie się wydaje przynajmniej.