1

Co sądzicie na temat VAR-u? Są ludzie, którzy uważają, że system odbiera część jakieś football-owej magii, ale dla mnie osobiście to żadna magia tylko pole do popisu dla słabych sędziów. Świetna opcja, że można cofnąć i zobaczyć jak naprawdę było i choć są jeszcze pewne niedociągnięcia to wydaje się, że zmierza to wszystko w lepszym kierunku.

4

Ja bym chciał zobaczyć Usaina Bolta przy kontrataku :D

0

"Według niektórych ekspertów większe szanse ma 62-letni De Biasi, były zawodnik, a następnie trener wielu klubów Serie A" :(:(

0

Włoskie media: DE BIASI I PRANDELLI kandydatami do zastąpienia Nawałki.

28

"Dawid Kownacki zamiast wyjazdu na egzotyczne wakacje wybrał pracę podczas meczu 2. Ligi Żużlowej. W minioną niedzielę w Bydgoszczy pomagał MDM Komputery TŻ Ostrovii jako mechanik. Piłkarz z pełnym zaangażowaniem dbał o sprzęt Kamila Brzozowskiego."

"Od lat Kownacki jest znany w środowisku jako wielki fan żużla. Swoim zachowaniem udowodnił, że kocha tę dyscyplinę"

0

Świetne zdjęcie :)

0

Zakwasy haha niee xD ewentualnie znużenie psychiczne.

2

Już Veratti się zbuntował i wszyscy wiemy jak to się skończyło :)

0

w sumie za miesiąc skończy 30 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Nie widzę powodu dla którego PSG miało by się pozbywać swoich gwiazd. Uważam, że szejk aspiruje do wygrania Ligi Mistrzów i chce utworzyć potęgę europejską. W tym momencie mają jeden z najlepszych ataków na świecie N-C-M. Zapewne będą szukać kolejnych okazji to tego by się wzmacniać balansując na granicy fair play.

0

Co sądzicie o takim zawodniku jak Lorenzo Insigne? 27 lat, 163cm wzrostu, 60mln wg TM.
Główna pozycja : Lewy napastnik
Dodatkowe pozycje: Ofensywny pomocnik, Prawy napastnik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zawali jeden mecz Barcy i wszyscy zapomną o Mundialu, norma :V

1

To jest niemożliwe

1

Falcao jak grał w Atletico to był pocisk. Prawa noga, lewa noga, z bańki też niesamowity.

0

Ten Sterling to się nadaje :v

1

Oho, to już któryś Twój taki komentarz, czyli jednak :v

0

Mam takie wrażenie, że te drużyny w ogóle nie czerpią radości z gry, za dużo taktyki za mało spontana

4

Belgia - Japonia też był spoko

0

Jak David Beckham

0

Kontuzja w meczu z Senegalem.

0

W meczu Chorwacja - Dania też powinna być czerwona. Zawodnik minął bramkarza i już oddawał strzał na pustą.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ceny cenami, ale ile on pogra sezonów? później będą kontuzje, grzanie ławy a pensję trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży za emeryta, mało opłacalne dla klubu.

3

Myślę, że chyba bardziej chodzi im o wiek zawodnika i to że nie jest środkowym pomocnikiem, a nie o same umiejętności.

9

Z rąk zakładników xD

1

Lepiej bym tego nie ujął.

0

Ile trzeba czekać na zmianę avatara? Kilka godzin, ale może ktoś zmieniał nie dawno i wie dokładnie ile.

2

Że został zmuszony siłą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?