MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie wiedziałem, że Jordi Alba był na meczu wczoraj. A niektórzy winią Flicka za porażkę
4
@Popitek12 Znając twoje egzotyczne towarzystwo to @Bolton podałby niższą liczbę
1
Z nami i tak nie grał
5
@tomek8756 #Najman2030
0
@reloaded Ja korzystam. Może być jeśli chodzi o efekty, wolałbym być na lekach, ale nie chce mi się zmieniać stylu życia by było to bezpieczne.
1
@Popitek12 kiedy Hurkacz pokonał tych wszystkich no nameów
2
@Czajka90 Salah to już przed sezonem opuścił
2
@Chimera Zakwas to znak nadejścia domowego chleba
0
@FcPortoFan1999 Coś słabo z tym twoim śląskim finałem Oski
1
@BorzyKrzys Lubię Madison i jej muzykę, natomiast zawsze śmieszy jak Amerykance znajdą jednego pradziadka itp. z Włoch i mówią jestem Włochem
1
2012 pamiętamy :(
1
@FcPortoFan1999 Jak ligi mistrzów Oski to wiadomo, że dawnej. Obecna oficjalna nazwa to liga fraudów
2
Zakaz stadionowy dla legii coraz bliżej
4
A wczoraj była rocznica takiej bardzo smutnej informacji ://
29
Czy to będzie ten pierwszy i legendarny moment gdy nie weźmie winy na siebie?
4
Kurła kiedyś to było
3
@Hosh @Jakchcesz Najlepszego i sto lat!
4
@Misiusessi Za odważny kolego jesteś. @VegetaPolska mi kiedyś mówił, że najpierw musisz miesiącami wypisywać do niej o jakieś bzdury, a potem narzekać na wybór kogoś kto choć trochę inicjatywy wykazał xd
0
Myślicie, że w konflikcie między trumpem a papieżem po której stronie stanie polska prawica?
6
Może z tym znikaniem w ważnych meczach to chodzi o znikanie z oczu rywali
7
@Ojciec5tkidzieci Nie darmowy bo płaci się w szarych komórkach xd
2
@Encore a w międzyczasie jeszcze Lyon trenuje
3
@kempnou Ale zapomniałeś, że przegrany (wygrany w sumie też) nie może mówić o błędach sędziego
17
Ale ten Flick to jest fatalnym trenerem. Ja na jego miejscu po prostu wyeliminowałbym nasze wady i wzmocnił nasze zalety jako drużyny.
0
@Ilka choć jeśli chodzi o jej tekst to jednak niezbyt pozytywnie nas to buduje
1
@Zoker Bardzo istotne jak wyjdzie Simeone, jak totalny autobus to może się udać ich zajechać siedząc na nich przez 90 minut. Problemem na pewno natomiast jest mecz z Espanyolem i to na ile nasi odpoczną by dać we wtorek z siebie wszystko
1
@gaucho104 patrząc jak la masia (nie) szkoli napastników to żebyś się jeszcze nie zdziwił xd
0
@FCBMati10 Ad1. czyli jesteś rozczarowany spełnieniem twoich oczekiwań? Ad2. chyba mamy rozbieżność co do definiowania pesymisty niestety
1
@FCBMati10 z natury jesteś pesymistą, ale zakładałeś przejście Atletico w lm po dwóch nieudanych próbach w przeszłości i odpadnięciu w pucharze w tym sezonie?
1
@AduŚ07 kolega od wczoraj ogląda Barcelonę w lm?