0

wiem. ja po prostu napisałem, że Ronaldo to też czubek.

0

nie wieŻe w to, co czytam.

0

ale to też jest czubek.

0

nie jest dziwne, że z takim nazwiskiem kariery w Barcelonie nie zrobił :)

0

lider, chociaż kontuzjowany, reprezentacji Portugalii na mundialu w Brazylii.
o Boże, pozdrowienia z podłogi.

1

co za wysublimowany żart...2/10

8

okrzyki rasistowskie imitujące odgłosy wydawane przez małpy kierowane w stronę Daniego Alvesa. - Marcelo za to biały jak ściana.

0

idź już spać...

4

Martino po wygraniu klasyku był bogiem, potem stał się gownem. Enrique przegrał klasyk i jest gownem.

co wy ludzie sobą reprezentujecie?

0

to madrycka maksyma z ostatnich lat.

0

uwielbiam kolesi takich jak ty. ubaw po pachy :)

0

'Carlo wielki'. dokladnie rok temu bylo 'Ancelotti esta debil', ze jest slaby.

0

ie, nie le. tam jest 'i'

0

teorytycznie tak, ale widizmy teraz co Messi dał Barcelonie w tym meczu.

0

spodziewałem sie czegos lepszego...

1

to po co grał cały mecz? albo lepiej - po co w ogóle grał?

0

nie róbmy z siebie Realu. jakby się źle czuł to nie powinien grać albo prosić o zmianę. grał kupę to grał - po co drazyc temat?

0

bo go nie było? to Halilovic jest w 1 drużynie? a jakby zagrał kupę (a prawdopodobnie tak) to gadalibyscie na niego jak na Roberto.

0

czerwony kolor to Iniesta

0

RosjaninBut - "co za głupek!"

0

no, koniec komputera na dzisiaj. siadaj do pszyry, bo "szmata" da ci zagroRZenie na semestr.

0

a Zubizarreta grał? Zubizarreta jest trenerem? Zubizarreta nie stoi na bramce Barcelony od kilku ładnych lat.

2

gdyby nie gruby Suarez to bym się nie skapnął :D wytrawny sarkazm :P

1

a nie mielismy? moglo byc 2;0 dla nas na Bernabeu - to źle?

0

sam jesteś matoł.

0

co za elokwencja :) nie trafileś, "bujaj" dalej.

0

tydzien temu Enrique był dla mnie Bogiem, ale teraz przegrał z Realem i nie ma czego szukac w tym klubie! Guardiola był juz doświadczony kiedy przyszedł do Barcelony, bo prowadził rezerwy! on prowadził rezerwy lepiej od Enrique bo to Guardiola! nie będzie juz drugiego Guardioli! Shakira juz sie wypalił! Ronaldo go objeżdżał! Xavi jest za stary! Rakitić słaby! Messi ZM! Suarez to niewypał!
nie wiem co jeszcze mogę wymyśleć.

0

i wina Pereza!

0

najgorszym ogniwem druzyny był Iniesta

0

ty otwórz oczy. ty jak zwykle oglądasz inny mecz i głosisz herezje. Pique był jednym z najlepszych wczoraj, zawalił karnego, ale ręki chyba sobie nie odetnie? z pretensjami do Iniesty, bo jedyne co wczoraj wykreował to katastrofalny bląd przy drugiej bramce i kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?