0

Po co oni tak drastycznie falują?! nie pojmuje tego, bezsensowne kartki.

0

Te ostatnie podanie to mają tragiczne, nawet ze stojącej piłki nie potrafią dobrze wrzucić.

0

Żiruu jak na razie też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem co on miał w głowie faulując :v

5

Kiedy on tak zdziadział ten Di Maria?! straszny spadek jakości :/

5

Argentyna 1-0, Urugwaj 2-1

0

Każdy człowiek jest inny i myśli inaczej czy Ci się to podoba czy nie.

0

Nie, twierdzenie, że to jest nie do pomyślenia żeby ktoś kibicował Francji pokazuje, że w Tw opinii każdy powinien myśleć tak jak Ty, takie jest moje zdanie.

13

Kibicuje Argentynie, chciałbym, żeby Messi podniósł Puchar, żeby spełnił swoje marzenie, ale narzucanie ludziom jak mają żyć i komu kibicować jest śmieszne :V
Żyj i daj żyć innym, kibicuj sobie komu chcesz, tylko nie mów, że ktoś jest marnym fanem Barcelony bo się ośmieszasz jeden z drugim.

4

Urugwaj wygra, są silniejszą drużyną.

0

Dokładnie tak jak mówisz Ciro xD tak będzie ;)

23

To mnie rozwaliło xd
Jan Bednarek ma już tylko jednego gola mniej na dużych imprezach od Roberta Lewandowskiego.

6

Zestawienie najlepszych goli fazy grupowej mundialu 2018. TOP 10

http://sport.tvp.pl/mundial2018/37866618/mundial-2018-top-10-goli-fazy-grupowej

1

No mimo wszystko chyba Ronaldo, gol z karnego, gol z rzutu wolnego, gol z rzutu różnego, gol z dystansu.

22

Dość, że Polacy zagrali dwa tragiczne mecze o punkty (totalny pokaz bezradności) to jeszcze w meczu o honor taka żenadę odstawili na koniec, że ten nasz biały orzeł to chyba zszedł z godła i poszedł na wódkę, zaprezentowali nas przed całym światem w najgorszy możliwy sposób i dosłownie można powiedzieć, że jesteśmy daleko za murzynami.Pierwsza dziesiątka w rankingu FIFA :V Nie wiem jak to teraz będzie wyglądało, ale na pewno trzeba przewietrzyć szatnie i dać szansę młodym chłopakom, głodnym gry, którym chce się biegać.
Ogromne rozczarowanie i rozdarte serce, ale cóż, żyję się dalej.

1

Dobrze powiedział, bo tam nie było żadnej koncepcji, pasywna gra stoperów niczym bokser z dziurawą gardą czekający na knock-out.

9

Zagra na bank, podobnie jak Armani czy Rojo.

0

Według mnie Argentyna, Japonia, Portugalia, Dania, Rosja, Meksyk, Szwecja, Kolumbia odpadną po 1/8, ale tak jak mówisz, wszystko się może zdarzyć.

19

9

Jak na razie się sprawdza przeczucie, zobaczymy dalej.
https://zapodaj.net/e50756afe4b62.jpg.html

1

Zawsze można jeść pełnoziarniste, razowe, też smaczne;)

0

100g chleba ok. 247 kcal, 100g bułki ok. 293 kcal, minimalnie więcej ;)

4

Ciepły, chrupiący, okrągły chleb z makiem i prawdziwe mleczne masło ;)

8

Wrzuciłem Mine w TVP Fantasy tak żeby zapchać dziurę w składzie, a ten mi dołożył już 26pkt.

0

I byle do przooodu!!! staramy się przede wszytkim!!! na dobieg :v

0

Najwięcej podań wymieniają stoperzy między sobą we wszystkich trzech meczach, właśnie ta pasywna gra jest moim zdaniem główną przyczyną klęski, Nawałka nic z tym nie zrobił. To tak jakby bokser stał z dziurawą gardą i tylko parował ciosy przeciwnika, w pewnym momencie jest knock down, a za chwile nokaut i tak to się kończy.

0

Próbowaliście już nowych perfum Joachima ?
https://zapodaj.net/c24f20fdaa06a.jpg.html

93

Powiem tak, jeśli przed mistrzostwami ktoś by mi powiedział, że zajdziemy na tym turnieju tak daleko jak Niemcy, to brałbym taki rezultat w ciemno :D

1

Z tych Di Marzio co Ciro od Gennaro Savastano? :D

#Gomorra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?