MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Nie xD ale brzmi dobrze
1
@Pedri16Future Masz później koszmary?
0
@Sergio_Devils W sensie każdy obrońca będzie tak samo łamał linię spalonego, wracał spóźniony lub faulował na czerwoną? No myślę, że nie.
PS. "Bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej". Jest to spory błąd leksylno-znaczeniowy w języku polskim. Użycie wyrazu w niewłaściwym znaczeniu.
0
Mam ostatnio jakiś fetysz oglądania przed snem horrorów klasy B i muszę stwierdzić, że część tych reżyserów to ma dobry bałagan na strychu. Takie tytuły jak Robocroc, Szczurwiel, Zombiebobry albo Rekinado ubawiły mnie lepiej, niż niejedna komedia.
3
@Sergio_Devils Nie, po prostu ze wcześniejszych informacji wynika, że Flick go odrzucił ze względu na profil, ale to nie znaczy, że jak Bastoni - nie to już w ogóle żaden obrońca - nie.
https://www.fcbarca.com/135698-matteo-moretto-hansi-flick-ma-watpliwosci-co-do-bastoniego-i-poprosil-deco-aby-rozejrzal-sie-za-innymi-opcjami.html
https://www.fcbarca.com/135646-media-transfer-bastoniego-do-barcelony-blokowany-przez-hansiego-flicka.html
4
@Arden Co sezon zarabiamy pieniądze, dług klubu stopniowo się zmniejsza (w tym sezonie o 90mln), odchodzi Lewandowski, który bardzo mocno obciążał budżet płacowy, prawdopodobnie "w końcu" wchodzimy w zasadę 1:1, mamy graczy na sprzedaż, w tamtym okienku szwagry były powściągliwe i nie szastały hajsem na lewo i prawo, Flick przedłużył kontrakt mimo, że musiał rzeźbić przez 2 sezony, robiąc np. stopera z LO, więc w ogóle nie biorę pod uwagę, że oni teraz nie zrobią wzmocnień.
11
@Kubajnos345 Cristiano jest jak Adaś Miauczyński z filmu "Nic śmiesznego".
1
@agaFCB Również miałem takie refleksje i chyba nikt nie jest w stanie tego stwierdzić. 2pac miał swoje zasady, których się trzymał, ale z drugiej strony lubił eksperymentować i lubił też $$$
2
@Zoker Znając siebie to pewnie bym sobie siedział w swoim miejscu i z bezpiecznej odległości spoglądał jak inni sobie robią z nimi fotki. Nigdy nie czułem potrzeby by się uwieczniać ze znanymi ludźmi.
1
@NeroTFP1 2paca bardzo dużo słuchałem w młodości. Tłumaczyłem teksty na polski, żeby lepiej go zrozumieć i to był naprawdę nietuzinkowy artysta. Raper, aktor, poeta czyli "Róża, która wyrosła na betonie".
Remix też zacny.
18
@mkl87 Trzeba być ogólnie bardzo słabym człowiekiem, żeby w ten sposób potraktować trenera, który włożył całe serce w ten klub i podjął wyzwanie w takich kryzysowych okolicznościach nadają drużynie nowy blask tylko dlatego, że na horyzoncie pojawiła się inna opcja. Ktoś kto ma jakieś wartości i zasady nie postępuje w taki sposób. Takie jest moje zdanie.
1
@Deviler Szukaj opon z symbolem płatku śniegu 3PMSF. Takie opony mają homologacje w warunkach zimowych. Dobrze się sprawdzą na płaskiej nawierzchni, ale jak planujesz jakieś wypady w góry to tylko typowe zimówki + łańcuchy na strome wzniesienia.
0
@Adriano71 https://patronite.pl/fcbarca-com
12
@beter2 Na liście transferowej.
0
@Akstzsiam No i? Przecież Inter to nie jest Milan i jest klubem z Topu. Wyrzucił nas w tamtym roku z LM, a takich legend co spędzili cała lub większość kariery w jednym klubie też było trochę.
1
@beter2 Problem ze sprzedażą Araujo jest taki, że pomijając jego umiejętności piłkarskie to Urugwajczyk jest po prostu bardzo lubiany w tym klubie i on sam czuje się tam znakomicie czyli na pewno niczego nie ułatwi. To jest typ de Jonga, który będzie się trzymał rękami i nogami futryn byle go tylko nie wynieśli.
3
@Kidd Albo pasztet domowej roboty na świeżą pajdę i do tego ogór małosolny.
3
@Filipem No to jest gra, która mnie całkowicie pochłonęła i wciągnęła w swój świat. Znakomita fabularnie, a zadania poboczne to coś czego powinno się uczyć każde studio.
1
@Zoker Nie każdy gracz jest fanem strategii. Poza za tym gierki z takimi wymaganiami sprzętowymi to sobie mogę odpalić na zwykłym laptopie. Konsoli nie muszę upgrade-ować żeby zagrać w lepsze tytuły. Jak znajomy przyjdzie pograć w piłkę to nie garbimy się przed 32" monitorkiem tylko wygodnie rozkładamy jaja na kanapie. To jest prawdziwy komfort grania.
Finalnie to zawsze będzie sprawa bardzo indywidualna. Jak ktoś woli kebaba od pizzy to nie czuję potrzeby przekonywać go, że placek jest lepszy, ale subiektywną opinię zawsze wyrażę ;)
2
@Kgorecki2500 A miałeś kiedyś konsolę?
10
@Kgorecki2500 Konsola > PC
3
@Zoker @DonCarletto Jeden po drugim powtarza to samo, a nikt się nawet nie zagłębił o co chodziło w tym Napoli. Tam klub był prowodyrem i inicjatorem konfliktu.
1
@HarveySpecter Pep to ma chrapkę na reprezentację. Jestem pewien, że po ManC poprowadzi jakąś kadrę lub zrobi sobie chwilę przerwy i dopiero poprowadzi kadrę.
6
@Zoker Ja bym tu widział Osimhena, ale nie wiem na ile to jest realny transfer. 27 lat, szybki, wysoki i bramkostrzelny.
1
@HarveySpecter Nigdy nie widziałem, żeby coś takiego powiedział. Widziałem za to bardzo dużo jego wypowiedzi, gdzie stwierdza w sposób zdecydowany, że ten etap jest kategorycznie zakończony.
6
@Cule1019 Jak niby kibicujesz od 1990 roku to musisz być już wiekowy chłopie i takie coś napisałeś? To, że Grizemann czy Coutinho grali u nas poniżej oczekiwań to nie znaczy, że byli drewnem. No chyba, że całe Twoje oglądanie piłki sprowadza się wyłącznie do spotkań Barcelony i nie oglądasz Mundialów, Mistrzostw Europy, gdzie zawsze brylował Francuz czy Premier League gdzie Brazylijczyk był jednym z najlepszych pomocników w tej lidze.
7
@Borry To jak już masz rozłożonego tarota na stole to dwaj od razu numery na następne losowanie lotto.
2
@Safrani 700zł jeszcze tak, ale 2K bym nie dał.
14
SERIA FILMOWA #86/100
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.
Poprzednia część #85
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16880904#comment-16880904
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Incydent"
https://www.filmweb.pl/film/Incydent-1997-71
Żona Jeffa znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zdezorientowany mężczyzna rozpoczyna poszukiwania.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Gniew oceanu"
https://www.filmweb.pl/film/Gniew+oceanu-2000-954
Billy jest kapitanem kutra rybackiego. Po obfitym połowie płynie wprost na potężny sztorm.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Arachnofobia"
https://www.filmweb.pl/film/Arachnofobia-1990-3914
Grupa badaczy odkrywa w Wenezueli nowy gatunek bardzo jadowitych pająków. Przez nieuwagę naukowców jeden ze stawonogów trafia do małego kalifornijskiego miasteczka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Królowie życia"
https://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lowie+%C5%BCycia-1997-88
Dwaj bracia cierpią biedę podczas emigracji we Francji. Pragnąc polepszyć swój los udają filmowców.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Kuba Rozpruwacz"
https://www.filmweb.pl/film/Kuba+Rozpruwacz-1988-6922
Kuba Rozpruwacz zaczyna mordować prostytutki we wschodnim Londynie. Sprawę prowadzi inspektor Frederick Abberline.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Cienista dolina"
https://www.filmweb.pl/film/Cienista+dolina-1993-1235
C.S.Lewis, autor słynnych "Opowieści z Narnii" i amerykańska poetka Joy Gresham prowadzą ze sobą ożywioną korespondencję. Spotykają się osobiście, kiedy kobieta, po rozstaniu z mężem, przyjeżdża do Anglii.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Opiekun"
https://www.filmweb.pl/film/Opiekun-2001-31858
Kiedy w Jugosławii wybucha wojna domowa, dozorca lokalnego zoo oferuje schronienie matce z synem - dwójce uciekinierów z czystki etnicznej.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Giwera @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
3
@Safrani Nawet nie pytam po ile bilety bo pewnie jakiś kosmos.