MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zheng to chyba obecnie najlepsza do oglądania tenisistka.
0
@Marian_Pazdzioch Luis Enrique
0
Sinner co taki rozbudzony jakby się czymś nasmarował...
2
Przy takim wzroku liniowych dzięki ci panie za var
0
Patrząc na to co się dzieje na tym boisku to chyba trzeba kupić nie jednego obrońcę a trzech
1
Olmo nie ma co oszczędzać, gorszy od Mbappe w debiucie nie będzie
0
@tomek8756 z orbity ziemskiej żadnych granic nie widać więc po co sobie je stawiać w tak istotnej kwestii jak wybór życiowej partnerki
2
@Szakalaka12369 Dokładnie strata za cały rok to wina tuska ale jak inflacja spadła od razu po przejęciu władzy to żadna zasługa tuska. Jak ja zazdroszczę takiego czarno białego myślenia.
0
@Arden gdyby inteligencja miała blokować kandydowanie to dużo więcej osób trzeba by skreślić w tym samego Trumpa
0
@Zoker tak. .
2
@Deltta nie wchodzę w gorące jak post jest autorstwa dodiego albo alexa
0
@Midast xd. .
1
@aspr1me Ćwiąkała jest słabym komentatorem ale Święcicki beznadziejnym "ekspertem"
1
@Joe_Barbaro Pedri, Yamal, Kounde - Top
Cubarsi, Ferran, Inigo - Flop
9
Nie no ale zdrowy Pedri to chyba byłby nasz najlepszy transfer w tym sezonie.
0
@BorzyKrzys Nie no na szczęście nie jesteśmy w tym sami. Wystarczy przypomnieć sobie np. naszego kapitana przed przeszczepem.
0
@juarez profil śmieszny ale twój opis jego jeszcze bardziej - czyli tylko z prawem jazdy wolno żartować z czyichś pojazdów?
0
@Stasiu84 nie chcę psuć zabawy ale jednak lubię bronić lewicowych polityków
https://demagog.org.pl/fake_news/twarde-slowa-premier-australii-o-muzulmanskich-imigrantach-fake-news/
1
@Kgorecki2500 lubię intensywność także albo biała albo gorzka, mleczna jest nijaka
0
@Jonyx no te jego dźwigniowe ruchy to świetnie dla nas wyszły
1
Mega fart z tym karnym, ale jest awans.
0
@Pedri16Future już samo skazanie na pewno nie pomogło donaldowi bo wiadomo jakie opinie mają generalnie republikanie o przestępcach, a dołożyła swoje tragiczna kampania sztabu pomarańczowego od ogłoszenia zmiany
1
@Pitinho tak jako widzowi, nie znając realia przeciążeń piłkarzy
1
@Kapitan hawk SPOJLER
Poza tym przecież w najnowszym filmie ma dziecko także jeśli tylko z jednej próby to niezła skuteczność jak na jego wiek
0
@lucca87 Oni robią to co ty tylko na odwrót. Chcą jeszcze ls a na dps się ktoś znajdzie.
0
@tristan87 220 to chyba tylko te na ekranie które zabito. Przecież w różnych eksplozjach i pożarach umarło na pewno więcej.
2
@Kgorecki2500 Tak szczerze to chyba komora gazowa jakkolwiek źle to brzmi. Wszystkim piszącym o zastrzyku polecam poczytać trochę artykułów od fachowców w temacie - obraz jaki się wyłania jest daleki od braku cierpień i spokoju.
1
@Popitek12 Trudne się wylosowało. Najlepiej napisany to ten z Czarnej Pantery.
1
@MesQueUnClub96 na jawie
2
@Comentateiro właśnie najlepsze jest że cały świat nie czeka, a to właśnie głównie konserwatyści nabijają oglądalność jak podczas eurowizji