MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise No wiem ziomek jaki by zamysł tylko, że ciężko mi coś znaleźć prócz wkładu w naukę. Ponad 20% Noblistów to Żydzi, więc tym pozytywnym akcentem mogę zwieńczyć.
6
@Cochise Myślę, że mógłbym trochę więcej napisać, gdyby przed słowem "lubicie" było jeszcze "nie".
1
@michal26 @TridenteMSN Nie mówię, że nie robi wrażenia, ale na pewno nie uruchomiło to w mojej głowie jakiejś wielkiej euforii, że po takim wyniku na Newcastle to idziemy prosto do finału bo nie jest to drużyna z TOPU i wyżej czekają nas bardziej wymagający rywale, którzy potrafią bezlitośnie wykorzystywać luki w obronie. Ładnie się ten dzień dla nas ułożył, ale to kompletnie nic nie znaczy w kontekście dalszej drogi w LM bo w końcu mój komentarz był odniesieniem do tego co zostało napisane w głównym poście.
0
@Kgorecki2500 No ja jestem graczem konsol, więc nie martwię się o optymalizację. To czy akurat na dany tytuł wystarczy mocy obliczeniowej i karty graficznej to są już głównie rozterki Pecetowców. Na konsolę jest to zawsze tak okrojone by chodziło bez zacinania się (nie liczę tu Cyberpunka bo ta gra nigdy nie powinna być wydana pod specyfikację PS4).
Ja osobiście nie mam nic przeciwko by np. trawa w Elden Ring i Kingdome Come II wyglądała tak samo. Trawa u mnie pod domem i za oknem w pracy też wygląda tak samo. Ważne, że środowisko i scenografia gry będzie inna bo w Henryczku będzie wystrój i przedmioty z 1400 roku, a w Cyberpunkt będzie klimat futurystyczny z 2077 roku. Będą one po prostu bardziej wiernie odwzorowane wizualnie.
No ja odkąd grałem w FIFE 98 to marzyłem by kwadratowe głowy kiedyś stały się okrągłe. Potem marzyłem, żeby twarze piłkarzy przypominały ich w rzeczywistości, a teraz marzę by mieć ich 1:1 jakbym sterował nimi na żywo.
7
@prokofiew 7-2, ale zawsze z tyłu głowy trzeba mieć, że to był Newcastle, a nie PSG.
0
@Kgorecki2500 No jeżeli ktoś się będzie starał, a i tak nie osiągnie takiego poziomu + dodatkowo będzie trwało to dłużej to jaki sens tych jego starań? Mamy coś dzięki czemu będą mogli pracować szybciej z lepszym efektem wizualnym, więc na co tutaj właściwie spływa cała krytyka? Bo staram się zrozumieć od kliku dni. Chodzi o to, żeby gracze mieli poczucie, że całą grę robiła istota żywa? Przecież już od wielu lat tak nie jest i cały czas się podpierają technologią.
1
@Kgorecki2500 Mnie jako gracza interesuje efekt końcowy. Czy to będzie robił grafik czy AI to szczerze małe ma to dla mnie znaczenie. Przede wszystkim przyspieszy to proces tworzenia gier. A czy chodzi w grach o to czy o tamto to już jest kwestia indywidualnego podejście do tematu. Dla mnie im bliżej rzeczywistości w grach, tym lepiej. Piszesz, że jakbyś chciał żywe tekstury to byś z domu wyszedł, ale na dworze nie zastrzelisz policjanta, ani nie wyskoczysz samochodem z mostu.
2
@mariuszxc Balde jest beznadziejny w tym sezonie, więc nie widzę większych kontrowersji.
1
@Ilka Ja mam u siebie Raków, ale nie jestem jakąś głęboką więzią związany z lokalnym klubem. Czasem obejrzę jakiś mecz, jak wygrają to super, przegrają też ok. Z Barcą mam zupełnie inne połączenie i ja już zrosłem się z tym klubem. Interesuje mnie wszystko co się tutaj dzieje i na pewno będę zawsze im kibicować, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy do końca życia będę patrzył na piłkę nożną z takim samym zainteresowaniem bo nie da się tego przewidzieć.
7
@Cochise On chce mieć tylko swoje zdanie, a wszyscy go atakują. To tak jak z Viniciusem, który chce tylko grać w piłkę i nie wie skąd się bierze ta nagonka.
1
@Ilka Ciężko stwierdzić. Zależy od człowieka. Mi się jeszcze nie znudziło po 20 latach, ale biorę pod uwagę każdą ewentualność ;)
5
@adukla No to idź i postaw dom z rodziną.
1
@Batys Też wiedziałem, że zagrają lepiej, niż na wyjeździe, no ale 7 się nie spodziewałem też.
0
@pyku91 Ale pierwsza zaczęła się od wejścia "na raz" przez Erica. Zła decyzja z tym wślizgiem bo otworzył całą lewą flankę.
0
@Pawlak1992 Nie ma już takiego marketu jak Real. W Polsce od 10 lat, a na świecie od 3 lat.
1
@Faro Wstaw kiedyś zdjęcie bo chciałbym zobaczyć jak Ty wyglądasz w realu.
5
@Faro Mogę się założyć, że przyszedłby tutaj Lucho, którego tak bardzo cenisz, zrobił kilka rzeczy, które by były sprzeczne z Twoim wyobrażeniem i już by nie był taki fantastyczny. Na początku by się zaczęły delikatnie uwagi typu "nie rozumiem tej decyzji", potem faza krytyki zdecydowanej, a następnie szukanie myślami kolejnego trenera. Trenerów by Ci brakło jakbyś był Prezesem takiego klubu.
0
@Faro Myślę, że zagramy dzisiaj lepiej, niż ostatnio. Po pierwsze drużyna będzie chciała się zrehabilitować za ten mecz wyjazdowy i wyjdą z innym nastawieniem. Po drugie nie będzie już tego darcia mordy z angielskiego stadionu bo to też jest deprymujące, szczególnie dla obrońców. Po trzecie mam wrażenie, że ostatnio Pedri nie był do końca sobą, a jemu rzadko się zdarza taka seria meczów pod rząd i obstawiam, że dzisiaj zagra lepiej. Czas pokaże.
0
@gaucho104
Żaden bo dieta, ale z dawnych lat to najbardziej wchodził Winiary.
1
@Sinirsey Tam jest 5222 dni w serwisie.
4
@NeroTFP1 Pan aktor. Ktoś wczoraj napisał pod Twoim postem, że Di Caprio się zaczął po 2010 roku (mając pewnie na myśli Wyspę Tajemnic i Incepcję) i muszę powiedzieć, że nawet mnie to rozbawiło bo gość w przedziale wieku 18-20 lat zagrał trzy role w takim filmach jak "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Chłopięcy świat" i "Przetrwać w Nowym Jorku" i każda z nich była znakomita, a pierwsza wręcz wybitna i plasuje się bodajże na #7 miejscu ever. Przed 2010 rokiem powstały też takie filmy jak "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Aviator", "Infiltracja", "Pokój Marvina" czy "Krwawy diament".
0
@626 No i mieli racje bo zachował się jak kretyn bez klasy, ale on zamiast przemyśleć co było nie tak w jego zachowaniu wolał się odgryź, nie no faktycznie imponujące.
3
@Konradowskyy Tak, gadał, ale w rzeczywistości to działa tak jak mandaty za palenie papierosów na przystanku ;D Już mi znajomi kiedyś mówili, że to praktycznie niczego nie zmienia.
7
@Gary Pewnie część sobie odkupi od "Cules" jak w meczu z Frankfurtem.
10
@Hasszz Jakie nosisz szkła? Bo prawdopodobnie musisz zrobić ponowne badania na wadę wzroku. Mam nadzieję, że prawo jazdy terminowe.
2
@Batys A to ja zawsze jak jest zamarznięta szyba to spryskuje sobie odmrażaczem K2 Alaska i gumy zaraz puszczają, a jak ktoś ma domek jednorodzinny i własne podwórko to najlepiej jest chyba po prostu podnosić wycieraczki na noc.
3
@Batys No, ale jak ja mam CDA Premium to takie klasyki mogę sobie włączyć o dowolnej godzinie. Tam to są nawet takie starocie jak Nosferatu z lat 40.
@July_6_BcN A to ja zawsze miałem wrażenie, że takie to właśnie najczęściej idą w psiecko bo przeraża je odpowiedzialność za ludzką istotę i obowiązki związane z rolą matki. One są raczej stworzone to chodzenia na paznokcie, a nie do karmienia dzieci.
2
@Batys Ja już miałem 3 ogniska i 2 grille. Na razie robię przerwę. Wycieraczek nie przekładam bo to jest koszt 50zł nowej.
1
@July_6_BcN Może jednak lepiej, żeby się nie rozmnażały bo takie laski dobierają sobie podobnych gości, a z połączenia takich genów nie ma co liczyć na Einsteina.
@NeroTFP1 Jak miałem kablówkę to oglądałem głównie National Geographic lub Animal Planet. Do filmów to mam kilka platform i oglądam to co sobie wybiorę, a nie to co akurat puszczają. Naziemna to już w ogóle dno, metr mułu i wodorosty. Można się cofnąć w rozwoju oglądając takie treści.
1
@Safrani Ja nawet nie mam anteny do odbierania TV, Panie ;D Przecież w tej telewizji nie ma już kompletnie nic wartościowego.