28

Pandemia sprawiła, że klub stracił 500mln, a gość najpierw wystrzelił po Bombele za 130 baniek, potem po Coutinho za 150mln i jeszcze po Grizemanna za 120mln, no ale ogólnie to pandemia.

2

@JimMorrisonFCB No z dobrym nagłośnieniem masz po prostu kino w domu.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AssisMoreira No już decyzja zapadła i na pewno sobie wezmę coś już w rozdzielczości 4K

A odnośnie pytania do Panów to mój wystrój pomieszczenia wygląda bardzo podobnie szczerze mówiąc ;D

3

@The Game 10 Ostatni finał LM oglądałem na nim przy grillu pod altanką ;D

4

@Tasde Wynajmuje chwilowo mieszkanie w pojedynkę, więc się tu zbytnio nie urządzam.
@misterio To jest akurat Magcubic HY300 Pro+. Ogólnie jakość jest lepsza, niż na zdjęciu bo te "Zapodaj" pogorszyło jakość.

18

Kupiłem sobie w ramach ciekawostki ostatnio taki projektorek. Dałem za niego dosłownie 170zl na Temu i mega zaskoczyło mnie to urządzenie jak za te pieniądze. Najlepsze jest to, że ma wbudowany Android i można normalnie odpalić Canal+ i oglądać sobie na ścianie mecz Barcy albo film na Netflix. Wiadomo, że nie jest to 4K, ale spokojnie da się oglądać.
https://zapodaj.net/images/817e328089e66.jpg

Ogólnie to planuje sobie kupić Optoma 4k za 3.8k i tam to już jest niezła jazda jeśli chodzi o jakość obrazu i granie na PS5.

@Safrani @Gary @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

@Safrani Tak, ogólnie oceny miał spoko. Nawet zebrał kilka nagród, ale tego wzięcia wśród szarych zjadaczy chleba to powiem szczerze, że nie zauważyłem. Raz, że nikt o nim nie mówi, ludzie polecając sobie seriale nawet nie wspominają o takim tytule, wchodząc na Filmweb masz zaledwie 14tys ocen. Na IMDb 60tyś. To jest wynik na poziomie niszowych produkcji. Dla porównania (już nie chce wybierać najbardziej popularnych seriali na poziomie 2.5mln), ale np. takie Suverance 2022 ma w Polsce 60k, a na świecie prawie 400k. Ogólnie mam wrażenie, że ten tytuł się nie przewija nigdzie.

3

@Safrani Ogólnie takie info zawsze cieszy, ale nie jestem do końca przekonany czy w obecnych czasach czarno-biała produkcja jest trafionym pomysłem. Myślę, że entuzjastów takiego kina została garstka, a wśród młodych osób panuje raczej zniechęcenie to produkcji bez koloru.

1

@gumaz
Koszmar minionego lata
Grindhouse: Death Proof
Śmierć nadejdzie dziś
Ulice strachu
Halloween
Seria "Noc oczyszczenia".
Seria "Krzyk"

1

@NeroTFP1 Oprócz tych czterech części są jeszcze inne wydania z tego Universum.

Ip Man: Narodziny legendy (2010) - Bardzo Dobry
https://www.filmweb.pl/film/Narodziny+legendy%3A+Ip+Man-2010-559602

Ip Man: Ostatnia walka (2013) - Średni
https://www.filmweb.pl/film/Ip+Man%3A+Ostatnia+walka-2013-673385

Wielki Mistrz (2013) - Średni
https://www.filmweb.pl/film/Wielki+mistrz-2013-534238

Mistrz Z: W cieniu Ip Mana - (2018 - Średni
https://www.filmweb.pl/film/Mistrz+Z%3A+W+cieniu+Ip+Mana-2018-828353

Ip Man: Kung Fu Master (2019) - Gniot
https://www.filmweb.pl/film/Ip+Man%3A+Kung+Fu+Master-2019-10012417

Prawdopodobnie w tym roku wyjdzie Ip Man 5, która ma być ostatnią częścią serii

2

@Pedri16Future To samo miałem mu odpisać, ale on tych komentarzy nie pisze na serio ;P

1

@NeroTFP1 Aż sobie dzisiaj zrobię filmowy maraton z Ip Manem.

3

@clyde No moja wersja jest taka

Wrzucić Spaghetti na wrzącą, osoloną wodę. Na patelni podsmażyć małe kawałki Guanciale na skwarki i odstawić na bok by przestygło (wiadomo, że mało kto ma takie produkty w domu, więc Pancetta lub po prostu polski Boczek ;D). Do miski wbić 4-5 żółtek i wymieszać z tartym serem na gładką masę (oryginalnie to ser owczy Pecorino Romano, ale jak nie ma no to Parmezan lub Grana Padano). Jak jest bardzo gęsty to można dodać odrobiny wody z gotującego się makaronu. Jak jest zbyt rzadki to dodać więcej tartego sera. Makaron ugotowany Al Dente odlać i wrzucić na patelnię do boczku. Zalać sosem z miski, posypać czarnym pieprzem (najlepiej świeżo mielonym) i wszystko razem dokładnie wymieszać by cały makaron oblepił się sosem.

3

@Pedri16Future No białko to głównie dieta, ale suplement też trzeba mieć bo jak czasem nie uda się zjeść odpowiedniej ilości jedzenia z braku czasu lub z braku sposobności w danym momencie to wtedy się dobija takim szejkiem.

2

@Kgorecki2500 Kup sobie kilka saszetek po 50g w różnych smakach i sprawdź sobie, który najlepiej Ci wchodzi, a jak już będzie wiedział to wtedy bierz 1kg lub 2kg bo najlepiej wychodzi cenowo. Ja tam sobie popijam Natural i miksuje to z mlekiem i masłem orzechowym bo te wszystkie smakowe to dla mnie za słodkie.

1

@AssisMoreira No tutaj się muszę przyznać, że trochę za dużo dodałem do sosu wody z makaronu i zbyt bardzo się rozrzedził co poskutkowało tym, że zamiast oblepić makaron to spłynął na dno talerza. Prosty błąd, ale dzisiaj robiłem w pośpiechu obiad ;)

2

@lithotripter Ło Panie, pasztet z Dzika i ogórek kiszony :D Zazdro.
@JimMorrisonFCB Co Ty, dla takiej jednej porcji to się nie opłaca garów brudzić ;D

1

@JimMorrisonFCB Dużo więcej zostało na patelni. Starczy na kilka dokładek ;)

2

@Gary Miałem podobnie. Zawsze mi się wydawała ta wersja bardzo uboga (makaron, żółtka, skwarki, ser), gdzie systematycznie wielbiłem Bolognese, ale zjadłem kiedyś u bratowej i całkowicie wywróciło się moje postrzeganie tego dania. Teraz sam sobie robić raz w tygodniu.

0

@lithotripter Sałatka bardzo dobra, ale samą to raczej bym się nie najadł lub ewentualnie tylko na 20 minut.

1

@Safrani Tak mówicie na Jarzynową? Czy to jeszcze coś innego? :)

15

0

@MessiForeverTheBest Dokładnie tak to działa.
Cytując klasyka "baba obciąga psu, zoofile, ktoś chce to oglądać, więc ktoś sprzeda bilet" - Sokół "W dół brzuchem"

Na wszystko znajdzie się pobyt.

4

@AmigoBlancos Bo to wynika z faktu, że ciężko ich lubić, więc trudniej zachować obiektywność. Vinicius, Valverde i Rudiger to najbardziej znienawidzeni piłkarze na tym forum, więc na pewne opinie trzeba przymknąć oko bo są dyktowane emocjami, a nie chłodną analizą.

4

@Kgorecki2500 Jeszcze trzeba doliczyć wagę kuchenną, żeby się później nie domyślać czy wsypałem 100g czy 170g. Przy stosowaniu diety ma to znaczenie.

0

@malypuzon No sanatorium to nie są kolonie, zielona szkoła czy wakacje dla singli tylko ośrodek leczniczy, więc przedział wiekowy jest oczywisty ;)

4

@Safrani Abstrahując od śmiesznej kary pozbawienia wolności, to zabawne są też te zawiasy na posiadanie psa i działalność bo za 8 lat gościu dozna olśnienia i jego postrzeganie zwierząt obróci się o 180 stopni. Pokocha psy, weźmie sobie kilka i będzie chodził na spacery im rzucać ringo. Jakoś za jazdę po alko można stracić dożywotnio lejce i nikt nie bierze pod uwagę, że "za 8 lat" ktoś będzie innym człowiekiem.

0

@pt9 Dla mnie to jest katorga słuchać komentatora z taka wadą wymowy i to do tego stopnia, że wolę się błąkać po streamch z zagranicznym komentarzem, niż płacić jakiejś stacji, na której gościu kaleczy ten zawód. Jeszcze tylko brakuje, żeby ten drugi seplenił to by stworzyli idealny duet.

Quasimodo zapewne by nie dostał pracy jako prezenter telewizyjny, a jąkała nigdy nie będzie zapowiadał piosenek w radiu bo trzeba spełniać określone predyspozycje i tak samo tutaj uważam, że stacja, która zatrudnia człowieka "bez R" na takim stanowisku obnaża brak profesjonalizmu.

0

@Kgorecki2500 Mi już przeszło z polityką. Szkoda mi czasu na coś co i tak płynie własnym torem bez względu na to czy się przejmę bardziej czy mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?