MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice Anglii bawią się już w Rosji WOW :O
https://www.facebook.com/swiatkibicow/videos/905182536327905/UzpfSTE1MTE3MDAzODU6MTAyMTExNTYyNDA1NzExNTg/
0
Tak, widziałem to wczoraj i mi kopara opadła :v
13
Dobrze to skomentował, tak było xD
2
Podoba mi się ten mecz. Kostaryka dawaj!
3
Nie wiem, ja używałem Nizoral, łupież zniknął po tygodniu.
0
Plus Urugwaj - Rosja i Korea Płd. - Niemcy.
25
Maciej Iwański:
Przed karnym - "Wiemy jak dobry jest Messi jeśli chodzi o rzuty karne, to jest jak pewny gol"
Po karnym - "Wiem, że miał problemy w klubie z wykonywaniem rzutów karnych"
https://zapodaj.net/8d897fe5312c4.jpg.html :v
0
U mnie jeszcze nie grali Muller, De Bruyne, Neymar, Coutinho, Hazard, Marcello, Kimmich ale 4 pkt jest. Jeszcze liczę, że Messi odpali na Cpt.
2
Teraz to mi kopara opadła :O
0
I pewnie jako Capitan, podwójnie. xD
0
Antuana G. zrobiły na mnie największe. 10/10
1
Alergia na pyłki straszna rzecz hahah xD Diego
https://www.facebook.com/Zzapolowy/videos/2290548404295305/UzpfSTEwMDAwMjA4MTAxMTM0NToxNzc3MTc4MTY5MDI4MjAw/?sk=h_chr
5
Bo to wszystko są Judasze. Boli ich że nie pomścił hat-tricka CR7, mam na myśli La Ramblę.
1
Na pewno lepszy niż Iwański.
1
Jak zaczęli mówić o słabej Francji to przypomniał mi się tekst człowieka małpy:
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego niż banda indywidualistów" :D
0
"To jest pewny gol"
0
Zanim napiszesz o kim coś takiego to najpierw się wysil i przejrzyj parę komentarzy bo się kompromitujesz.
0
Chłopie widzisz tą obronę?! a ty mi coś z Barcą wyskakujesz. Poszukałbyś, śmiechłem xd
7
Oni chcą wygrać Puchar? z taką grą to nawet z grupy nie wyjdą :v
1
Nawet tego nie sprawdził na VAR łysy ziemniak, wszystkowiedzący.
0
Bez kitu, Egipt ma lepszą obronę.
2
Ten Biglia jest beznadziejny, zepsuł, mógł naprawić, nie naprawił i jeszcze sobie wraca truchtem, żal.
0
Huknął jak z armaty, lewa noga.
1
Liczę na świetne widowisko, i Messi show.
0
Dziwny w smaku :v
2
Nie wiem jaki wynik będzie, wiem, że się stęskniłem za grą Leo.
13
Dobrze, że mecz Argentyny już dzisiaj.
0
Jak na razie to Francja dobra tylko na papierze, żadnej akcji nie potrafią skonstruować :P
0
A ten chłopaszek to po co tam stoi? :)
5
Dembuś w pierwszym, ładnie.