MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co sądzicie na temat VAR-u? Są ludzie, którzy uważają, że system odbiera część jakieś football-owej magii, ale dla mnie osobiście to żadna magia tylko pole do popisu dla słabych sędziów. Świetna opcja, że można cofnąć i zobaczyć jak naprawdę było i choć są jeszcze pewne niedociągnięcia to wydaje się, że zmierza to wszystko w lepszym kierunku.
4
Ja bym chciał zobaczyć Usaina Bolta przy kontrataku :D
0
"Według niektórych ekspertów większe szanse ma 62-letni De Biasi, były zawodnik, a następnie trener wielu klubów Serie A" :(:(
0
Włoskie media: DE BIASI I PRANDELLI kandydatami do zastąpienia Nawałki.
28
"Dawid Kownacki zamiast wyjazdu na egzotyczne wakacje wybrał pracę podczas meczu 2. Ligi Żużlowej. W minioną niedzielę w Bydgoszczy pomagał MDM Komputery TŻ Ostrovii jako mechanik. Piłkarz z pełnym zaangażowaniem dbał o sprzęt Kamila Brzozowskiego."
"Od lat Kownacki jest znany w środowisku jako wielki fan żużla. Swoim zachowaniem udowodnił, że kocha tę dyscyplinę"
0
Świetne zdjęcie :)
0
Zakwasy haha niee xD ewentualnie znużenie psychiczne.
2
Już Veratti się zbuntował i wszyscy wiemy jak to się skończyło :)
0
w sumie za miesiąc skończy 30 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Nie widzę powodu dla którego PSG miało by się pozbywać swoich gwiazd. Uważam, że szejk aspiruje do wygrania Ligi Mistrzów i chce utworzyć potęgę europejską. W tym momencie mają jeden z najlepszych ataków na świecie N-C-M. Zapewne będą szukać kolejnych okazji to tego by się wzmacniać balansując na granicy fair play.
0
Co sądzicie o takim zawodniku jak Lorenzo Insigne? 27 lat, 163cm wzrostu, 60mln wg TM.
Główna pozycja : Lewy napastnik
Dodatkowe pozycje: Ofensywny pomocnik, Prawy napastnik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zawali jeden mecz Barcy i wszyscy zapomną o Mundialu, norma :V
1
To jest niemożliwe
1
Falcao jak grał w Atletico to był pocisk. Prawa noga, lewa noga, z bańki też niesamowity.
0
Ten Sterling to się nadaje :v
1
Oho, to już któryś Twój taki komentarz, czyli jednak :v
0
Mam takie wrażenie, że te drużyny w ogóle nie czerpią radości z gry, za dużo taktyki za mało spontana
4
Belgia - Japonia też był spoko
0
Jak David Beckham
0
Kontuzja w meczu z Senegalem.
0
W meczu Chorwacja - Dania też powinna być czerwona. Zawodnik minął bramkarza i już oddawał strzał na pustą.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ceny cenami, ale ile on pogra sezonów? później będą kontuzje, grzanie ławy a pensję trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży za emeryta, mało opłacalne dla klubu.
3
Myślę, że chyba bardziej chodzi im o wiek zawodnika i to że nie jest środkowym pomocnikiem, a nie o same umiejętności.
9
Z rąk zakładników xD
1
Lepiej bym tego nie ujął.
0
Ile trzeba czekać na zmianę avatara? Kilka godzin, ale może ktoś zmieniał nie dawno i wie dokładnie ile.
2
Że został zmuszony siłą.