0

@DragonxNF Czy chodzi o czwartek?

1

@DragonxNF Czy chodzi o fortepian?

1

@DragonxNF Ale jakby rosły to 256

3

@DragonxNF Na wierzbie nie rosną kasztany

0

@Alex1995 Nie powiedziałbym że kompromitacja, Iga jest typem ceglaka i nie od dziś wiadomo że słabo sobie radzi na trawie, a przeciwniczka akurat na tej nawierzchni jest w formie

4

@Uukasz_93 Albo np Carvajal, ale dobrze wiemy że do Złotej piłki potrzebny jest hype, wygra Bellingham albo @

1

@clyde Nie ilość a jakość

0

No nic trzeba liczyć na Hiszpanię

2

@Nazio_87 Trza było wcześniej działać a nie na śpiocha teraz

4

@ArcziArtt Toś se odpowiednią porę wybrał

0

@Jacob94 Jesteś bratem Syśki?

1

Nie no trzeba zdelegalizować te dogrywki to jest męczarnia

1

@Rust_Cohle Cristiano to taka szamanka co buffy daje, płacz na P dający bramkarzowi +10 do obrony karnych

3

Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie

1

@NeroTFP1 Mi też

9

@MesQueUnClub96 Sam je sobie kopiesz i jeszcze w nie wpadasz

1

Co chłop szpagat zrobił w powietrzu i gola strzelił, to powinno być za dodatkowe punkty

1

@FabianekMrozek Dobre te twoje modele symulacyjne, nawet mają opcję korzystania z rezonansu magnetycznego

0

@Kibic_83 Cieszymy się że rozumiesz

0

Kukurella, redygjer, ten komentator jest upośledzony? xD

7

@Rewolucja123 Toś się popisał

2

@NeroTFP1 Panie antykryście weź pan daj chociaż niedzielę jeszcze wypocząć przed tym końcem świata

31

@arasz1819 Jesteście dalej razem?

1

@mordini123 Taa od 2011 czekam na nowe odcinki, trochę niespodzianka xD

0

@sintesox Co się odkleiłeś xD

2

@mekston Dziwna sprawa bo nie było żadnego nienaturalnego ruchu, po prostu upadł na bok rzucając się po woleja, swoją drogą świetne to było, ale niestety przypłacone kontuzją kolana. Nie wiem, może coś z łąkotką

4

@Sysia11 xD Co zezłomowała teraz

1

@Sysia11 Bardzo odważna teza

0

@Ziemny 28 i nie muszę się wstydzić że mnie czasem rozśmieszy jakaś głupota, lepsze to niż bycie takim smutasem jak Ty

0

@Ziemny Wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?