Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox Jowita pojechała na olimpiadę?
2
Komentarz usunięty
2
@macio_944 Wkurwia mnie ogólnie ta polityka bo szerzy przeważnie tylko nienawisc, często np ci daję herby pod jakimiś postami z grami czy o czymś innym, a jak tylko widzę te pierdolo polityczne to człowieka skręca, bez urazy oczywiście takie tylko moje spostrzeżenia :D
3
@macio_944 No i po co te nerwy Macieju, napij się lampki wina i ochłoń bo ta polityka tylko targa Ci nerwy. :P Wiesz co dla mnie jest śmieszne i dlaczego tak się czasem przypieprzam? Większość twoich postów politycznych to ataki wymierzone w prawicę, której brudy próbujesz wyciągać na powierzchnię prawie że przy każdej okazji i zaznaczać że mimo iż nie lubisz skrajności to jednak po prawej stronie częściej widzisz jakieś odklejki. To już mi zalatuje takim fanatyzmem, no bo ile można czytać wiecznie o tym samym, cała czas ta wredna prawica próbująca uprzykrzać ludziom życie. Próbujesz robić z siebie w miarę obiektywnego gościa, ale nawet jak masz okazję żeby skrytykować decyzję telewizji działająca pod egidą obecnej władzy to na koniec i tak musisz dorzucić że za PiSu to było dużo gorzej xD Dałeś się wciągnąć w tą chorą wojenkę i przerzucanie się gównem z jednej i drugiej strony i nawet nie potrafisz tego dostrzec. Ja nawet teoretycznie jestem bardziej po Twojej stronie barykady gdzie głosowałem na takiego Hołownie, a poglądy mam bardziej zcentrowane, ale żeby ciągle pieprzyć jaka to prawica jest zła i niedobra to już się rzygać chce jak się to czyta, zwłaszcza że nie jesteś jedynym antyprawicowym fanatykiem tutaj. Taki arasz czy comentatejro co chwilę muszą dołożyć swoją cegiełkę do przerzucania się gnojem z prawą stroną, najzwyczajniej w świecie zbrzydło mi już to, a nie zamierzam ignorować każdego po kolei bo też nie o to chodzi. Mam wrażenie po prostu że niektórzy powinni odpocząć od polityki
2
@macio_944 Czytam pierwszy akapit myślę co się stało z Maciejem że krytykuje telewizję należąca do ówczesnego rządu, na szczęście w drugim już pocisk na wstrętną prawicę, a przez chwilę myślałem że coś się stało
2
@PatrychoO Na jakim kanale można obejrzeć? Bo właśnie człowiek sam zaczął w to grać ostatnio i bym se pooglądał
6
@GeneralXavi Jak śmiesz ty prawicowcu skrajny, ty pisfederato ty
4
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 To są prawdziwe sekty, a nie te nasze La bambowe
1
@Encore Co za fstrętny skrajnoprawicowy post, jestem zbulwersowany
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
Komentarz usunięty
16
@arasz1819 Arasz zamiast użyć kulturalnej i konstruktywnej krytyki wyzywający ludzi od betonów i sekciarzy (albo tak jak ostatnio Michała od debili) i dziwiący się czemu jego bełkot jest odbierany jako atak:
https://zapodaj.net/images/4481cd7b9be64.jpg
8
@arasz1819 Nie narzekam, Twój za to chyba coś słabo, bo wyjątkowo mało pocisków na pisfederację rzuciło się w oczy, chyba donald tam zakręcił kurek
1
@arasz1819 No właśnie nie śpią araszu i dlatego coś tam zgarnę ^^
16
Komentarz usunięty
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie maż się i wstawiaj dalej typy tylko nie dziw się że są docinki jak się podniecasz 10 trafionymi typami z rzędu, a komentarzy w twojej historii nie ma żeby to sprawdzić, a człowiek pamięta jak żeś wczoraj pisał o golu Arki który w końcu nie padł. Skąd miałem wiedzieć że dzisiaj niby następne 20 typów zagrałeś na live jak nie ma tego w historii komentarzy. Jak się boisz że element usunie to załóż jeden post i tam wrzucaj komentarze, a nie tak jak wczoraj żeś zaśmiecał ramble :P
2
@MesQueUnClub96 Ballada o tenisiście co nie pojechał na olimpiadę
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jedyne kogo boli tyłek to Ciebie na punkcie własnych nietrafionych typów, trochę pokory synek
1
@okiemtypera_lucaxx95 10/10 xD Jak się usuwa komentarze z nietrafionymi typami to fajnie statystyki wyglądają