3

@betonito Od faulu w meczu do niedźwiedzi w lesie. Niezłą masz gonitwę myśli mordo ;D

30

@Andrzej_Majonez Powiem Ci Majonez, że ładnie się odkleiłeś przed snem z tym "co najmniej 3 krotnie". Kładź się już byku bo Cię mama czy tam wujek nie dobudzą rano do szkoły.

0

@nioton Sprawdzałeś dokładnie? VPN może być włączony automatycznie w przeglądarce i czasem trzeba wejść w ustawienia i go wyłączyć. Jak masz jakiś antywirus to też się załącza automatycznie i trzeba dezaktywować ręcznie.

15

@NeroTFP1 Jest jednak pewna zbieżność w tych wszystkich sytuacjach, a mianowicie to, że "chciałeś". Być może zbyt długo odkładałeś te wszystkie odwiedziny. Zawsze nam się wydaje, że na wszystko zdążymy.

3

@626 Lewandowski odejdzie po sezonie. Jeśli przyjdzie Bastoni to możliwe, że Araujo również. Zastanowiłbym się również nad Balde. Raphinha jest obecnie nietykalny w klubie.

5

@ranger3120 Solina

3

@BarceloDomo Albo T-shirt I♥real

0

@LeszekFCB Dziwnie piszesz "Woda".

3

@kaamil1910 Do środka czyli gdzie? Na ŚPO czy na ŚN? Zarówno w jednym jak i drugim przypadku bez sensu bo ŚPO jest obsadzone, a na ŚN się nie nadaje.

1

@Sulimo Internet jest pożyteczny pod wieloma względami, ale takim zdecydowanym ciemnym skutkiem ubocznym jest właśnie to, że tego typu elementy są osobami publicznymi i mogą robić za wzorzec mało rozgarniętej młodzieży. Potem się namnażają w społeczeństwie takie bezproduktywne odpady biologiczne.

2

@Zoker Ja mam same baby w pracy. Teraz mam już oazę spokoju i znakomitą atmosferę, ALE na samym początku musiałem sobie to wywalczyć bo mi chciały wejść na łeb i mnie sobie podporządkować.

1

@Aragorn33 Przepisy, VAR, a i tak zawsze ostateczna decyzja należy do jednego patałacha, który sobie interpretuje tak jak mu się podoba. I jaką karę za to dostanie od swojego Biskupa? Przeniesie go do innej parafii sędziować innym mecz? ;D

0

@AmigoBlancos Typ jest po prostu idiotą. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

3

@gumaz Obstawiam, że tym razem mógł czegoś nie widzieć. Strzelam, że dwóch pozycji.

10

SERIA FILMOWA #73/100

Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.


Poprzednia część #72
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16816883#comment-16816883
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Metro Manilia"
https://www.filmweb.pl/film/Metro+Manila-2013-652667

W poszukiwaniu lepszej przyszłości Oscar Ramirez i jego rodziną udają się do Manili.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "W lepszym świecie "
https://www.filmweb.pl/film/W+lepszym+%C5%9Bwiecie-2010-539094

Christian i Elias zostają przyjaciółmi ze szkolnej ławki. Pierwszy z nich niedawno stracił matkę, rodzice drugiego zaś myślą o rozwodzie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Manekin"
https://www.filmweb.pl/film/Manekin-1988-32619

Pozbawione rodzinnego ciepła rodzeństwo - Leon i Ursula - ma jedynego przyjaciela zabaw, którym jest lalka Pin.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Granice tożsamości"
https://www.filmweb.pl/film/Granice+to%C5%BCsamo%C5%9Bci-1995-126399

Film brytyjskiej korporacji BBC ukazuje zamknięty świat kibiców piłkarskich. W świat ten, celem walki z przestępczością, próbuje wkroczyć grupka policjantów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Szósty stopień oddalenia"
https://www.filmweb.pl/film/Sz%C3%B3sty+stopie%C5%84+oddalenia-1993-9564

Charyzmatyczny oszust wdziera się do świata nowojorskiej elity, udając syna znanego aktora.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Spacer po linie"
https://www.filmweb.pl/film/Spacer+po+linie-2005-119046

Gwiazdy muzyki Johnny Cash i June Carter, pomimo przeciwności losu, starają się założyć rodzinę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Salwador"
https://www.filmweb.pl/film/Salwador-1986-9336

Amerykański fotoreporter relacjonuje wydarzenia z toczącej się wojny domowej w Salwadorze.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

0

@Kitek1640 Łatwogang

0

@clyde A grałaś w The Thaumaturge, Westland 3, Jaged Aliance 3 lub Xcom 2?

0

Jakie znacie najlepsze gry turowe? (Oprócz Clair Obscur)

6

@TR3YWAY To niech idą złożyć zażalenie u swojego pracodawcy jak im ujowo płaci bo konsumenta to wali w cyce.

2

@Arden Radamel Falcao

0

@Szczygiel06 W ramach otuchy mogę napisać, że dwie miałem usuwane chirurgicznie. Cięcie dziąsła i wyciąganie zęba po kawałku. Potem szycie i 2 dni wyrwane z życiorysu w łóżku próbując usnąć po 3 tabletkach przeciwbólowych. Za to szwy sobie sam już wyciągnąłem przed lustrem ;D

1

@Czyhrynski Idealnie pod majówkę. Rower, grill i leżak z piwem.

2

@esem91 Obstawiam, że nugetsy z Biedronki firmy Yeemy, Frytki do piekarnika i gotowy Colesław.

6

@Kgorecki2500 Coś mi się wydaje, że to urządzenie zostanie Twoim best friend

4

@Awedi No widzisz, a mnie właśnie coś nie gra w tym co tu opisałem i również nie przekonuje mnie to. Według tego co piszesz to możesz być najlepszą osobą na świecie, nieustannie czynić dobro każdego dnia, nigdy nie popełnić żadnego z grzechów głównych, a i tak zostaniesz potępiony bo nie zastosowałeś się sztywno do narzuconych wytycznych. Nie sądzisz, że była by to Boska hipokryzja, a nie wizerunek wszechdobrego twórcy, który przede wszystkim kocha ludzi i dąży do tego by na świecie panował pokój i miłość? Czyż nie taki jest docelowy zamysł tego wszystkiego skoro wszystko opiera się na "Nie kradnij", "Nie morduj", "Nie cudzołóż?" itp? To wszystko traci znaczenie w momencie sądu ostatecznego bo nie chodziłem do materialnego budynku, który postawiła grupa samozwańczych misjonarzy? (W tym również ciężkich grzeszników). Moim skromnym zdaniem chodzicie po omacku w swojej wierze i często nie jesteście w stanie wyjaśnić tego jak to funkcjonuje.

2

@Awedi Nie korzysta. Wierzy w Pana Boga i rozmawia z nim bez sakramentów. Jeżeli piekło jest miejscem potępienia dla najgorszych zwyrodnialców to wśród nich znajdzie się osoba o dobrym sercu, z głęboką wiarą w samego Boga, ale pomijająca kościół i Sakramenty? Ja jestem ateistą, więc pytam Ciebie.

8

@Awedi A jak ktoś wierzy w Boga, ale modli się do niego bez pośredników to co wtedy? Idzie do piekła?

37

@Deathwing112 Miałem podobną sytuację. Pan w koloratce stwierdził, że mnie nie widział nigdy w kościele "i skąd łon ma wiedzieć czy jo nie żyje na lewym łożu", ale zaproponowałem pewną kwotę pieniędzy i nagle mnie poznał.

3

@kovvalinio Nie wiem na czym oparłeś swoje spostrzeżenia, ale tam negocjacje między klubami trwają już od dłuższego czasu.

1

@Criss18Barca No kiedyś takie LM to było piłkarskie Święto bez względu na to kto grał, ale cała dyscyplina zaliczyła srogą degradację i dla mnie osobiście ten sport już jest strasznie zepsuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?