1

Film z kategorii "Nic co ludzkie, nie jest mi obce" xD

0

Dishonored 2

0

Dokładnie, nie można oddać na dłużej inicjatywy.

0

Oby Krychowiak rozrzucał dzisiaj te piłki jak w meczu z Litwą. Jestem pełen wiary, Pol-ska!!!

2

Nie wiem jaki będzie wynik, ale ważne żebyśmy strzelili pierwsi bramkę. Zejdzie ciśnienie i ruszamy po więcej.

0

Albo wersja dokumentalna, czyli duet Roj -Strejlau :v

5

Szpaku i Gil, same ptaki :D

0

W Hiszpanii, Meksyku, Kolumbii i pewnie jeszcze wielu krajach Ameryki Południowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak jak Iwański w meczu Brazylii, Gabriel Dżesus :v

15

Mecz Kolumbii z Japonią jest pierwszy, więc wiadomo, że chce remisu tych dwóch drużyn, Ty nie? :D chodzi o jak najlepszą sytuację w tabeli dla nas, chyba oczywiste. :v

0

Miejmy nadzieję, że Kolumbia dzisiaj podzieli się punktami z Japonią.

0

Dania fartem wygrała z Peru, a Francja wymęczyła 3 punkty z Australią, Francuzi grają bardzo indywidualnie, liczę tam na remis co najmniej.

10

PRL 1984 wywiad Szpakowski - Boniek

1

Wiem co masz na myśli ;)

4

Mój pierwszy kupon od jakichś dwóch lat i może akurat fart nowicjusza :P
https://zapodaj.net/1befece1c70d8.jpg.html

1

A ten Sterling to po co tam biega? Już by lepiej wpuścił Rashforda.

0

tu będzie 3 albo 4-0

0

Dania miała dużo szczęścia, ze wygrała z Peru bo naprawdę grali świetnie, Francja wymęczone 3pkt. z Australią, nawet jeśli będą chcieli się zrehabilitować to mają zlepek indywidualistów a nie drużynę.

0

Takie położenie, mam spadki zasięgu :D

0

Co powiecie na taki kupon? warto?
https://zapodaj.net/1befece1c70d8.jpg.html

9

Roj - "Hazard, Hazard, Hazard"
Strejlau - "Już nie, już nie, już nie"
Magiczny duet :P

7

Ameryki nie odkryje, ale jak na razie nie ma faworytów na tym turnieju. Chyba oprócz meczu Rosja - KSA to wszyscy grają ja równy z równym.

6

Słabo się słucha tego dziadziusia Stejlau, on byłby dobry ale do jakichś opowiadań dokumentalnych na TVP Kultura, a nie na Mundial.

1

No a gdzie mam to napisać jak nie pod komentarzem do którego się odnoszę? przecież widzę, że przekazujesz tylko informacje, ja piszę ogółem. :v

23

Nie ma to jak kogoś skreślić po pierwszym meczu, tym bardziej takiego zawodnika. Idiotyzm totalny. :v

9

W porównaniu do tego co miał na głowę kiedyś Alves, to ta jeszcze nie jest najgorsza.

0

I to jest chyba metoda na ten turniej :D

0

A ten? :D

0

To żeś mnie zasypał statystykami :D no fakt, wygląda to dobrze, może i by był odpowiednim wzmocnieniem dla nas, zobaczymy co czas przyniesie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?