0

@mleczkoo tych trochę mniej fajny, taki lekki passive agressive, ale życzę powodzenia w pracy nad sobą

0

@AFA90 bycie lekkich obyczajów nie daje na nie automatycznego przyzwolenia

0

@BordowyPtak hahahahaha

1

@Ziemny możesz chyba zablokować

0

@usztafik to jest przepis o przekraczaniu przepisów, natomiast z wszystkich mi znanych żadnego nie przekraczam, natomiast jeśli istnieje jakiś magiczny mówiący szczególnie o tęczy to go nie odnotowałem dlatego proszę uprzejmie w uniżeniu o link/artykuł/stronę/wskazanie/przytoczenie/cytat :)

1

@Nazio_87 ależ nasz sztab medyczny jest mocny

1

@barcanawieki w końcu się dorobi nie to co u sknery De Laurentisa

1

@KlonaZepan może i sra na niego, choć to trochę przesadzona hiperbola moim zdaniem

0

@Barca_Big_Moment chyba chcesz powiedzieć grzyby uderzyły mi do przysadki

0

Ładnie Rublev jedzie z jugolem

0

@Encore kontuzje, kontuzje, kontuzje, a szkoda bo w kadrze pokazywał co potrafił

3

@barcanawieki tak naprawdę to i zamiast Lewego pasował

0

@Maker0 jednak przerwy między punktami, gemami i setami chwilkę trwają, w sam raz na jeden komentarz na LR

0

@ToWinaSedziego rozumiem, ale chodziło mi generalnie o to że jak nie ma o czym pisać to coraz mniej istotne rzeczy wchodzą w pustkę

0

@KlonaZepan bolid f1 też czasem zboczy z trasy więc w sumie promocja zboczeń na pełnej (prędkości jak u Grożana)

0

@cchesterr43 słuszna uwaga

0

@ToWinaSedziego ludzie tak narzekają na sagi transferowe, a jak te się kończą to wstawiają posty o F1 co pół okrążenia albo zdjęcia jakichś randomowych kobiecych gwiazd filmowych

0

@KlonaZepan ale jego nikt Goatem nie nazywa, chyba nie oczekujesz tego samego od Abde co Neymara

0

@KlonaZepan a faktycznie to będzie szybkie 3-0 i wolne ... a nie czekaj

0

@mekston na to jak wszyscy opisują go na trawie niemal jako Boga kroczącego między śmiertelnikami to co najmniej o jeden set za dużo już, a zobaczymy co dalej

0

Sinner kończy robotę a Nole ciężary

2

@Comentateiro aktywności ci odmówić nie można ;)

0

Novak bierze tego seta jak Serbia Kosovo

6

@molibden wielcy rzucają cień na małych, więc trzeba spróbować wszystkiego żeby chociaż na chwilę się z tego cienia wyrwać

0

I jugol przegrywa swoje nieziemskie podanie

0

@Gracek10 a jeszcze gdyby zamiast Lewego był jakiś perspektywiczny napastnik to już w ogóle

0

@Essos zabawne jeszcze pamiętam czas jak właściciel mówił że taniej niż za 100 mln nie odjedzie, ależ się sytuacja zmieniła

0

@KlonaZepan w końcu czego?

0

@KlonaZepan ty byś się zgłosił tutaj co pół minuty nową wymianę rozpoczynasz

3

@Luciano99 dziwny ten azerski, bardzo podobnie brzmią słowa jak w polskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?