MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lepiej by było Arek zamiast Milik.
19
Kownacki > Teo > Milik
1
Dlatego trzeba teraz obstawiać zanim się zmieni, potraktuje to jako nagrodę pocieszenia w razie czego ;)
0
Oby się spełniło ;) ale tak czy siak zaryzykuję parę zolek. :D
0
Serio
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/ms-pilka-nozna/spotkania
0
FORTUNA
Polska-Kolumbia 3.65/3.45/2.1
Japonia-Polska 4.15/3.5/1.87
Takie współczynniki? :O będzie kupon.
0
Ale konkretna była ta Aaliyah, leci akurat na tvn.
0
Nie, miałem 2 darmowe transfery tylko nie w Fantasy a w TVP, w Fantasy wymieniłem jednego.
0
Owszem, pozyskałem dwóch nowych zawodników na 2 kolejkę xD
0
Bereszyński ma więcej siły żeby biegać. Poza tym źródło Ci nie działa :D
0
:v
https://www.facebook.com/MiejscawGdansku/photos/a.583772141658653.1073741827.583771054992095/1760294394006416/?type=3&theater
2
Chyba już przepustka mu się skończyła i wrócił do pokoju bez klamek w Lublińcu.
0
Trzy typy kibiców, którym jesteś? :D
1.Nic się nie stało, mieliśmy pecha
2.Jest słabo, ale wierzymy do końca
3.Wiedziałem, jeszcze dwa i do domu
4
Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.
0
Piszczek jest w życiowej formie.
7
Nie nabierzesz mnie Szpaku, przecież wiem, że to Milik strzelał.
0
Bereszyński za Piszczka, jeśli mają jeszcze jakąś nadzieję. Kownacki za Milika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na pozycji Milika powinien grać Zieliński, a obok Krychowiaka Góralski no ale dobra, Adam tam wierzy w chłopaka jak Enrique w Gomesa.
2
Ogólnie to żenada, nie chce mi się nic więcej pisać, taka motywacja miała być a oni wystraszeni jak U-21
2
Jak tu nie pić?!
5
Piszczek mega słaby, Milik każda decyzja beznadziejna, nie grają w ogóle skrzydłami, gdzie jest największa szansa, zero dryblingów pod polem karnym Senegalu, za Cionka powinien grać Bednarek już pomijając tego pecha, kondycyjnie padną wszyscy.
19
MILIK KURŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1
5
Jak mi ten Milik działa na nerwy.
0
Cały czas skrzydła powinny atakować, a nie straty w środku pola.
8
Nie no Krychowiak szybciej kurłaaaa!!!!
0
POOOOOL-SKAAAAAA!!!!!!!!!!!!
0
Powinno być góra na biało, a dół na czerwono, bo tak to Indonezja :D
9
Ten serial "Trzecia Połowa" :/... żenua, już chyba reklamy lepsze.
8
Denerwuje się :/ oby ten duet ŚO miał formę życia.