1

Ale wjechał z lajkonika czy tam krakowiaczka :P

0

Transmisja z komentarzem mi jak najbardziej odpowiada :P

2

Obydwoje są jedną wielką żenadą

2

Listkiewicz to dostał chyba miesięczny karnet na siedzenie w tym studio.

2

Jak ci się chce takie bzdury pisać

0

Przed chwilą chciałeś mieć takie same dziurawe spodnie jak Arthur :D a teraz taki tekst

0

Arsenal? :V Nie czarujmy się, Lokomotiv i Spartak Moskwa chcą go wypożyczyć wg TM.

0

Byli świetna drużyną przed przyjściem Ronaldo i po jego odejściu też taką bedą, mają znakomitych zawodników i bankowo jeszcze się wzmocnią.

12

6

A wiesz, że kibice na świecie dzielą się na tych, których interesują wyłącznie wyniki, i tych co patrzą na styl i piękno footballu?
Należymy do dwóch różnych grup, pozdrawiam.

0

Pozdro ;)

1

No nie do końca bo skoro napisałem "poniektórych" to już wiadomo, że lista nie zawiera wszystkich zawodników, z resztą zorientować można się już było po liczbie wymienionych przeze mnie piłkarzy, gdyż oczywistym jest, że gra ich dużo więcej. Przecinek z kolei sugeruje, że następna część zdania nie ma nic wspólnego z pierwszą i jest osobną myślą. :)

12

Półfinał, a oni przy 1-0 przez pół meczu bronią całą drużyną na swojej połowie, to nie są mecze na miarę Mundialu, poza tym to co wyprawiał Mbappe pod koniec meczu to jest wstyd!

14

Rakitić

53

A ja ma nadzieję, że będą karne, które będą strzelać w nieskończoność tak żeby nikt z nich nie wygrał.

0

Widzę, że tu jest poważny problem czytania ze zrozumieniem :o
To może jeszcze raz tylko teraz czarne na białym.
Stworzyłem listę z której "kilka nazwisk mnie zaskoczyło", a konkretnie
Rakitić, Asensio i Pjanic. Mój 7 letni siostrzeniec nawet wie, że w takiej Francji gra pół Afryki.

0

Qrła pierwsze USA, drugie Chorwacja :P Chodziło o drugie w sensie, że jeszcze jedno, a nie dokładną kolejność, chociaż w pozostałych się zgadza.

14

Drugie obywatelstwo poniektórych zawodników, kilka mnie zaskoczyło:

Suarez - Włochy
Rakitić - Szwajcaria
Asensio - Holandia
Umtiti - Kamerun
Fekir - Algieria
Mbappe - Kamerun
Dele Ali - Nigeria
Pogba - Gwinea
Sterling - Jamajka
Lukaku - Kongo
Martial - Gwadelupa
Tolisso - Togo
Benzema - Algieria
Matuidi - Angola
Khedira - Tunezja
Pjanic - Luksemburg
Van Dijk - Surinam
Marquinhos - Portugalia
Kurzawa - Polska
Renato Sanchez - Wyspy Świętego Tomasza
El Shaarawy - Egipt
Mousa Dembele - Mali
Glik - Niemcy
Pulisić - USA
Sane - Francja

0

Spoko, bo już jestem wyczulony, jak coś pisałem i próbowali wrzucić mnie do tej grupy hipokrytów, właśnie codziennie czytam, żeby go wymienili na Dembele i inne bzdury.

0

Pewnie dla wielu był, jak znajdziesz jeden taki mój wpis to Ci wysyłam skrzynkę piwa.

0

Czyli najgorzej

3

Ohydne i wręcz frajerskie zagrywki ze strony Mbappe. :/
Wielka szkoda, że zawodnik z takim potencjałem wyznaje zasadę "do celu po trupach", miejmy nadzieję, że ktoś go odpowiednio poprowadzi bo w przeciwnym wypadku będziemy mieli kolejnego Neymara, który jest dzisiaj gwiazdą memów. :(

0

Dembele najgorszy w Belgii.

5

Mbappe ma odejście jakby tam miał z 200KM pod maską :D

1

Dla mnie Godin

0

3 dni trzeba było czekać na kolejne spotkanie, mam nadzieję, że zobaczymy otwarty mecz dwóch drużyn nastawionych wyłącznie na atak.

1

Real nie uczestniczył w tym transferowym cyrku po odejściu Neymara bo w przeciwieństwie do nas nie musiał, mało tego, jeszcze na tym skorzystał bo nie dostaliby dzisiaj 100 baniek za 33-letniego Ronaldo. Złoty interes. :D

1

RHD - jest chyba taka grupa krwi ;)

1

Albo Hazard, wychowany we Francji, za małolata kibicował właśnie francuskiej reprezentacji i chodził w koszulce Zizou. ;) Dzisiaj przeciwko trójkolorowym.

1

Qrła od razu zastrzyk, kaftan i pokój bez klamek :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?