Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Niekoniecznie 1 lipca, Atletico już i tak się pogodzili z odejściem Griezza więc po co go mają trzymać do 1 lipca, mogą go sprzedać po cenie nowej klauzuli. Tak mnie się wydaje przynajmniej.
0
@Asturyjczyk Porównaj jak Ci się będzie chciało Messiego do klubów z La Liga :D
0
@SeeleyBooth oks dzięki :D
1
Ktoś tu ostatnio wstawiał filmik jak facet gdzieś tam w Afryce rozdaje koszulki i nikt nie chciał koszulek United. Moglibyście zapodać? :D
1
@sidzej wyślij fotki, trzeba zweryfikować
0
@BarcaInfo Wychodzi na to że nikt oprócz nas nie chce Griezmanna, raczej trafi tutaj.
0
@Encore wiekowy nie wiekowy ale 50M to co najmniej. Myślę że większość nie docenia jego gry.
0
@Dziki15 No tak dziwne to trochę, albo serio planują coś naprawdę konkretnego i czekają aż skończą projekt żeby wprowadzić wszystko naraz, albo mają po prostu w dupie i nie chce im się nawet małych pierdołek zrobić.
1
@Michaelo20000 Ja tam żyje żeby się doczekać dwóch trypletów z rzędu,ale ciężko o to będzie xD
1
@Mr8lack Aa to nie wiedziałem, ja na telefonie tylko śmigam, tutaj niczego nie trzeba zamykać :)
1
@IronSanHybrid Przelane.. Wciąż czekam na te koszulki :P
0
@Dziki15 Noo współczuję notatnika trochę.. Tyle że to łatwo się mówi, a prowadzenie takiej strony i ulepszanie praktycznie za darmo to trochę czasochłonne zajęcie. Nie wiem ile osób u was prowadzi strone, ale chyba trochę mniej. Dopóki nie zrekrutują większej ilości takich osób to cienko to widzę.Trzeba napisać do admina strony i dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda.
0
@Mr8lack Serio jedna reklama na stronie Ci przeszkadza? :D
0
@MaTt_BarcaFan To samo właśnie rozkminiam.. Niby z reklam, ale tych reklam jest za mało żeby jakieś profity z tego były. Szacun
0
@Colon Mobilnie na Chrome, działa perfecto
2
@IronSanHybrid Jakby Valverde się tu przeniósł to by się do dymisji chyba podał xD
2
@IronSanHybrid Jak dobrze pójdzie to za 10 lat będą się mogli cieszyć naszą obecną wersją, my wtedy na stronie będziemy mogli mecze na żywo oglądać xD
0
@kerouac To to są żarty? To za co ja zapłaciłem
3
Woow nie wiedziałem że jak wykupię Ramble Premium to zamieni się w facebooka :D Dobra robota panowie
1
Przedwczoraj też pisałeś że prawdopodobnie jutro, dlatego śmieszki że jak na odcinek serialu :D Wstawiaj wstawiaj bo jestem ciekaw
0
Od paru dni to zapowiadasz, pospiesz się bo ludzie czekają jak na odcinek ulubionego serialu :D
1
Arthur defensywny????
4
Wyluzuj facet mógł nie wiedzieć, nie każdy żyje piłką 24 na dobę
8
To tylko kwestia godzin. Może to być 200, 300 a nawet 10000 godzin
0
Zastanawiam się co by było gdyby za darmo rozdawali
0
Mamo Tato spójrz to sezonowiec!!!
0
xDD
0
Serio tak powiedział?
0
I co wierzysz że przyjdzie jakis zbawca na ławkę i nagle zaczniemy grać jak za Guardioli dorzucając do tego LM? Bo ja myślę że przy obecnych dostępnych trenerach to byśmy płakali jeszcze za Valdkiem.
0
Można stosować ironię nie wiem co kolega wyżej bierze, tylko jak komentarze są chamskie i obraźliwe to są usuwane proste