MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
No widzę, że jest gruubo. Towar pierwsza klasa.
2
A nie pińcet i łosiemdziesiont na sezon? co tak licho ten Perez
1
Pele z jednym miał rację mówiąc, że tylko Neymar obecnie gra "ginga".
0
Nie zgodzi się na rolę rezerwowego.
1
Dokładnie, widać że w Football Managera nigdy nie grali :D
1
Oboje doskonale wiemy o co Ci chodziło ;)
0
W półfinale mówisz?
0
No i Hazard pokazał mi dzisiaj czym jest tak naprawdę hazard :( żadnych kuponów.
1
Zastanów się, 50 mln za 30-letniego rezerwowego, który kosztował nas 40 mln, taka okazja już się nie powtórzy, za 2 sezony nic nie będzie wart, jego miejsce spokojnie mógłby zająć np. młody, silny i świetny technicznie Rabiot, nie ma sensu trzymać każdego zawodnika do 32-33 lat, bo później są tylko kontuzje, a pensje trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży, tym samym klub na tym traci. Wyjątkiem są tylko legendy klubu. Nie którzy właśnie tego nie rozumieją.
4
"Doradca FC Barcelony Ariedo Braida zaprzecza medialnym doniesieniom i wyklucza transfer Bośniaka do Blaugrany. – Nie prowadzimy negocjacji w sprawie tego zawodnika i nie będziemy tego robić, ponieważ nie jesteśmy nim zainteresowani – zapewnił Braida. Rolę Pjanicia na boisku ma pełnić Arthur, dlatego transfer piłkarza Juventusu nie jest brany pod uwagę."
8
Za 50 mln? bez zastanowienia.
0
Z tą Francją najlepsze :D
0
Meksyk ma naprawdę dużo miejsca ale podejmują fatalne decyzje w ataku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Największy problem Meksyku jet taki, że jak mają strzelać to podają, a jak powinni podać to strzelają.
0
Graaajcie na Fagnera, on jest cieeenki! :D
1
Spoko, mam jeszcze jeden :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTgzNTYwNDMwMDrmkQqfTOOoHMKxcbE%3D&kind=MAIN
1
Miałem sobie już odpuścić te kupony ale jeszcze zagram tak :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTgzNTcwMzYwMTqbDAd7GfkSbnlr9Io%3D&kind=MAIN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
No to teraz się tutaj zacznie :V idę wstawić popcorn.
0
No jelenia szukają, żeby sobie budżet poprawić, Dortmund zarobił to oni chcą tak samo. Niedorzeczna oferta, mogą zapomnieć.
8
Usain Bolt w sumie już zadebiutował więc powinien otwierać ranking :D
0
Gdzie Dembele? powinien być na 2 miejscu.
3
Lazio szuka jakiegoś jelenia, żeby sobie poprawić budżet.
33
Już po wszystkim :V
https://zapodaj.net/4d0b115c59e5e.png.html
2
Zgadza się, to było bezapelacyjne czerwo!! Sam nie mogłem wyjść z podziwu :O
0
Nie grał z Islandią.
0
STATYSTYKA BRAMKARZY
STRACONE GOLE
Muslera (URU)- 1 gol w 4 meczach
Subasic (CRO)- 1 gol w 3 meczach
Allison (BRA) - 1 gol w 3 meczach
Schmeichel (DEN) - 2 gole w 4 meczach (poza turniejem)
Courtois (BEL) - 2 gole w 3 meczach
Olsen (SWE) - 2 gole w 3 meczach
Ospina (COL) - 2 gole w 3 meczach
Beiranvand (IRN) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Galese (PER) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Ndiaye (SEN) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Pickford (ENG) - 3 gole w 3 meczach
Hyeon-woo (KOR) - 3 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Lloris (FRA) - 4 gole w 3 meczach
Ochoa (MEX) - 4 gole w 3 meczach
Uzoho (NIG) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Stojković (SRB) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Neuer (GER) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
El Kajoui (MAR) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Akinfiejew (RUS) - 5 goli w 4 meczach
Navas (CRC) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
Ryan (AUS) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
Halldorsson (ISL) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
De Gea (ESP) - 6 goli w 4 meczach (poza turniejem)
Patricio (POR) - 6 goli w 4 meczach (poza turniejem)
Szczęsny (POL) - 5 goli w 2 meczach (poza turniejem)
0
Muslera jak na razie chyba najlepszy, tylko 1 gol wpuszczony w 4 meczach.
2
Dzisiaj się zniechęciłem już do tych kuponów :(