15

No widzę, że jest gruubo. Towar pierwsza klasa.

2

A nie pińcet i łosiemdziesiont na sezon? co tak licho ten Perez

1

Pele z jednym miał rację mówiąc, że tylko Neymar obecnie gra "ginga".

0

Nie zgodzi się na rolę rezerwowego.

1

Dokładnie, widać że w Football Managera nigdy nie grali :D

1

Oboje doskonale wiemy o co Ci chodziło ;)

0

W półfinale mówisz?

0

No i Hazard pokazał mi dzisiaj czym jest tak naprawdę hazard :( żadnych kuponów.

1

Zastanów się, 50 mln za 30-letniego rezerwowego, który kosztował nas 40 mln, taka okazja już się nie powtórzy, za 2 sezony nic nie będzie wart, jego miejsce spokojnie mógłby zająć np. młody, silny i świetny technicznie Rabiot, nie ma sensu trzymać każdego zawodnika do 32-33 lat, bo później są tylko kontuzje, a pensje trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży, tym samym klub na tym traci. Wyjątkiem są tylko legendy klubu. Nie którzy właśnie tego nie rozumieją.

4

"Doradca FC Barcelony Ariedo Braida zaprzecza medialnym doniesieniom i wyklucza transfer Bośniaka do Blaugrany. – Nie prowadzimy negocjacji w sprawie tego zawodnika i nie będziemy tego robić, ponieważ nie jesteśmy nim zainteresowani – zapewnił Braida. Rolę Pjanicia na boisku ma pełnić Arthur, dlatego transfer piłkarza Juventusu nie jest brany pod uwagę."

8

Za 50 mln? bez zastanowienia.

0

Z tą Francją najlepsze :D

0

Meksyk ma naprawdę dużo miejsca ale podejmują fatalne decyzje w ataku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Największy problem Meksyku jet taki, że jak mają strzelać to podają, a jak powinni podać to strzelają.

0

Graaajcie na Fagnera, on jest cieeenki! :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

No to teraz się tutaj zacznie :V idę wstawić popcorn.

0

No jelenia szukają, żeby sobie budżet poprawić, Dortmund zarobił to oni chcą tak samo. Niedorzeczna oferta, mogą zapomnieć.

8

Usain Bolt w sumie już zadebiutował więc powinien otwierać ranking :D

0

Gdzie Dembele? powinien być na 2 miejscu.

3

Lazio szuka jakiegoś jelenia, żeby sobie poprawić budżet.

33

2

Zgadza się, to było bezapelacyjne czerwo!! Sam nie mogłem wyjść z podziwu :O

0

Nie grał z Islandią.

0

STATYSTYKA BRAMKARZY
STRACONE GOLE

Muslera (URU)- 1 gol w 4 meczach
Subasic (CRO)- 1 gol w 3 meczach
Allison (BRA) - 1 gol w 3 meczach
Schmeichel (DEN) - 2 gole w 4 meczach (poza turniejem)
Courtois (BEL) - 2 gole w 3 meczach
Olsen (SWE) - 2 gole w 3 meczach
Ospina (COL) - 2 gole w 3 meczach
Beiranvand (IRN) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Galese (PER) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Ndiaye (SEN) - 2 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Pickford (ENG) - 3 gole w 3 meczach
Hyeon-woo (KOR) - 3 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Lloris (FRA) - 4 gole w 3 meczach
Ochoa (MEX) - 4 gole w 3 meczach
Uzoho (NIG) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Stojković (SRB) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Neuer (GER) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
El Kajoui (MAR) - 4 gole w 3 meczach (poza turniejem)
Akinfiejew (RUS) - 5 goli w 4 meczach
Navas (CRC) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
Ryan (AUS) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
Halldorsson (ISL) - 5 goli w 3 meczach (poza turniejem)
De Gea (ESP) - 6 goli w 4 meczach (poza turniejem)
Patricio (POR) - 6 goli w 4 meczach (poza turniejem)
Szczęsny (POL) - 5 goli w 2 meczach (poza turniejem)

0

Muslera jak na razie chyba najlepszy, tylko 1 gol wpuszczony w 4 meczach.

2

Dzisiaj się zniechęciłem już do tych kuponów :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?