0

@Macio93 na pewno się tacy znajdą

0

@SenseiFCB absolutnie nie kojarzę by były, jedyne rozróżnienie jakie bym proponował to może fakt, iż ryzyko choroby nowotworowej jest dużo wyższe w przypadku papierosów, ale tak generalnie to sam jestem osobą spożywającą alkohol i nie uważam jak niektórzy że z definicji zabawa bez alkoholu jest lepszą zabawą, a reklamy alkoholu uważam za niewłaściwe natomiast dopuszczalne przy obecnej akceptacji społecznej, tym co mnie denerwuje jest "mieć ciastko i zjeść ciastko" w tej sytuacji czyli jednoczesne branie pieniędzy od przemysłu alkoholowego i występowanie w akcjach prospołecznych przeciwko jednemu ze skutków nadmiarowej obecności alkoholu w życiu Polaków (i każdej innej nacji z wysokimi statystykami spożycia)

1

@Luciano99 może najwyższy czas żebyś się zaczął identyfikować jako osoba z więcej niż jednym żartem

0

@LukaszFan ja natomiast takie opinie mogę zrozumieć chyba tylko jak mieszka się do 10km od zbiornika wodnego

0

@SenseiFCB no właśnie o te wszystkie aspekty mi chodzi, natomiast sama ilość reklam nie jest wytłumaczeniem moim zdaniem dla twierdzenia w rodzaju "jedna więcej nic nie zmieni" bo tak jak ty uważam że nawet pojedyncza akcja (w tym przypadku mowa o tych reklamach Fronczewskiego) może przekonać kolejne osoby.

0

@SenseiFCB Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Argument "za" w przypadku PIH oznacza że moim zdaniem to nawet lepiej czasami jak osoba doświadczona przez alkohol i będąca w przeszłości (czy nawet aktualnie) z tym alkoholem w stałym kontakcie wypowiada się przeciwko. Natomiast Fronczewski bierze udział w reklamach teraz a nie 20 lat temu.

0

@SenseiFCB to że ktoś ma doświadczenie z alkoholem wręcz może być argumentem za, natomiast jeśli osoba posiadająca wpływ na odbiorców bierze udział w reklamach wyrobów alkoholowych, a potem bierze udział w akcji mającej walczyć z rzeczami mogącymi być (i nawet będącymi moim zdaniem patrząc ile tych reklam jest) skutkiem wpływu tych reklam to jest to dla mnie godne pożałowania i wygląda tylko jak jakaś śmieszna próba budowy PR (jak akcje charytatywne Chajzera przy kolejnych jego wtopach)

0

@SenseiFCB tak ale jak chlejesz i imprezujesz codziennie posiadając samochód plus żyjesz w kraju gdzie istnieje w zasadzie kult picia to zwiększa to szansę że pod wpływem się za tym kółkiem znajdziesz

0

@SenseiFCB a to Franek Kimono nie jest ambasadorem Tyskie czy coś?

0

@ObiwanKenobi ludziom od upału już odwala

0

@HighestInTheRoom przynajmniej czytać ze zrozumieniem potrafię

1

@Rastafarnianin albo jaki to wspaniały tata jak się z własnym dzieckiem bawi

0

@okiemtypera_lucaxx95 można się udusić od nadmiaru wprowadzonej wolności słowa

1

@tristan87 na obu koszulkach jest napisane nie dla narkotyków

0

@don'T.R.I.P.e oczywiście że we wszystkich się da, oznacza to jedynie że otrzyma się zero rezultatów ale wszystkie prawdziwe na gruncie podejścia

0

@don'T.R.I.P.e cóż mamy tylko nadzieję że podtrzymujesz ten pogląd w każdej jednej innej sferze swojego życia wtedy jest to imponująca spójność (choć wciąż niewłaściwa droga według mnie)

2

@Survier no dobry komik, parę razy się zaśmiałem

0

@don'T.R.I.P.e cóż nie bronię ci posiadania takiej opinii, natomiast jako osoba mająca na co dzień za dużo do czynienia z osobami pijącymi tylko kilka kaw uważam inaczej

2

@RoberDzik jak połowa partii albo lepiej popiera przemoc wobec dzieci to co się dziwić

3

@betonito to jednak nie tylko te transfery ale też rozpędzenie piramidy płacowej itp. natomiast dla mnie najwybitniejszy przykład nieuzasadnionej rozrzutności to było wzięcie Griezmanna

0

@Fake69 kolejny wywarzony fan faktów i logiki, chyba że chodzi ci o kremację po śmierci to wtedy cofam zarzut POzdrawiam

1

@FrankliN7 większe limity owszem, natomiast uzależnienie może pojawić się wcześniej, natomiast teza o naturalności nawet jeśli jest prawdziwa to dalej nie mówi czy to dobrze że tak to wygląda

5

@FrankliN7 w sensie dla dorosłych kofeina też jest szkodliwa, natomiast chyba ustawodawcy wychodzą z założenia że dorośli mają prawo do decyzji przeciwko własnemu zdrowiu

0

@Mazi w większości to i tak są fani przemocy także dla nich to nic nowego, ich własne emocje zablokują ich przed krytycznym myśleniem w tym aspekcie

2

@mcsarna albo przestać czytać i postować wszędzie te artykuły tylko nabijając im kliki xd

0

@hayek jak na metody walki z przemocą to nawet ujdzie

0

@Kalipso klasycznie strajk baza

1

@Przemek2323 zawsze lepsze to niż zabawa granatnikiem

0

@Safrani "Co to za ustrój, w którym dwóch wyborców Konfederussii ma większą siłę swoich głosów od jednej normalnej osoby?!" parafrazując klasyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?