8

@draxidox Szczerze mówiąc to mam, gdzieś ich darmową wodę. Niech lepiej wprowadzą ustawę, która wyeliminuje ten obrzydliwy trend na narzuconą opłatę serwisową.

1

@Safrani Ja nawet miałem kupiony bilet w minioną sobotę, ale plany mi się zmieniły i niestety nie byłem. Może jutro się uda.

1

@Chada No Dżem, Happysad, Myslovitz, Lipali, Kosheen czy Godsmack to zdecydowanie moje klimaty.

0

@LioNey99 Aha, no fajnie się taplają jak żaby w bajorze ;D Ja ze znajomymi raczej będziemy inny klimat uskuteczniać.

13

Komentarz usunięty

0

@Chada Pierwszy raz. Podobno to już nie to samo co kiedyś, ale lepiej późno, niż wcale.

5

@ArcziArtt Pewnie dlatego, że dopiero po pięćdziesiątce stał się popularnym aktorem :)

1

@kubix05 Lubię, ale zimne z lodówki.

0

@Chada Też się wybieram na Woodstock

3

@tomcias10 Wtedy były całkowicie inne kwoty w piłce nożnej. Kluby mniej zarabiały, piłkarze mniej zarabiali, popularność tej dyscypliny była mniejsza. W międzyczasie stacje telewizyjne zaczęły się rozrastać jak wszystko inne dookoła, zaczęli płacić większe pieniądze na prawa do transmisji, pojawili się więksi sponsorzy. Krótko mówiąc jest to kwintesencja kapitalizmu. To tak jak ktoś pisze - "pamiętam jak w 2008 płaciłem za Cheesburgera z MCD 2zł", ale ile wynosiła wtedy najniższa krajowa - 1126zł

0

@majkiii Wątpię, że porwiemy się na taką kwotę. Są inne pozycje jeszcze do wzmocnień i nie sądzę by chcieli wchodzić Va bank po jednego Alvareza.

1

@qbsonFCBarca Zastanawiałem się i doszedłem do wniosku, że wynika to z faktu, iż ludzie kiedy coś ich szokuje lub są stawiani w niezręcznej sytuacji to reagują śmiechem, ale nie jest to śmiech na zasadzie "ha! ale miał świetny pomysł na żart" tylko coś na zasadzie "nie wierzę, że gość się zesrał w tramwaju".

5

@masik86 Kwota transferu niska, ale u nas zarabiał 14mln. Do tej pory płacili mu tylko połowę, teraz przejmą całość.

0

@Kidd Nie ma rzeczy niemożliwych. To jest jednak całkowicie odrębny turniej, gdzie chęć pokazania się z dobrej strony sięga 100%. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby rozegrał dobre zawody.

2

@Ronaldinho10theking Jak ich nie powtórzy w następnym sezonie to wyjdzie, że się jednak nabrało.

1

@DragonxNF Jeszcze nie skończyłem, ale ogólnie podoba mi się. Tematyka też taka bardzo na czasie.

2

@Nazio_87 "Bastion" Stephen King

1

@Misiusessi Jadę z bratem na wycieczkę. Zero alko bo już mam przesyt.

1

@Misiusessi No raczej, nie inaczej.

3

@Zoker Thomas Muller i Ochoa.

3

@Giwera Myślałem czy nie zrobić czegoś podobnego, ale z serialami.
@michaleu Haha, no trochę tych filmów się tu przewinęło.

15

SERIA FILMOWA #94/100

Poprzednia część #93
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16914263#comment-16914263
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Mała Odessa"
https://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82a+Odessa-1994-7624

Zabójca na zlecenie, Joshua Shapira, otrzymuje kolejne zadanie w Małej Odessie. Powrót do rodzinnej dzielnicy jest dla mężczyzny bolesnym zetknięciem z trudną przeszłością.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Śmiertelnie proste"
https://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amiertelnie+proste-1984-1071

Żona bogatego właściciela baru ma romans. Kiedy ten dowiaduje się o zdradzie, wynajmuje prywatnego detektywa, by zabił niewierną małżonkę i jej kochanka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Inferno"
https://www.filmweb.pl/film/Inferno-1980-112983

Amerykański student w Rzymie i jego siostra w Nowym Yorku badają serię niewyjaśnionych morderstw.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Kaskader z przypadku"
https://www.filmweb.pl/film/Kaskader+z+przypadku-1980-40037

Uciekający przed policją weteran wojny wietnamskiej przypadkiem trafia w sam środek planu filmowego. Despotyczny reżyser przyjmuje go na miejsce tragicznie zmarłego kaskadera.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Śmiertelne polowanie"
https://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amiertelne+polowanie-1981-33107

Kanada, 1931 rok. Banda zbirów atakuje samotnie żyjącego trapera. Broniący się mężczyzna zabija jednego z napastników, przez co ściga go policja i łowcy głów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Gandhi"
https://www.filmweb.pl/film/Gandhi-1982-1288

Film opowiada historię życia Mahatmy Gandhiego, początki jego kariery jako prawnika, duchowego przywódcy narodu i jego walkę o niepodległość Indii.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Wielka czerwona jedynka"
https://www.filmweb.pl/film/Wielka+czerwona+jedynka-1980-32620

Po traumatycznych doświadczeniach z I wojny światowej amerykański żołnierz raz jeszcze staje do walki podczas kolejnego konfliktu zbrojnego.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Gary @Giwera @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

0

@Malcom Wojna z piłkarzem to największa głupota jaką może uczynić klub. Po pierwsze finalnie nie zarobi na nim już nigdy nic, bo w ogóle nie będzie chciał słuchać o przedłużeniu kontrakt - po prostu wygaśnie i odejdzie za darmo. Po drugie może lekceważyć wykonywanie obowiązków czyli będzie przychodził na treningi, ale tu się raz spóźni i zapłaci jakąś śmieszną groszową karę, potem sobie pojedzie na narty lekceważąc ryzyko złamania nogi, wracać do obrony też mu się może odechcieć. A jak go posadzą na trybunach to nie mają piłkarza i jeszcze muszą mu srogo płacić.

0

@Arkon Uważam, że jeżeli są powikłania lub doszło do poczęcia z przestępstwa to nie powinno się zmuszać matki do noszenia ciąży i narodzin. Jeżeli chce wychowywać niepełnosprawne dziecko, czuje się na siłach, wie na co się pisze - nic mi do tego.

0

@Krzysztof1987 A ojciec jest według Ciebie "obcy"?

3

@Krzysztof1987 Przecież nie dyskutujemy tu o aborcji "NA ŻYCZENIE" tylko napisałem jasno - "zagrożenie życia i gwałt". Matka ma umrzeć bo ojciec chce dziecko? Matka ma się pytać gwałciciela czy urodzić mu dziecko?

3

@Arkon Komuchy są nadal wśród nas. Nie wymarli wraz z okresem PRL bo to coś więcej , niż ustrój. To sposób myślenia.

19

Ostateczną decyzję zawsze podejmuje sam zawodnik. Jeżeli chce zagrać w konkretnym klubie to nawet FC Księżyc z bilionem na koncie tego nie zmieni.

3

@Arkon Możesz sobie pod tego komucha wstawić dowolną osobę. Istotne jest to, że kto by to nie był nie ma prawa wchodzić komuś do życia w ubłoconych butach.

13

@Arkon Oczywiście, że kobiety w takich przypadkach powinny mieć wybór. Po pierwsze - ciało to sfera intymna i nikt obcy nie powinien w to ingerować, po drugie - to, że jakiś polityk definiuje sobie w ten sposób subiektywnie ochronę życia to jest tylko i wyłącznie jego perspektywa, która może mnie gówno obchodzić. Moja definicja ochrony życia może być np. taka, że należy chronić zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne matki, jeżeli płód stwarza zagrożenie lub jest poczęciem gwałtu i traumy. Po trzecie - jak ktoś ma takie zapędy totalitarystyczne to niech rzuci pracę i się zajmie tym dzieckiem obcej kobiety, o którym tak ochoczo chce decydować. Podobne zdanie mam w kwestii eutanazji. Leż 20 lat uwięziony w swojej głowie i przykuty do łóżka bo jakiś ulany komuch w sejmie jednym skinieniem głowy uznał, że tak trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?