3

Lepiej by było Arek zamiast Milik.

19

Kownacki > Teo > Milik

1

Dlatego trzeba teraz obstawiać zanim się zmieni, potraktuje to jako nagrodę pocieszenia w razie czego ;)

0

Oby się spełniło ;) ale tak czy siak zaryzykuję parę zolek. :D

0

FORTUNA
Polska-Kolumbia 3.65/3.45/2.1
Japonia-Polska 4.15/3.5/1.87

Takie współczynniki? :O będzie kupon.

0

Ale konkretna była ta Aaliyah, leci akurat na tvn.

0

Nie, miałem 2 darmowe transfery tylko nie w Fantasy a w TVP, w Fantasy wymieniłem jednego.

0

Owszem, pozyskałem dwóch nowych zawodników na 2 kolejkę xD

0

Bereszyński ma więcej siły żeby biegać. Poza tym źródło Ci nie działa :D

2

Chyba już przepustka mu się skończyła i wrócił do pokoju bez klamek w Lublińcu.

0

Trzy typy kibiców, którym jesteś? :D

1.Nic się nie stało, mieliśmy pecha
2.Jest słabo, ale wierzymy do końca
3.Wiedziałem, jeszcze dwa i do domu

4

Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.

0

Piszczek jest w życiowej formie.

7

Nie nabierzesz mnie Szpaku, przecież wiem, że to Milik strzelał.

0

Bereszyński za Piszczka, jeśli mają jeszcze jakąś nadzieję. Kownacki za Milika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na pozycji Milika powinien grać Zieliński, a obok Krychowiaka Góralski no ale dobra, Adam tam wierzy w chłopaka jak Enrique w Gomesa.

2

Ogólnie to żenada, nie chce mi się nic więcej pisać, taka motywacja miała być a oni wystraszeni jak U-21

2

Jak tu nie pić?!

5

Piszczek mega słaby, Milik każda decyzja beznadziejna, nie grają w ogóle skrzydłami, gdzie jest największa szansa, zero dryblingów pod polem karnym Senegalu, za Cionka powinien grać Bednarek już pomijając tego pecha, kondycyjnie padną wszyscy.

19

MILIK KURŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1

5

Jak mi ten Milik działa na nerwy.

0

Cały czas skrzydła powinny atakować, a nie straty w środku pola.

8

Nie no Krychowiak szybciej kurłaaaa!!!!

0

POOOOOL-SKAAAAAA!!!!!!!!!!!!

0

Powinno być góra na biało, a dół na czerwono, bo tak to Indonezja :D

9

Ten serial "Trzecia Połowa" :/... żenua, już chyba reklamy lepsze.

8

Denerwuje się :/ oby ten duet ŚO miał formę życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?