0

Tak, widziałem to wczoraj i mi kopara opadła :v

13

Dobrze to skomentował, tak było xD

2

Podoba mi się ten mecz. Kostaryka dawaj!

3

Nie wiem, ja używałem Nizoral, łupież zniknął po tygodniu.

0

Plus Urugwaj - Rosja i Korea Płd. - Niemcy.

25

Maciej Iwański:
Przed karnym - "Wiemy jak dobry jest Messi jeśli chodzi o rzuty karne, to jest jak pewny gol"
Po karnym - "Wiem, że miał problemy w klubie z wykonywaniem rzutów karnych"
https://zapodaj.net/8d897fe5312c4.jpg.html :v

0

U mnie jeszcze nie grali Muller, De Bruyne, Neymar, Coutinho, Hazard, Marcello, Kimmich ale 4 pkt jest. Jeszcze liczę, że Messi odpali na Cpt.

2

Teraz to mi kopara opadła :O

0

I pewnie jako Capitan, podwójnie. xD

0

Antuana G. zrobiły na mnie największe. 10/10

5

Bo to wszystko są Judasze. Boli ich że nie pomścił hat-tricka CR7, mam na myśli La Ramblę.

1

Na pewno lepszy niż Iwański.

1

Jak zaczęli mówić o słabej Francji to przypomniał mi się tekst człowieka małpy:
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego niż banda indywidualistów" :D

0

"To jest pewny gol"

0

Zanim napiszesz o kim coś takiego to najpierw się wysil i przejrzyj parę komentarzy bo się kompromitujesz.

0

Chłopie widzisz tą obronę?! a ty mi coś z Barcą wyskakujesz. Poszukałbyś, śmiechłem xd

7

Oni chcą wygrać Puchar? z taką grą to nawet z grupy nie wyjdą :v

1

Nawet tego nie sprawdził na VAR łysy ziemniak, wszystkowiedzący.

0

Bez kitu, Egipt ma lepszą obronę.

2

Ten Biglia jest beznadziejny, zepsuł, mógł naprawić, nie naprawił i jeszcze sobie wraca truchtem, żal.

0

Huknął jak z armaty, lewa noga.

1

Liczę na świetne widowisko, i Messi show.

0

Dziwny w smaku :v

2

Nie wiem jaki wynik będzie, wiem, że się stęskniłem za grą Leo.

13

Dobrze, że mecz Argentyny już dzisiaj.

0

Jak na razie to Francja dobra tylko na papierze, żadnej akcji nie potrafią skonstruować :P

0

A ten chłopaszek to po co tam stoi? :)

5

Dembuś w pierwszym, ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?