0

@Michalekek cóż każda z tych cech z osobna dotyczy byłego zdobywcy złotej piłki także ludzie raczej wiedzą jak piłka wygląda.

0

@tristan87 jak to przecież powiedział kiedyś że Bayern to niepoważny klub, a przynajmniej takie tłumaczenie usłyszałem

2

@BorzyKrzys no nie wiem czy DeArmas podziela twoją opinię

0

@Kapitan_SW już niestety nie pamiętam przykładów ale jest więcej powiedzeń które w różnych językach mają różne wariacje narodowości szkockiej/angielskiej/irlandzkiej

0

@Cygan BRC Dwa?

1

@Trencaxarxes uważaj bo jeszcze kolega tego też może być fanem

2

@Lucyfffer To że Cr7 jest bucem nie zmienia faktu że jest drugim najlepszym piłkarzem w historii, patrząc tylko po tym jak nokautował konkurencję w swoich czasach, które jak ktoś ma wątpliwości są znacznie trudniejsze do grania w ataku co można stwierdzić chociażby tylko śledząc Twittera Bońka jak wstawia swoje najlepsze zagrania i patrzeć jak wyglądał przede wszystkim "pressing" w tamtych czasach.

0

@Kz1234 bez przesady, w samym City jest z pięciu lepszych

6

@Kapitan hawk niestety ci najbardziej zainteresowani słuchają językoznawców tylko jak ci w prywatnych opiniach uważają że umieranie psa należy nazywać "zdychaniem"

1

@LubiePiwo kolega z Wrocławia czy Kielc?

0

@Patrykl145 nie no ta wizyta magika z przebiciem ręki mu wyszła, także jakby powtarzał tylko tę akcję to będzie co oglądać

2

@Kgorecki2500 faszyści we Włoszech, faszyści w Niemczech, dobrze że Shinzo Abe już nie żyje bo byłby "klasyczny" hat trick

3

I teraz przejście z Maszyny Flicka na Maszynę Probierza to będzie jak zderzenie ze ścianą.

1

1

@zygzakmaklini Raphinia nie 6? @Danny Gaucho

2

Trzeba przyznać ładnie to Casado poustawiał

0

No nad strzałami trzeba jeszcze popracować.

0

Jak już teraz pressing tak wygląda to co dopiero jak wróci Gavinho do grania.

14

A jakieś statystyki? Porównania okresowe? Co to ma być za artykuł.

0

@sen nie jestem fanem ekstraklasy ale osobiście odpalam byle jaki mecz piłkarski na profesjonalnym poziomie i bawię się lepiej niż na najważniejszym meczu w prawie każdym innym sporcie

1

@JBgomeS nienawiść w odniesieniu do sportu to zbyt mocne słowo dla mnie

0

@sen muzyka zdecydowanie, szczególnie w najgorszych sytuacjach

0

@sen atletico super klub, nikt nam nie kazał kupować Griezzmanna

2

Zheng to chyba obecnie najlepsza do oglądania tenisistka.

0

@Marian_Pazdzioch Luis Enrique

0

Sinner co taki rozbudzony jakby się czymś nasmarował...

2

Przy takim wzroku liniowych dzięki ci panie za var

0

Patrząc na to co się dzieje na tym boisku to chyba trzeba kupić nie jednego obrońcę a trzech

1

Olmo nie ma co oszczędzać, gorszy od Mbappe w debiucie nie będzie

0

@tomek8756 z orbity ziemskiej żadnych granic nie widać więc po co sobie je stawiać w tak istotnej kwestii jak wybór życiowej partnerki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?