MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W przypadku Thiago to faktycznie podobny profil, świetne umiejętności i chętnie bym go widział u nas bo z pewnością jest to poziom Barcy ale do Xaviego to mu daleko, Coutinho wydaje mi się nieco innym zawodnikiem niż Andres, Inieście się nie da odebrać piłki gdy jest w swojej formie, Cou z kolei ma większy ciąg na bramkę, tak czy inaczej kluczem tamtej Barcelony było perfekcyjne wyjście spod pressingu, stąd posiadanie piłki po 70 procent, ale do tego potrzeba zawodników na odpowiednim poziomie.
1
Nie ma już dawnej Barcelony, gramy zupełnie inną piłkę. Nie ma również na rynku drugiego Xaviego ani Iniesty, wiec nie zapowiada się byśmy kiedyś grali tak jak dawniej.
0
Willian a Rabiot to trochę różnica, po odejściu Paulinho taki młody, silny i techniczny Rabiot byłby jak ulał, Willian ma prawie 3 dychy na pozycje, która nie jest priorytetem.
1
Lewandowski po naprawdę świetnym sezonie 2016 był na...16 miejscu, także wydaje mi się, że tak czy siak i tak by nie miał szans, poza tym przepuszczam, że gdyby był na miejscu Kane'a to by miał tyle samo bramek. Karne, patelnie, rykoszet.
2
Ja nie lubię selera
0
Abstynent?
2
Po to żeby ktoś coś poradził :V większość się domyśliła
0
Niezły kac gigant mnie dopadł, już zaaplikowałem litr wody, elektrolity, i trochę zimnego arbuza, ale dalej słabo, chyba pozostaje się przemęczyć na łóżku z pilotem w ręku. :P
8
Jaka praca taki rap, w nim zawarte jest wszystko :D
1
A jeszcze inni rude i Passeratti ;)
0
Hey you, High Hopes i wszystko w temacie, aż dziw, że wyżej nikt nie wymienił :o
18
Robię screena ;)
29
To jest MATRIX :D
https://zapodaj.net/a2c128cda1c3b.jpg.html
0
Że jest złodziejem
20
"Diego Maradona znany jest ze swojego ciętego języka. Tym razem przesadził i FIFA zagroziła, że odbierze mu wejściówkę na finał mistrzostw świata. Legendarny Argentyńczyk szybko przeprosił związek, prezydenta i sędziego Marka Geigera, którego obraził"
Ten to jest aparat :D coś czuję, że jeszcze pokaże
1
To jest tylko i wyłącznie punkt widzenia Sampaoliego, a tak w ogóle to kim się Barca nie interesuje?
0
Trzymam kciuki żeby to wypaliło, i żeby ściągnęli tego Rabiota bo jest ku temu okazja żeby pozyskać młodego, fajnego grajka.
0
No właśnie tak patrzę 40 mln bo dzisiaj na stronie głównej czytałem, że 50 mln, dobrze się tu czuje, ale też sobie zdaje sprawę, że powoli będzie dostawał coraz mniej minut, a zarobki też ponoć zaproponowali mu atrakcyjne.
19
Byłby to znakomity ruch. 30 letni rezerwowy na którym jeszcze zarabiamy, przychodzi młody, silny, świetny technicznie zawodnik na lata.
7
A co miał pokazać wielkiego jak cały czas gra Jesus a on wchodzi na końcówki? Przynajmniej się potrafił znaleźć w dobrym miejscu, żeby strzelić na tą pustą, a Jesus odbija się tylko jak od ściany.
9
Ale mówisz tak ogólnie, czy na podstawie występów na Mundialu? gdzie gra tooootalny piach.
0
I znowu Jesus :P Firmino ława :(
0
Najlepiej jak jeszcze skwierczy na grillu :D też mam ciarki jak jestem głodny, a tak serio, to jest spoooko, człowiek się przyzwyczaił ;)
1
-....Szwecja odpada w 1/4 :P
0
Wydaję mi się jednak, że w tym przypadku nie obowiązuje stawka godzinowa, że leży w basenie i bierze hajs a bardziej umowa o dzieło od podpisanego kontraktu :D chociaż tym mniej inteligentnym piłkarzom konstruują pewnie kontrakty gdzie zawodnicy muszą im płacić prowizję nawet za odwieszenie korków, kiedyś o tym czytałem, i nie zapominajmy, że tych piłkarzy ma zazwyczaj sporo, dostępny 24 na dobę dla swoich żywicieli jak przyszywany ojciec, / często pasożyt.
4
Z tego co pamiętam to w Milanie dobry był, później tylko tendencja spadkowa.
14
Komentarze pod filmikiem najlepsze:
-ciekawe czy coś ciekawego wykopał
-tak, piłkę z Senegalem
xD
0
Przecież nie byłem tam i nie widziałem jak zwisają im te tyłki, więc podaję źródło z którego wziąłem informacje... :V
0
To musisz w takim razie dyskutować z Wikipedią, bo stamtąd pochodzi zamieszczona przeze mnie definicja.
0
Może stojąc za murem to tak, ale będą na trybunach podczas meczu widać było całe rzędy "tyłków".