0

Ty też nie możesz ogarnąć tego co on piszę? czy tylko ja? :D

0

Z perspektywy pacjenta, któremu dano odegrać rolę "detektywa".

0

No dokładnie tak, lepiej bym tego ujął.

0

1 i 3 to moim zdaniem obowiązkowe pozycje.

4

Wszystko pięknie, klub, piłkarze i kibice mogą być dumni z tego co Barcelona osiągnęła do tej pory, ale trzeba to kontynuować, nie możemy co roku odpadać z LM a potem mówić, że i tak mamy bardzo dużo trofeów na koncie, więc nic złego się nie dzieje, ale wierzę, że stopniowo, małymi krokami znowu będziemy potężni. Jakiś konkretny transfer, wyprzedanie półśrodków, więcej wychowanków na rezerwie do ogrania i będzie super.

1

Pamiętam, fajny
http://www.filmweb.pl/Cudowne.Lata

Pamiętam jeszcze Arabela, Policjanci z Maimi, Przystanek Alaska, Beverly Hills, Kojak, MacGyver, Alf, Gliniarz i prokurator, Colombo, Nieustraszony

0

Przecież on już dawno podjął decyzje, a to milczenie jest celowo zaplanowane.

0

Autor Widmo - Stopklatka 0:05
Łowcy Głów - TVP2 0:10
Wall Street - TV4 21:55
Stan Gry - TVP2 20:10
Wodny Świat - Puls 22:45
Szalona Odwaga - TVN7 22:15
Blitz - Stopklatka 22:00

Wszystkie dobre

2

Wiem, dlatego napisałem, że przytył ok.16kg bo wcześniej miał 83kg, wbij sobie w google i zobacz.

0

To coś mu się chyba przytyło bo go teraz wygoglowałem to wszędzie jest 83kg. Faktycznie przytył 16kg :o

99kg przy wzroście 1,88cm.

0

Bardzo dobrych piłkarzy to jest mnóstwo, ten piłkarz ma wyjątkowe umiejętności.

20

No, szczególnie w reprezentacji Brazylii :D

0

17 sekund byłeś szybszy :D

13

Ale zaraz za Neymarem.

0

Spokojnie przebije Pele. Dopiero jest w kwiecie wieku, jeszcze dużo lat gry przed nim.

1

Ale ten drybling to ma kosmiczny.

0

No najlepiej to na śniadanie, obiad i kolacje, i jeszcze w nocy jak głód złapie :v

0

Takie czasy, że śmieci się je na obiad, śniadanie, kolacje cała dieta wokół fast fooda :P

0

Na jednych obecne czasy wpływają bardziej na drugich mniej. Pizze na obiad :o

0

Burrito - poziom Master

0

Tradycyjnie, rosół, kotlet schabowy, ziemniaki tłuczone ze śmietaną i koperkiem, ogórek kiszony ;)

2

Ale jałmużna :P

7

Normalnie boki zrywać z tym "Oficjalnie - ..." :v

0

Dokładnie, i spróbować sił jako redaktor Dzień Dobry TVN.

0

Zgadza się, ale Raul też był dobry.

0

A np. Boateng jest Twoim zdaniem szklany?

0

Kto tam tym razem walczy? Małysz czy bracia Mroczek? :D

0

W 2014 też nic nie grali a Messi w pojedynkę ich wprowadził do finału.

2

Stonoga lepszy :D

0

Ja to się boję o te mecze towarzyskie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?