0

w porównaniu do Alvesa to Pique na tej obronie jest. ręka bo ręka, ale faktycznie, co miał z nią zrobic? oczywisie, to karygodny błąd, ale Pique to tez człowiek - ma dwie nogi i ręce też.

0

bez przesady. głownymi winowajcami są pomocnicy, na czele z Iniestą. mimo mojej wielkiej sympatii do Andresa, musze przyznac, że takiej kupy z jego strony nie widziałem od wieków.

0

"W żadnym momencie nie straciliśmy kontroli, ale kiedy wyrównali to poczuli się bardziej pewnie". - no trzymajcie mnie, bo pęknę. nie ośmieszaj się Xavi. zagraliście indywidulną kupę, prawie wszyscy. o jakiej kontroli wy mówicie? kontrolowac mozna mecz, kiedy się zdecydowanie prowadzi i nadal atakuje. a kiedy wczoraj był atak, walka? przez 5 minut? mecz trwa 90.

0

sorry, ja nie widziałem dzisiaj walki. Guardiola kiedys o tym mówił. ci piłkarze o tym zapomnieli. to nie jest Barcelona z 2009 roku, kiedy każdy przegrywał z nią juz w szatni. na każdą wygraną trzeba pracować. dzisiaj nie było pracy, przynajmniej nie w drugiej połowie. w dodatku my nie mamy pomocy.

0

czyścił czyścił. ale to co zrobił przy karnym przekreśiło wszystko co zrobił przedtem i potem.

0

rozumiem, ze ludzie czasami nie łapią moich ironii, ale błagam...

0

pewnie jesteś zadowolony z tego co napisałeś, don't you?

0

adekwatne, nieprawdaż?
„Proszę was tylko o jedno. Nie będę wam wypominał niedokładnego podania, niecelnej główki kosztującej nas bramkę tak długo, jak będę widział, że dajecie z siebie sto procent. Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."

0

Gladiator (2000r.). bojowo się nastroisz, może troche odregaujesz. albo jak chcesz duzo krwi, polecam "Django" Tarantino.

0

3. dlaczego tak długo grał Iniesta? i dlaczego Macherano na ŚO?

0

np. jakie? a wiem, nie wystawił od pierwszej minuty Thiago Silvy i Fabregasa. wszystko wina sędziego, Enrique i Pereza. to typowe dla ciebie.

1

właśnie. słaba pomoc w Barcelonie - brzmi jak oksymoron. Iniesta katastrofalny mecz, reszta wcale nie lepiej. miejmy nadzieje, że pan z nazwiskiem z Twojego nicku wyrosnie na naszego Pirlo, bo naprawdę, cienko to widzę. liczę też na Rafinhę, Halilovicia...i Roberto.

0

dobry mecz, ale tylko dla Realu. frustracja jest zrozumiała (nie mowie o wyzwiskach, ktore Ty przytoczyłeś). po takim klubie jak Barcelona, po takich piłkarzach mamy prawo spodziewać się czegoś więcej. wierzę, ale Guardiola kiedys powiedział, że mogą przegrać, o ile walczą. dzisiaj walki nie było, niestety.

2

masz zaszczyt bycia jednym z najwiekszych kretynów na tym forum.

0

Masche Busquets

3

rozgrzewa się Pedro - R.I.P Real

0

Pique przyspawać do ławy. a jak dla mnie Mathieu ZM.

0

to dostosuj się albo wypad. radzę to drugą opcję, bo wiem, że sie nie dostosujesz.

0

oh, łaskawco.

0

zależy. takiego buraka jak Neymarsros to moze i tak.

0

zaliczam, bo znam poziom tych kretynow. poziom, który zresztą ty teraz pokazujesz. i nie wyjeżdżaj z tą załosną gadką o braku arggumentów. to chyba ty ich nie masz, bo przyłazisz tu w niewiadomym celu. niewiadomym? chcesz prowokować? to prowokuj.

0

co za poliglota.

0

to Messi nie wie, ze istnieją kibice Barcelony?

0

tak jak wy waszego żelka.

4

myślę, ze zachowanie czystego konta na Bernabeu jest niemozliwe. mam jednak nadzieję, ze Bravo dostosuje swoja gre do poziomu spotkania i wpuści tylko to, czego nie będzie miał szans wybronic.

0

on się słucha, ale Shakiry. Ale w sumie, kto by nie słuchał...

4

Jedno słowo, a właściwie nazwisko - Sterling.

0

ja bym powiedział na odwrót. Sandro to typowa 9, która siedzi w polu karnym i żyje z bramek. Suarez i Munir to trochę inna bajka.

0

myślę, że biorąc pod uwagę wszystkie mecze Sandro zasłużył sobie na to, żeby zając miejsce Munira. poza tym Sandro już się trochę w rezerwach nagrał, a Munir nie. nie róbmy takich przeskoków.

1

nikt nie potrafi tak znikać jak Pedrittooo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?