0

@MESSIah16 ale w sumie co mają mówić, ja jestem za tym, aby była dostępna, ale rozumiem, że niekoniecznie musi się to komuś podobać. Ja sam uważam, że sprawy seksualne są traktowane zbyt luźno, przez ogół społeczeństwa i w sumie tylko i wyłącznie dlatego jestem za, bo w sumie ludzi nie zmienimy.

0

@Zoker aż tak nie uważam, trochę pewnie dla nich bywa delikatniejszy, bo wie, że w PiSie się obrażają, jak dziennikarz po ich jedzie. Też samo to, że był miły dla Balcerowicza, który jednak z PO miał coś wspólnego. Po prostu jak kogoś lubi, to nie jedzie, a jak nie lubi to ciśnie.

0

Ostatnio zaczynam mieć dość Mazurka. Jego wywiady w RFM są twarde i to był dobry format. Każdy równo mógł mieć coś wypomniane. Ale co on ostatnio odwalił z Balcerowiczem to była tragedia. Tak mu w dupę wchodził Mazurek w pewnym momencie, a Balcerowicz gadał jak potłuczony, bo z tego co on mówił, można było wywnioskować, żeby mieć mieszkanie czy dom to trzeba się wykształcić. Ale zapomniał, że przecież proste prace typu, sprzątaczka, kasjer czy pracownik produkcji są bardzo potrzebne. A Mazurek zero oburzenia, tylko przyklaskiwanie. A z tego co wiem, to sam Balcerowicz dostał od złej komuny mieszkanie 60m2 xD.
Mazurek zwykły populista orający tylko debili.

3

@Safrani nie chodzi o to tutaj, bo wiesz, dla swojej żony chcesz dobrze, ale co Ciebie czy mnie obchodzą inne kobiety czy generalnie obcy ludzie i ich emerytury? Każdy z nas jest człowiekiem i już samo to, że facet żyje od kobiety dłużej i jeszcze ma przechodzić później na emeryturę jest głupie. Wychodzi na to, że najbardziej pochłaniają kasę z systemu emerytalnego kobiety. A chyba prawo nie powinno nikogo promować ze względu na płeć w przypadku emerytur. Tylko, że Lewica ma poparcie głównie od kobiet, więc zmienianie tego prawa nie jest w ich interesie.

0

@MESSIah16 też teraz wchodzą roczniki, które są bardzo nieliczne. Okolice roku 2000, była bida aż piszczy i w piramidzie wieku, tych roczników jest najmniej.

3

@MESSIah16 hmm, a może niech tak rodzice trochę zaczną być bardziej świadomi i zaczną dbać o zdrowie swoich pociech? Karmienie McDonaldem i brak jakichkolwiek wspólnych aktywności fizycznych nie buduje zdrowych nawyków. I nawet najlepszy wf ma małą szansę wpłynąć na przyszłego dorosłego, bo największym autorytetem dla wiekszości dzieciaków powinni być i są rodzice.
Mi akurat wf bardzo obrzydził aktywność fizyczną, dopiero teraz jak jestem dorosły zaczyna mi się chcieć. Moja mama nauczyła mnie zdrowego odżywiania i na szczęście, nie muszę spalać kalorii, bo jestem szczupły
Rodzice i jeszcze raz rodzice, jak rodzice są leniwymi grubasami to cudów nigdy nie będzie.

9

Zero samokrytyki, w sumie Xavi był taki od zawsze. Wszystko winne, oprócz jego samego.

0

@PatrykBarca Ja wiem, że nikt nie wysyłał tutaj CV przez pracuj.pl xD. Ale chodzi mi o to, że nie było podstaw, aby płacić mu więcej. Dlatego też uważam branie Xaviego głównie za porażkę zarządu. Xavi miał w tym mniej winy i to rozumiem. Ale tylko mi przeszkadza gadanie, że za darmo tutaj robi. A przecież tak nie jest.

1

@Faro czemu? Może i teraz mu nie wychodzi, ale w przeszłości dobrze sobie radził. Końcówka z Chelsea oraz Bayern to trochę mu odejmuje. Ale w przeszłości całkiem dobra kariera i dodatkowo trenował wielkie kluby.

3

Śmieszy mnie gadanie ludzi o tym, że za małą kwotę przyszedł trenować Xavi. Przecież on był kompletnym świeżakiem w świecie trenerskim. Przecież on nawet nie zasługiwał na więcej, bo nic w CV ciekawego nie miał jako trener.

1

@AlwaysBlaugrana Xavi według mnie miał naprawdę dużą taryfę ulgową u zarządu. Według mnie największym błędem było jego zatrudnienie.

5

W Polsce oczywiście od tyłka strony się biorą za zmiany w szkolnictwie. Teraz sobie ten rząd wymyślił, że jak zlikwidują zadania domowe to będzie już wszystko git. Nikt nie chce zlikwidować papierologi w szkołach, bo nauczyciele zamiast zajmować się edukacją to muszę jakieś papierki wypełniać. Zajęcia w szkole wieczorami. Zajęcia prowadzone tylko i wyłącznie w formie wykładowej, gdzie po kilku godzinach słuchania w skupieniu tylko się myślało o końcu zajęć. Ilość godzin z badziewnych przedmiotów, które 90% klasy zdaje na 2 lub 3, aby się odwalili w szkole. Ale politykom jak zawsze jest najprościej stworzyć sobie łatwiutką ustawę i przerzucić jej egzekwowanie na nauczycieli nic nie dając od siebie.

0

@FcPortoFan1999 powalona ta partia na całego. W sumie tymi swoimi pokręconymi poglądami pasują do dawnych czasów...

0

Teraz sobie czytam na temat tego AfD i ich przewodnicząca jest lesbijką z Szwajcarką pochodzenia Sri Lańskiego i mają adoptowane dzieci. To niezła ta partia "konserwatywna".

0

Może on to zrobił pod siebie trochę, bo ma jeszcze Xavi nadzieje, że klub zacznie dobrze grać. Z nim wszystko jest mozliwe xD

5

Najgłupsza decyzja powiedzieć głośno o rezygnacji po sezonie. Przecież zespół gra takie gówno i dodatkowo sztab będzie mieć prawdopodobnie zero motywacji, aby coś kombinować, bo i tak będzie wszystko pod nowego trenera.

0

Największy błąd Laporty to było w ogóle zatrudnienie kogoś takiego jak Xavi. Potrzebny był ktoś kto ma doświadczenie, nie było tutaj miejsca na jakieś eksperymenty. Zwolnienie Xaviego będzie ciosem w Laportę, bo to jego wynalazek.

0

Bym i może Xaviego zostawił, ale jak widzę, że nie ma nikogo w zespole, kto by mógł cokolwiek jemu podpowiedzieć, to lepiej się pożegnać. Albo będzie mógł zostać, ale koledzy oraz brat do wywalenia.

0

@joloskyy za dużo gada według mnie, jak przeklinają to trzeba mieć wywalone. A jak coś źle robią według sędziego kartki czy faule, poinformować dlaczego i tyle. Zbyt wiele w niej emocji było według mnie, wyglądało jakby nie panowała nad boiskiem.
Wam chyba w trakcie kształcenia na sędziego zwracali uwagę na to, albo powinni, bo według mnie też psychologia prowadzenia spotkania jest bardzo ważna. Ona przez takie gadanie mogła niepotrzebnie nakręcać zawodników.

0

@Rust_Cohle wątpię, czemu miałby opuszczać zespoł który sam zbudował.

0

Teraz albo nigdy bierzemy Klopa

1

Weźcie dajcie mi bana, abym ochłonął, bo takiego gówna dawno nie widziałem

1

Ile jeszcze mamy grać gowno? Chyba jakiś rekord w tym klubie chcą zrobić.

1

Valverde masterclass

1

Mojego dziadka mogli wziąć za Roberto, więcej niż 1000 euro by nie wziął i byłby lepszy pożytek.

0

Xavi może być najwyżej podnóżkiem dla Valverde jeśli chodzi o trenerkę.

39

Jeszcze od Napoli w mordę i wakacje

0

@Cataloniec94 chip made in Mongolia

2

@hayek od dzisiaj zakaz sprzedaży tabletek przeciwbólowych dla ludzi poniżej 18 roku życia, bo jeszcze się otrują

40

@GeneralXavi mamy wiek zgody równy 15 lat, więc ma to sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?