4

Ten chłop z PiSu nawet czytać nie umie xD

0

@hayek na moje lepiej coś powiedzieć sensownie z kartki niż gadać bez sensu z głowy. Nie widzę w tym problemu

0

@Kgorecki2500 tego nie wiesz, takie wróżenie, że będzie wojna w Polsce za naszego życia jest z tyłka. Moi dziadkowie, jako w sumie pierwsze pokolenie prawdopodobnie w historii Polski przeżyje życie, bez ani jednej wojny. Równie dobrze, może się okazać, że ruski upadną w cholerę, albo ruski będą giga silne. Tego nikt nie wie. A ten lęk przed nimi jest na ich korzyść, bo wszyscy w tym Polacy popadają w jakąś panikę i poddanie się losowi, zamiast działać i walczyć tym czym możemy. A przewagę mamy miażdżącą długoterminowo. I o to świat zachodni musi dbać i nie spać. Nawet zachodni politycy nie chcą żadnej wojny, tylko właśnie jest jakiś dziwny opór w społeczeństwie zachodnim wobec zbrojeń.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@HighestInTheRoom nie daj się ruskiej propagandzie. Oni zawsze będą gadać czego to nie mają, a na głupiej Ukrainie sobie ryj rozwalili (bo każdy przecież przewidywał wtedy zwycięstwo ruskich w 2-3 dni). Dodatkowo to nie ZSSR, z całą masą wpływów. Teraz trzeba naciskać rządzących w Europie, aby po prostu trochę dofinansowali armię i razem, będziemy mieli miażdżącą przewage. Nawet nieśmiało powiem, że już teraz możemy mieć porównywalne siły, bo właśnie na biednej, skorumpowanej Ukrainie utknęła wielka armia czerwona.
Oczywiście to co piszę to perspektywa 5, maksymalnie 10 lat. Później to już wróżenie z fusów i na taką perspektywę polecam się przygotowywać i obserwować świat.
Obecnie jak bym chciał wyjechać to do Irlandii lub Islandii.

0

@michal26 co do tego prawa weta, trochę według mnie to bardziej złożona sprawa. UE przez to się robi powolną i skostniałą organizacją przez te weta. Powinny być aspekty, które powinny mieć możliwość wetowania, jak i niektóre powinny przechodzić jakąś superwiększością na przykład 80%. Obecnie mamy takich Węgrów co będą blokować wszystko, co ruskom nie pasuje i to nie jest bezpieczne. Więc jak mówię, trzeba stworzyć system, który na przykład w temacie bezpieczeństwa będzie głosowany bez weta, a na przykład jakieś sprawy modyfikujące suwerenność powinny przechodzić z wetem. A kupowanie jakiegoś kraju też jest słabe, bo po co ktoś nam w organizacji, co tylko chce brać, zamiast trochę od siebie dać.

0

Po wczorajszym meczu jestem załamany tym, jakie gówno zagraliśmy. Też jesteś w wielkiej d..., ponieważ nie możemy nic Xaviemu zrobić, bo kandydata na jego miejsce brak, a i nawet o odprawie jego sztabu nie ma sensu myśleć, bo to kolejne siano do wydania. Obawiam się, że jeżeli to będzie trwało do końca sezonu, to więcej graczy może się wykruszyć ze składu i staniemy się europejskim średniakiem.

0

Dawać manitę, może Xaviego wywalą

6

Woźny Xaviego prezentuje taktykę

0

Dobrze chłopaki grają, wiec po cholere wam zmiany, głupi jesteście? Xavi masterclass

1

Kilku graczy cisnie obronę, a u nas 4 pomocników i 2 napastników nie daje rady

0

Wiecie, ja rozumiem, że może mógł być karny, ale czemu zawsze takie stykowe sytuacje są na korzyść Realu?

0

@Cobra303 takie materiały powinny podchodzić pod wywieranie presji na sędziach i być karalne

0

Sędzia zero konsekwecji w tym meczu. Raz tak, raz tak.

0

@esem91 właśnie dlaczego zero varu, taki pewny był Pan sędzia?

3

Wcześniejsze takie kontakty nie były gwizdane dla nas jako faul a tutaj od razu gościu gwizdał...

1

@michal26 karny totalnie z tyłka, tym bardziej że to Vinicjusz co lubi się kłaść.

0

Co tam się stało?

0

Trochę teraz przycisnęli i dało to efekt

3

I cyk spowolnienie po rozpoczęciu gry, uwielbiam to w tym zespole

0

Gundogan ciągle im mówi jak mają się ruszać, ręce opadają

0

@PatrykBarca w nim widzę szansę, bo może i powoli, ale ciągle idzie do przodu w rozwoju.
@Emhyr racja

0

@FcPortoFan1999 Szczerze to chyba właśnie najmniej bym tam go widział. Ta liga słabo promuje ofensywnych graczy. A nazwa to za mało, gdyby nazwa była ważna, to Haaland by grał w Barcy xD

0

@Rust_Cohle Albo Serie A, tam też Polacy się dobrze odnajdują, chociaż Bundesliga byłaby bezpieczniejsza z racji troszkę niższego poziomu.
@Emhyr wiesz, Napoli ma sezony w kratkę. Raz grają bardzo dobrze (zeszły sezon) albo do dupy (ten), więc nie ma co ich przekreślać.

0

@Lionel_Messi10 Czy mają szansę na wygranie MLS?

4

Czy ktoś z TOP5 lig odezwie się do Szymańskiego według was?
Chłopak ciągle się rozwija, ciekawe jak się potoczy ta kariera

4

@Kgorecki2500 Nie wiem z czego, mieliby uzyskać popularność, jak Konfy ostatnio w ogóle nie widać xD. Albo z PiSu ludzie rezygnują, chociaż w to, średnio też wierzę.

6

@NeroTFP1 Dodatkowo, PiS wtedy rządził, więc motywacja była mi się wydaję dość duża, aby gościa utopić.

1

@HighestInTheRoom Referenda w takich sprawach powinny się odbywać. Taka prawda, bo chociaż by nie było gadania. Za długo ta dyskusja trwa w Polsce i ciągle ten impas trwa.

0

@koksik2700 niedocenia się Trzaskowskiego, jeżeli nie będzie prezydentem, to on będzie następcą Tuska. Nie ma nikogo silniejszego od niego. A to, że jest miły dla szefa, to taka specyfika polskich partii politycznych, które są oparte na systemie wodzowskim, czyli jest jeden czy dwóch co trzyma ster, reszta się stosuje. Wyjątkiem jest Konfederacja, ale to jej główna słabość, że ich szefowie nie są szanowani wewnątrz. A Braun? Chłop nie ma poparcia, trzeba mieć poparcie, aby mówić, że ktoś jest silny, bo na pseudointelektualne gadanie to niemądry się nabiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?