MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mleczkoo tych trochę mniej fajny, taki lekki passive agressive, ale życzę powodzenia w pracy nad sobą
0
@AFA90 bycie lekkich obyczajów nie daje na nie automatycznego przyzwolenia
0
@BordowyPtak hahahahaha
1
@Ziemny możesz chyba zablokować
0
@usztafik to jest przepis o przekraczaniu przepisów, natomiast z wszystkich mi znanych żadnego nie przekraczam, natomiast jeśli istnieje jakiś magiczny mówiący szczególnie o tęczy to go nie odnotowałem dlatego proszę uprzejmie w uniżeniu o link/artykuł/stronę/wskazanie/przytoczenie/cytat :)
1
@Nazio_87 ależ nasz sztab medyczny jest mocny
1
@barcanawieki w końcu się dorobi nie to co u sknery De Laurentisa
1
@KlonaZepan może i sra na niego, choć to trochę przesadzona hiperbola moim zdaniem
0
@Barca_Big_Moment chyba chcesz powiedzieć grzyby uderzyły mi do przysadki
0
Ładnie Rublev jedzie z jugolem
0
@Encore kontuzje, kontuzje, kontuzje, a szkoda bo w kadrze pokazywał co potrafił
3
@barcanawieki tak naprawdę to i zamiast Lewego pasował
0
@Maker0 jednak przerwy między punktami, gemami i setami chwilkę trwają, w sam raz na jeden komentarz na LR
0
@ToWinaSedziego rozumiem, ale chodziło mi generalnie o to że jak nie ma o czym pisać to coraz mniej istotne rzeczy wchodzą w pustkę
0
@KlonaZepan bolid f1 też czasem zboczy z trasy więc w sumie promocja zboczeń na pełnej (prędkości jak u Grożana)
0
@cchesterr43 słuszna uwaga
0
@ToWinaSedziego ludzie tak narzekają na sagi transferowe, a jak te się kończą to wstawiają posty o F1 co pół okrążenia albo zdjęcia jakichś randomowych kobiecych gwiazd filmowych
0
@KlonaZepan ale jego nikt Goatem nie nazywa, chyba nie oczekujesz tego samego od Abde co Neymara
0
@KlonaZepan a faktycznie to będzie szybkie 3-0 i wolne ... a nie czekaj
0
@mekston na to jak wszyscy opisują go na trawie niemal jako Boga kroczącego między śmiertelnikami to co najmniej o jeden set za dużo już, a zobaczymy co dalej
0
Sinner kończy robotę a Nole ciężary
2
@Comentateiro aktywności ci odmówić nie można ;)
0
Novak bierze tego seta jak Serbia Kosovo
6
@molibden wielcy rzucają cień na małych, więc trzeba spróbować wszystkiego żeby chociaż na chwilę się z tego cienia wyrwać
0
I jugol przegrywa swoje nieziemskie podanie
0
@Gracek10 a jeszcze gdyby zamiast Lewego był jakiś perspektywiczny napastnik to już w ogóle
0
@Essos zabawne jeszcze pamiętam czas jak właściciel mówił że taniej niż za 100 mln nie odjedzie, ależ się sytuacja zmieniła
0
@KlonaZepan w końcu czego?
0
@KlonaZepan ty byś się zgłosił tutaj co pół minuty nową wymianę rozpoczynasz
3
@Luciano99 dziwny ten azerski, bardzo podobnie brzmią słowa jak w polskim