0

@Criss18Barca wystarczy tego żużla, Kaczmarek za niego

0

@Matheu12 a napoleona nie polecasz?

1

@halfnolife Trzy razy, dwa pierwsze mocno mnie dopadł (2 razy 14 dni z życia wyjęte), trzeci raz lekko przeszedłem w kilka dni

0

@BulaKG nie, nie kupuję piwa w żabce

0

@Filipowski na 125-lecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz ty też możesz mieć patrząc, że jest on też słynnym przeciwnikem pornografii złapanym na konsumpcji pornografii - mielibyśmy dublet hipokryzji

1

@MesQueUnClub96 przestępca seksualny i idol prawicy - ziobro zaskoczenia

1

@Jakchcesz akurat obawiam się, że o narkotykach (poza alkoholem oczywiście) tomasz też ma negatywną opinię

1

@okiemtypera_lucaxx95 żeby poprawić własną sylwetkę trzeba włożyć dużo pracy, wyśmiewanie innych nic nie kosztuje, a pozwala poczuć się lepiej w kontekście własnej atrakcyjności

0

@NeroTFP1 wszystko spoko, ale to nie tak że rzecznik prokuratury powiedział że nie było żadnej próby wrobienia?

0

@Kengo skoro zapowiada wolność słowa to oby z paleniem flag zmienił zdanie

0

@mordini123 jazda

1

Ludzie narzekają na wybory prezydenckie, ale zawsze mogło być gorzej. Np. mogliśmy mieć monarchię

1

@Nazio_87 letterbox

0

@pluszek pytanie ile promili

1

@KrychaFCB i znów mi robicie nadzieję

10

@prokofiew wołasz @okiemtypera_lucaxx95 i po problemie, jeszcze w gratisie dostaniesz podpowiedź czego nie obstawiać u buka

1

nie wiem jaka jest najlepsza para kandydatów prawicy na prezydenta dla libkowej drugiej tury ale bocheński mentzen jest na pewno w szpicy

1

@draxidox nie no jest jeszcze blik

1

@urbipl twin peaks było swego czasu nie wiem jak teraz

0

@PatrychoO z tuskiem chodzi jego żona Małgorzata

0

@BulaKG może trochę tak, ale generalnie sukces bambi idzie też na jej konto, a na pewno to się dla niej liczy po dramie z żabsonem i wyborem studia

8

Saga powrotu Neymara to nic w porównaniu z sagą 1:1

11

@Aragorn33 Nie no pewnie żartował.

Wystarczy im wicepremier xd

1


mądrego to aż miło posłuchać

0

3

Już 4:0? Co to gramy z realem?

2

Obecnej topce rankingu ATP w mojej opinii zdecydowanie brakuje charyzmy. Jakby nie doping sinnera to w ogóle nie byłoby o czym pisać

0

@Kgorecki2500 międzynarodówka, praktycznie w każdej wersji, może poza tą kazika

5

Ja tam jednak myślę, że będą konsekwencje dla sędziego i dostanie teraz jakiś mecz niskiej rangi


np. Barcelona - Las Palmas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?