MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 igrzyska zawsze były i są polityczne dlatego są tak istotne dla mocarstw światowych i dlatego usa sobie nie pozwoli na mieszanie się w ich interesy
2
@MichuZ44 patrząc po tych flagach to jakiś bot może być
6
@Senior6 myślę że dla siebie spoko natomiast na prezent to jednak bym się nie zdecydował
0
@Majkel34 to raczej fizycznie niemożliwe
0
@Majkel34 Jak to nie znamy? Zdaniem dmowskiego będzie sąd ostateczny i większość ludzkości skończy w piekle.
0
@Majkel34 odważna teza że endecja nie była grupą ludzi, nawet ja nie mam tak skrajnych poglądów ale zawsze lepiej w tę stronę
1
@Majkel34 widocznie mu brakowało którejś patrząc na kolejne porażki
1
@Sulimo no tak niewolnictwo, podporządkowanie kobiet, relacje seksualne z dziećmi, złoty czas europejskiej cywilizacji
0
@adi7adi8 a wspinaczkę szybką faktycznie śledzę trochę, dość ekscytujący sport
0
@Patriskos ale to laik zupełny jest w stanie coś wyciągnąć z oglądania?
0
@Chaoss np? .
6
@Sulimo reset i co? Powrót do gejowskiej starożytnej Grecji?
0
Piłka nożna, tenis, USA w kosza to wiadomo. Jakie inne sporty polecacie śledzić na igrzyskach?
1
@RosjaninBut a jakieś wady?
1
@Imiro z nieograniczonym budżetem to Rodriego
0
@MiloszFCB1899 dokładnie rosja taka normalna
0
@Tomason *zwolenników Demokratów - subtelna acz istotna różnica
1
@Arcybiskup zaprzestać wpuszaczania polaków do Europy
1
@Ojciec5tkidzieci koreański
0
@Michael24 generalnie nie jestem fanem monogamii
0
@Przemek2323 konserwatysci wspieraja swoich - nic nowego tylko czemu wcześniej sie z tym kryli
0
@Ojciec5tkidzieci top3 w stylu Hazard, Coutinho, Żewłakow
0
@Aragorn33 albo dyskusja o aborcji też zawsze jest tutaj bardzo owocna
0
@FcPortoFan1999 i dębickiej prostoty
6
@michal26 cała historia raczje zmyślona klasycznie ale z libkami to nigdy nie wiadomo
1
@MesQueUnClub96 jak tam raport kontuzji rezydenta monako?
0
@Ryoumen dobrze dodaj sobie tam "na poważnie" w to zdanie moje plus przypominam punkt o byciu vice xd
0
@barcelonaLM na pewno mają to być myśli jednozdaniowe
2
@Przemek2323 u nas też mamy swoje kwiatki ale na pewno mniej
0
@FcPortoFan1999 albo centryzm (odradzam) albo populizm