11

SERIA FILMOWA #67

Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.

Poprzednia część #66
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16783209#comment-16783209
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Bestie"
https://www.filmweb.pl/film/Bestie-2022-10013518

Małżeństwo francuskich emigrantów prowadzi ekologiczne gospodarstwo, ale ścierają się z mieszkańcami wioski.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Lwica"
https://www.filmweb.pl/film/Lwica-2008-449010

Ciężarna Julia trafia do więzienia oskarżona o morderstwo. Po porodzie stara się zatrzymać przy sobie synka i zapewnić mu ochronę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Oni"
https://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449

Młode małżeństwo zostaje zamknięte we własnym domu i musi walczyć o życie z nieznanymi prześladowcami.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Rock'n'Rolla"
https://www.filmweb.pl/film/Rock%27N%27Rolla-2008-441997

Grupa drobnych złodziei zadłuża się u szefa londyńskiego półświatka. Ten jednocześnie usiłuje ubić interes z rosyjskim miliarderem i zapanować nad swoim pasierbem, uzależnionym od narkotyków rockandrollowcem.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Imię"
https://www.filmweb.pl/film/Imi%C4%99-2012-645396

Grupa znajomych spotyka się na kolacji, by poznać imię przyszłego dziecka dwojga z nich.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Ray"
https://www.filmweb.pl/film/Ray-2004-96506

Historia legendy jazzu i bluesa, Raya Charlesa, który pomimo niepełnosprawności zdobywa sławę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Wojenna Odyseja"
https://www.filmweb.pl/film/Wojenna+odyseja-2011-562718

Korea pod okupacją japońską. Marzenia Jun-Shika, który chce wystartować w maratonie na tokijskich igrzyskach olimpijskich, brutalnie niszczy wybuch II wojny światowej.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10 @Gary

4

@Filipem Nie, dla mnie to jest historia do zapomnienia.

2

@Azazel_Pazuzu W czerwcu mu się kończy umowa, więc odejdzie.

1

@LOPEZ16 Gwatemala, Japonia, Madagaskar

0

@Filipem Dla nas zakup jakiekolwiek obrońcy wysokiej klasy to już jest wystarczająco wymagające wyzwanie. Jakby jeszcze sobie dobierali kandydatów na podstawie tego w jakim systemie grali w przeszłości to byśmy nic nie kupili.

1

@MessiForeverTheBest Mój komentarz odnosił się do komentarza autora postu cytuję "Krytyka Izraela to sport ekstremalny".

2

@Kgorecki2500 Tutaj jest podobnie.

0

@mkord Aha, no nawet nie wiedziałem, ale ogólnie się nie dziwię.

4

@gumaz O to się nie musi martwić, bo zawsze wkładam kilka kuponów Lotto "chybił trafił" i nie podpisuje koperty.

3

@kamilholik Ogólnie to nie lubię się upominać, ale nie dostałem jeszcze zaproszenia ;/

4

@Starrk Dla mnie to fajne połącznie zamiast pieczywa. Smaruje placka sosem pomidorowym pikantnym, rzucam na ruszt, a jak się ładnie zrumieni to chwytam nim szpikulec z mięsem i warzywami i ściągam wszystko do środka. Zwijam w rulon i jazda. Wiem, że w Polsce dają mielonkę z Makro z czerwoną kapustą, ale w Turcji właśnie tak podają żarcie z grilla.

0

@Starrk Co Pan? Kebaba w cieście nigdy nie jadł?

5

Siedzę głody w pracy i tak sobie marzę, żeby zjeść takiego grillowanego szaszłyka w tortilli i popić zimnym Budwaiserem. Trzeba będzie się dzisiaj nad tym pochylić.

15

@BojanKriKicz Tylko sobie nie zatnij wora ;)

3

@partymaker Wożą go

3

@MessiForeverTheBest Dla mnie istnieje tylko jedna czekolada - Nussbeisser

3

@gumaz Nie przywrócą niestety bo zrobili jakiś zastępczy szajs. Ktoś to w ogóle pije?
https://zapodaj.net/images/f9233dc4c3192.png

0

@Hektor16 Najpierw wycinam pojedyncze sztuki maczetą w prawej ręce, a gdy robi się gęsto to szybko ją przekładam do pokrowca na plecach i chwytam pistolet oburącz by mieć lepszą precyzję strzału. Lewą to mógłbym jedynie się postrzelić w dużego palca od stopy lub uciąć sobie jajo ostrzem broni białej.

1

@Safrani Tytuł sobie zapiszę, ale ostatnio w ogóle nie mam weny na seriale.

4

@Batys No Francuza widziałem już w takich zestawieniach ubioru, że czasami to przypominało https://zapodaj.net/images/704929ea10ba1.png

4

@NeroTFP1
- Gorzką czekoladę zjem, ale jakiejś większej przyjemności z tego nie czerpię. Nie lubię goryczy.
- Wątróbkę bardzo lubię, ale musi być z cebulką i najlepiej jeszcze z czosnkiem
- Kaszankę zjem, ale też wyłącznie z cebulą. Nie lubię takiej osamotnionej.
- Flaczki uwielbiam. Szczególnie w mroźne, zimowe dni.

5

Już chciałem pochwalić naszego Żula za fajną stylówkę, a tu cała drużyna tak ubrana. Tak czy inaczej jest elegancko i ze smakiem.
https://zapodaj.net/images/2f766d4544682.jpg

1

@Batys Da się, ale on chciał sobie pójść na skróty. Myślał chyba, że zaraz się po niego zgłosi duży klub z topowymi zarobkami jak w przypadku Guardioli. Mógł sobie podjąć jakąś Sevillę i tam się rozwijać, pokazać wpływ na rezultaty drużyny i piąć się wyżej, ale tak jak mówię, chyba liczył na coś innego.

1

@Filipem Haaland, Doue, Mendes

1

@Kapitan9 Chyba bym wolał Konate

11

@Czyhrynski Z TOPu nikt nie chce, a pracę w średniaku pewnie odbiera jako regres bo przecież prowadził Barcelonę xd Druga sprawa to pieniążki też się muszą zgadzać, więc prędzej uderzy z powrotem do Arabów, niż podejmie jakiś medium club. Chociaż w tym MLS też by pewnie dobrze dostał.

6

@Bzyczekk Negocjujmy. Zamiast Lubuskiego oddamy Tuska.

22

@Aequlibre Jestem przeciw.

2

@gumaz Nie chce się zestarzeć o 20 lat w 24 miesiące. Wolę spokojną posadkę na etacie.

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?