3

@Zbyszard Napisz co Ci usunęli to ocenię czy doszło do naruszenia wolności słowa.

0

@Fog_W_1899 Ja to już miałem 3 grille i 2 ogniska, więc nie trzymam się takich terminów ;D Jutro jadę do brata, więc pewnie też się rozpali.

1

@betonito Ale z tym Sorlotem to było chodziło. Od razu bierzemy sekstet. Ciekawe ile lat by go próbowali sprzedać później za 5mln.

1

@Kubsoleon 19 goli jak na rezerwowego w PL to bardzo dobre liczby. Tyle samo miał Ferran w tamtym sezonie i mówiło się o tym jaki to miał znakomity sezon.

Suarez w swoim pierwszym sezonie Barcelony strzelił 25 goli. Alvarez w swoim pierwszym sezonie w Atletico strzelił 29 goli. Warto też zauważyć, że Barcelona grała o wiele bardziej ofensywny football, niż to Atletico, w którym jest Argentyńczyk. W tym sezonie ma już 17 goli, a do końca sezonu trochę jeszcze zostało, więc na pewno przebije barierę 20 goli.

Forlan też w swoim pierwszym sezonie dla Atletico ustrzelił mniej bramek, niż Alvarez bo 23 gole. Dopiero później się rozkręcił, a Falcao to był ogólnie kozak. Teraz już nie ma takiego wyboru na rynku transferowym, żeby tak sobie wybrzydzać.

5

@Safrani Pewnie jakiś Heroes of Might and Magic

0

@RoberDzik No Eric też ma różne mecze. Pierwsza bramka z Newcastle na jego konto bo w miejscu bocznego obrońcy zrobił wślizg "na raz" czym otworzył całą lewą flankę skrzydłowemu. To jest podręcznikowy błąd. Ja tam wierzę, że Francuz jednak odzyska dyspozycję z poprzedniego sezonu. Przy takiej grze Cancelo jak gra ostatnio to Balde na szczęście ma małe szanse na podstawę.

11

@lucca87 Bernal w podstawie, Casado z ławki, de Jong na listę transferową. Co do Gaviego to zobaczymy jak będzie wyglądał po kontuzji.

2

@Kozinho. Jak tak patrzyłem sobie ostatnio na jego wszystkie akcje i bramki w LaLiga to ma dokładnie wszystko to co Suarez + znakomite rzuty wolne. Asystuje, gra kombinacyjnie, wchodzi w pole karne, drybluje. Dla mnie przy obecnym rynku to jest kawał świetnego grajka. Jak masz chwilę to sobie spójrz bo naprawdę przyjemnie się na to patrzy.


4

@Karol145 No tak, też tak uważam, ale podobno pracują nad ustawą by zakazać całkowicie sprzedaży alko na stacji. Zobaczymy czy to kiedykolwiek wejdzie w życie.

3

@Kozinho.Alvarez wcale nie jest tak odległy od Suareza imo.

7

@Marusek Najbardziej poraża mnie głupota ludzka bo od tego się rozgałęzia wszystko co najgorsze.

1

@Karol145 Bardziej chodzi o monopolki 24/h i stacje benzynowe.

2

@AlexDark00 Jestem przekonany, że to nie jest jedyny przepis, którego nie znasz. Nie ma znaczenia, że Ci się wydaje "kiedy coś można w ramach wyjątku" bo w tej sytuacji byś po prostu dostał mandat, a jakbyś się rzucał to jeszcze gaz w oczy i gumową pałą przez łeb.

24

SERIA FILMOWA #48

Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.

Poprzednia część #47
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16674531#comment-16674531

(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Sci-Fi, Film polski, Biograficzny, Wojenny)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Zabójczy warunek"
https://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3jczy+warunek-1999-30373

Żona wpływowego biznesmena zostaje uprowadzona. Mająca problemy osobiste policjantka próbuje wymusić na porywaczu, by ujawnił miejsce, w którym zakopał kobietę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Wierny ogrodnik"
https://www.filmweb.pl/film/Wierny+ogrodnik-2005-123921

Żona Justina, która chciała zdemaskować przestępstwa koncernu farmaceutycznego w Afryce, zostaje zamordowana. Mężczyzna chce ją pomścić.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Dracula: Historia wiecznej miłości"
https://www.filmweb.pl/film/Drakula.+Historia+wiecznej+mi%C5%82o%C5%9Bci-2025-10075975

Żar miłości czy chłód nieśmiertelności? XV-wieczny książę Vlad (Caleb Landry Jones), po stracie ukochanej, zostaje przeklęty wiecznym życiem. Przez stulecia błąka się po świecie, by w XIX-wiecznym Paryżu spotkać kobietę (Zoë Bleu), łudząco podobną do tej, którą utracił.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Witaj Święty Mikołaju"
https://www.filmweb.pl/film/W+krzywym+zwierciadle%3A+Witaj%2C+%C5%9Awi%C4%99ty+Miko%C5%82aju-1989-11500

Clark Griswold chce dla swojej rodziny zorganizować idealne Boże Narodzenie. Przeszkadza mu w tym nieustannie prześladujący go pech.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Sci-fi - "Ona"
https://www.filmweb.pl/film/Ona-2013-646395

Samotny pisarz zapoznaje się z nowo zakupionym systemem operacyjnym, który ma zaspokoić wszystkie jego potrzeby.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Sfora: Bez litości"
https://www.filmweb.pl/film/Sfora%3A+Bez+litości-2002-33383

Czwórka przyjaciół przysięga sobie wieczną przyjaźń. Kiedy jeden z nich zostaje zamordowany, pozostali wypowiadają wojnę mafii.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Wściekły byk"
https://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82y+Byk-1980-1044

Życiorys Jake'a La Motty, zawodowego mistrza wagi średniej w boksie, który na ringu odznaczał się wyjątkową brutalnością i wolą walki.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Cienie pod powiekami"
https://www.filmweb.pl/film/Cienie+pod+powiekami-2021-847077

Podczas wojny losy kilkorga mieszkańców Kopenhagi splatają się, gdy na pełną dzieci szkołę przypadkowo spadają bomby.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

3

Czy czasem w poprzednim meczu też nie stracili bramki na 2-1 w ostatniej minucie? xD

1

@gumaz Ja to taki boczek w kawałku związuje sznurkiem w taką roladę i piekę w piekarniku. Potem czekam, aż ostygnie i wstawiam do lodówki. Następnie kroję sobie w plasterki do chleba (czas przeszły bo już nie jem boczku).
https://zapodaj.net/images/725740a30d945.png

0

@Kgorecki2500 Na klatę i na biceps tyle samo założyłeś byku?

1

@NeroTFP1 Czekam mocno.

0

@nicniewiem Tak, pod warunkiem, że piszesz o pierwszym spotkaniu na wyjeździe.

2

@marcin62 No piękny zestaw, nie ma to tamto.

32

Komentarz usunięty

2

@Aragorn33 No cała logistyka stoi po stronie firmy z Pakistanu, z którą współpracujemy, więc my nie mamy nawet możliwości by coś kombinować. Jesteśmy z nimi w kontakcie i oni cały czas próbują to jakoś obejść, bo też cierpią. Jest to jedna z największych garbarni skór naturalnych na świecie i wysyłają towar na wszystkie kraje. My możemy tylko czekać, aż coś wymyślą lub na to, aż się coś odblokuje.
@AduŚ07 Nie, skórami naturalnymi.

1

@Aragorn33 Najbardziej dotkliwe dla nas jest to, że lotniska w Dubaju nie działają.

2

@Aragorn33 Myślę, że jedno i drugie. Jakby nie było to graniczą ze sobą więc cały ten obszar jest teraz narażony.

7

@Starrk @Luciano99 Pracowałem w wulkanizacji jako osiemnastolatek, więc mam już doświadczenie ;)

10

Ciekawe czy firma, w której pracuję przetrwa tę wojnę w Iranie. Cały nasz zarobek opiera się o dostawy towarów z Pakistanu. Od kilku tygodni cały transport lotniczy tam stoi w miejscu i nie wiadomo kiedy ruszy ponownie. Ani Covid, ani wojna na Ukrainie tak się nie odbiła na nas jak teraz się odbija ta wojna w Iranie.

1

@Sinirsey Mogę Cię oznaczać w serii filmowej xd

2

@Safrani Ja ostatnio zrobiłem tyle, że jeszcze mam kilka pudełek zamrożonych.

4

@Safrani Turystyki paliwowej czyli to co uprawiają u nas Niemcy? To też powinni mieć droższe.

2

@norbi77 Ja nie mam żadnej wtyczki. Mam po prostu Opere, która blokuje wszystkie okna i jednym suwakiem wymuszam ciemny motyw na dowolnej stronie w necie. Najlepsza przeglądarka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?