2

@JimMorrisonFCB Guardiola gdy musi grać z realem w lm

3

@Kgorecki2500 z linków to on tylko SokzBuraka i niemieckie porno

7

Nie wiedziałem, że Jordi Alba był na meczu wczoraj. A niektórzy winią Flicka za porażkę

4

@Popitek12 Znając twoje egzotyczne towarzystwo to @Bolton podałby niższą liczbę

1


Z nami i tak nie grał

5

@tomek8756 #Najman2030

0

@reloaded Ja korzystam. Może być jeśli chodzi o efekty, wolałbym być na lekach, ale nie chce mi się zmieniać stylu życia by było to bezpieczne.

1

@Popitek12 kiedy Hurkacz pokonał tych wszystkich no nameów

2

@Czajka90 Salah to już przed sezonem opuścił

2

@Chimera Zakwas to znak nadejścia domowego chleba

0

@FcPortoFan1999 Coś słabo z tym twoim śląskim finałem Oski

1

@BorzyKrzys Lubię Madison i jej muzykę, natomiast zawsze śmieszy jak Amerykance znajdą jednego pradziadka itp. z Włoch i mówią jestem Włochem

1

2012 pamiętamy :(


1

@FcPortoFan1999 Jak ligi mistrzów Oski to wiadomo, że dawnej. Obecna oficjalna nazwa to liga fraudów

2

Zakaz stadionowy dla legii coraz bliżej

4

A wczoraj była rocznica takiej bardzo smutnej informacji ://


29

Czy to będzie ten pierwszy i legendarny moment gdy nie weźmie winy na siebie?

4

Kurła kiedyś to było


3

@Hosh @Jakchcesz Najlepszego i sto lat!

4

@Misiusessi Za odważny kolego jesteś. @VegetaPolska mi kiedyś mówił, że najpierw musisz miesiącami wypisywać do niej o jakieś bzdury, a potem narzekać na wybór kogoś kto choć trochę inicjatywy wykazał xd

0

Myślicie, że w konflikcie między trumpem a papieżem po której stronie stanie polska prawica?

6

Może z tym znikaniem w ważnych meczach to chodzi o znikanie z oczu rywali


7

@Ojciec5tkidzieci Nie darmowy bo płaci się w szarych komórkach xd

2

@Encore a w międzyczasie jeszcze Lyon trenuje

3

@kempnou Ale zapomniałeś, że przegrany (wygrany w sumie też) nie może mówić o błędach sędziego

17

Ale ten Flick to jest fatalnym trenerem. Ja na jego miejscu po prostu wyeliminowałbym nasze wady i wzmocnił nasze zalety jako drużyny.

0

@Ilka choć jeśli chodzi o jej tekst to jednak niezbyt pozytywnie nas to buduje

1

@Zoker Bardzo istotne jak wyjdzie Simeone, jak totalny autobus to może się udać ich zajechać siedząc na nich przez 90 minut. Problemem na pewno natomiast jest mecz z Espanyolem i to na ile nasi odpoczną by dać we wtorek z siebie wszystko

1

@gaucho104 patrząc jak la masia (nie) szkoli napastników to żebyś się jeszcze nie zdziwił xd

0

@FCBMati10 Ad1. czyli jesteś rozczarowany spełnieniem twoich oczekiwań? Ad2. chyba mamy rozbieżność co do definiowania pesymisty niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?