37

@Sulimo Nie ma to jak sobie posiedzieć 5 godzin na SOR pod kroplówką w tak słoneczny dzień.

8

@Barcaa12 A za kogo były pieniądze?

11

@Roobo "Jeżeli artysta sobie sam nie zapewni emerytury, to niech nie liczy na państwo. Co to za artysta, co nie jest w stanie zarobić na własną emeryturę?" - Maciej Maleńczuk

2

@damianex10 Potraktuj to jako eksperyment społeczny. Pewne schematy są tu powielane dosłownie zawsze. Kiedy dodawałem zdjęcie jedzenia to ktoś coś pisał o dywanie. Wystarczy, że ktoś na zdjęciu zostawi kawałek palca to za chwilę masz komentarz o paznokciu. Społeczność uwielbia głęboko analizować każde zdjęcie, więc zamieściłem tu obraz z inną datą, z nazwą firmy, z rozwalonym laptopem, urwaną nóżką od klawiatury i z filmem, który ma już 2 lata. Ty i @vangoor znaleźliście dwa detale chociaż najtrudniejsza była właśnie data.

2

@gumaz Dzisiaj mam w pracy solenizanta, więc można.

2

@Douglas Według mnie jest to znakomity zawodnik i na szpicy też by się odnalazł, ale nie za taką cenę przy naszej sytuacji, gdzie trzeba się szczypać z hajsem i robić rozważne wzmocnienia by starzyło na więcej transferów, niż jeden.

0

@Zoker Ciekawe czemu nie ma w ogóle zainteresowania z naszej strony Konate. Gość jest do wzięcia tylko na kontrakcie + premia dla agenta. Rozegrał dobry sezon, a wcześniej jeszcze lepszy i do tego jest szybki.

0

@Kinginiesta Nie widziałem jeszcze, ale sprawdzę go na pewno.

12

SERIA FILMOWA #90

Poprzednia część #89
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16899786#comment-16899786
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Źle się dzieje w El Royale"
https://www.filmweb.pl/film/%C5%B9le+si%C4%99+dzieje+w+El+Royale-2018-795520

Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w hotelu El Royale.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Nieodwracalne"
https://www.filmweb.pl/film/Nieodwracalne-2002-33184

Pod wpływem furii mężczyzna postanawia brutalnie zemścić się na gwałcicielu jego ukochanej.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "The Den"
https://www.filmweb.pl/film/The+Den-2013-683482

Elizabeth bada zachowania użytkowników czatów internetowych. Na jednym z nich dochodzi do zabójstwa.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Spadkobiercy"
https://www.filmweb.pl/film/Spadkobiercy-2011-537189

Matt King, zapracowany prawnik mieszkający na Hawajach, po wypadku żony musi zająć się wychowaniem swoich córek.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Zaklinacz deszczu"
https://www.filmweb.pl/film/Zaklinacz+deszczu-1997-10785

Młody prawnik walczy z towarzystwem ubezpieczeniowym, które nie chce pokryć kosztów leczenia chłopca chorego na białaczkę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Dzika droga"
https://www.filmweb.pl/film/Dzika+droga-2014-694545

Młoda kobieta postanawia uporać się ze śmiercią matki i rozpadem małżeństwa, wyruszając w pieszą wędrówkę obejmującą tysiąc mil.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Wielka ucieczka"
https://www.filmweb.pl/film/Wielka+ucieczka-1963-11669

Grupa więźniów organizuje ucieczkę z obozu dla alianckich jeńców wojennych.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Gary @Giwera @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

1

@Ilka Najlepsze lody jakie mi się kojarzą to kręcone lody włoskie o smaku śmietankowym, na które zabierała mnie mama niedaleko Jasnej Góry. Teraz to już tak rzadko jadam lody, że nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłem.

7

@Cochise Wszystko zależy od tego w jaką grupę osób się wstrzelisz na forum. Zadasz to samo pytanie w inny dzień o innej porze i dyskusja będzie inna.

9

@Cochise Eksploracja bo uważam, że śmiertelność jest nieodłącznym elementem życia. Myślę, że takie odradzanie się bez końca byłoby strasznie obciążające pod względem psychicznym skoro zachowujemy wszystkie wspomnienia.

1

@Kgorecki2500 Chrupiący, wypieczony, sztywny lawasz. Nienawidzę rozmiękłej tortilli w formie naleśnika. Chyba, że jest opiekana to wtedy tez może być.

1

@LAMC_10 Przy otwartym.

0

@Pawlak1992 No ja należę właśnie do tych ludzi. Zarówno książka jak i trylogia filmowa to dla mnie wybitne universum. Natomiast przereklamowane dla mnie jest "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i "Zmierzch".

0

@BojanKriKicz Gavi został powołany przed kontuzją Fermina.

0

@Pedri16Future
Dla mnie najgorszy Balde, a przeceniony de Jong (ale to nie tylko w tym sezonie).

1

@PawkoFCB Najgorsze, że takich zakładów jest mnóstwo. Tam, gdzie są jakieś premie to ludzie boją się brać L4 czy UŻ bo wiedzą, że od razu mają ucięty hajs.

4

@marcin62 Trochę przerobiłem w życiu tych polskich przedsiębiorców i zdecydowania większość tych prywaciarzy miała taką politykę firmy "najniższym kosztem wycisnąć jak cytrynę dopóki się nie wypali i przyjąć następnego". Co chwilę nowy samochód, ale na ppodyżkę "NIE MA". Co ciekawe dopiero w polskiej firmie założonej przez Włocha osiadłem na 8 lat bo czuć szacunek do pracownika.

14

SERIA FILMOWA #89/100

Poprzednia część #88
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16890391#comment-16890391
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Zostań"
https://www.filmweb.pl/film/Zosta%C5%84-2005-120103

Psychiatra Sam Foster próbuje zapobiec samobójstwu swojego pacjenta.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Idy marcowe"
https://www.filmweb.pl/film/Idy+marcowe-2011-530029

Stephen Meyers pracuje przy kampanii wyborczej kandydata na prezydenta USA. Jego myśli, bardziej niż interesy klienta, zaprząta własna kariera.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Dog soldier"
https://www.filmweb.pl/film/Dog+Soldiers-2002-36450

Jednostka brytyjskich żołnierzy wyrusza na manewry do Szkocji. Rutynowe ćwiczenia zmieniają się w walkę o przetrwanie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Złe mamuśki"
https://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82e+mamu%C5%9Bki-2016-743197

Trzy przepracowane i niedoceniane matki porzucają swoje obowiązki, by doświadczyć od dawna upragnionej wolności.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Hazardziści"
https://www.filmweb.pl/film/Hazardzi%C5%9Bci-1998-521

Próbujący zerwać z hazardem Mike pomaga przyjacielowi w zwróceniu długu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Dzienniki motocyklowe"
https://www.filmweb.pl/film/Dzienniki+motocyklowe-2004-107858

Historia Ernesto Guevary i Alberto Granado, którzy w 1952 roku ruszyli w motocyklową podróż przez Amerykę Południową.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Operacja świt"
https://www.filmweb.pl/film/Operacja+%C5%9Awit-2006-231144

Amerykański pilot zostaje pojmany przez Wietnamczyków i trafia do obozu, gdzie spotyka więźniów, którzy pracują nad planem ucieczki.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Giwera @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

1

@Dankho94isback Myślę, że w tym sezonie mogą się skupić głównie na transferach w defensywie, a na N zostawić Ferrana.

1

@LAMC_10 Irytują mnie jedynie "doskokowicze", którzy logują się po porażkach FCB i urządzają infantylne prowokacje. Do osób, które są z nami na stałe, przyjęli się na LR i zachowują się normalnie absolutnie nic nie mam. W rzeczywistości też się spotykam z ludźmi, którzy kibicują innym klubom i można podyskutować na temat piłki ogółem.

5

@kulek22 W takim trybie to całe życie szybko zlatuje.

0

@clyde To też ma fajny klimat. Wieczorkiem siądę na PS Store to sobie popatrzę te gry. Dzięki ;)

2

@JimMorrisonFCB Z tego co kojarzę to ten bulion powstaje samoistnie podczas gotowania. Też myślałem kiedyś, że się dodaje wywar.

2

@Arkon Myślę, że Pep przed transferem powinien zrobić rekonesans jeśli chodzi o ego Szweda bo najpierw go ściągnął, a potem był zdziwiony, że nie chce się dostosować. Guardiola nie lubił gwiazdorzenia. Kazał wszystkim jeździć klubowymi samochodami, a Ibra sobie podjeżdżał Lambo. Nie podobało mu się również, że Messi jest faworyzowany. Z tego co kojarzę to tylko i wyłącznie o to poszło, że zawodnik się nie mógł dogadać z trenerem i nie chciał się dostosować do narzuconych reguł.

"Ok, to kto tak narzekał na Pepa jak Ibra? Ja nie pamiętam.

Eto'o bardzo narzekał i też się nie mógł z nim dogadać, ale Kameruńczyk miał ego na podobnym poziomie co Szwed. Yaya Toure również miał z nim konflikt sugerując Hiszpanowi, że jest rasistą. W ManCity z Cancelo, a w Bayernie z Gotze.

4

@Arkon Dlatego Cou wstawiłem na miejsce 1 jako najgorszy transfer. Dembele również był dla mnie gorszym transferem, niż Griezmann jeśli wziąć pod uwagę wszystkie czynniki i 780dni absencji. Ibra by się znalazł u mnie na miejscu 4 bo kwota wysoka, a sam zawodnik niezdyscyplinowany i nie chciał się dostosować do panujących zasad.

12

@Arkon Cały ten transfer był absurdalny. Po pierwsze Francuz bawił się z nami w kotka i myszkę, kręcąc jakieś infantylne filmiki "La Decision". Finalnie nas opluł i został w Atletico. Za rok przyszedł za 120 milionów i był to już trzeci zawodnik, w krótkim czasie za którego wyłożyliśmy 100+ milionów. Jeszcze przed sprowadzeniem go tutaj każdy wiedział, że nie będzie dla niego pozycji przy naszej formacji. Klasyczna próba wciśnięcia kwadratowego klocka do okrągłej formy. Co prawda zbierał tam sobie jakieś liczby, ale nigdy nie wyzbyłem się wrażenia, iż to zawodnik, który jest ciałem obcym i biorąc pod uwagę całość, którą opisałem wyżej nadal zostaje przy Francuzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?